3:0 (14, 20, 23)

Junioři

Kadeti

Poprvé jsme se utkali v bratrovražedném boji. Kadeti se sešli kompletní, takže mohli půjčit juniorům opět Pavla a Hyňu, aby byli vůbec schopní hry.

Začátek prvního utkání byl posunut už na 8:00, abychom v klidu stihli odehrát obě utkání a mohli se jít vedle mrknout finále MS.

Od začátku prvního utkání se projevila fyzická převaha starších kluků, kteří dělali méňě nevynucených chyb a lépe útočili. Kadeti zabojovali zejména ve druhém setu druhého zápasu, kdy vedli už 10:3 a přinutili mě tak vzít si jediný tajm. Poté začali junioři soustředěnou hrou náskok stahovat - další tajm si bral Melis za stavu 11:10 pro kadety a celkově skončil tento set jasným vítězstvím juniorů 25:20.

Sestava juniorů: Pavel, Macík, Kloby, Šejdy, Pipin, Dolík - Hyňa

Sestava kadetů: Venca, Haa, Huny, Ondra, Lesi, Hary - Pája

Hráno bez karet.

Rozhodčí Dostál z Moravské Třebové

Po skončení utkání jsme se přesunuli vedle na bowling, kde jsme shlédli finále Mistrovství světa mezi Brazílií a Polskem, které skončilo drtivým vítězstvím Brazilců 3:0 (12, 22, 17).