TJ Svitavy – VK Litomyšl
3 : 0 (16, 22, 18)
3 : 0 (22, 26, 22)

1. utkání:

Začaly jsme moc dobře – hlavně jsem měla radost z dobrého příjmu podání. Nahrávačky se nemusely tak honit (jako jindy!) a mohly se soustředit opravdu na nahrávání. Zúročily jsme to v útoku. Útočily jsme z hlavního kůlu, středem sítě, ale i z „handy“, tj. z pravého kůlu. Brzy jsme poznaly, že soupeřky staví útok především na středových hráčkách, a ty jsme pohlídaly na bloku. Dařilo se nám taky na podání – získávaly jsme přímé body, nebo jsme soupeřkám útok aspoň komplikovaly. Utkání jsme vyhrály přesvědčivě, hrály jsme dobře.

2. utkání:

Začátek jsme zaspaly, asi si děvčata myslela, že to snad půjde samo. Výpadek pěti bodů – neuhrály jsme nic! Naštěstí se nám ale dále dařilo na podání a ziskem přímých bodů ze servisu jsme stav zkorigovaly. V koncovce prvního setu jsme nakonec dobře útočily a set byl náš. V koncovce druhého setu, to už byl úspěch na vážkách. Hlavní příčinou bylo, že jsme se nedokázaly na hru soustředit! Poslední set byl celkem vyrovnaný, ale od stavu 17 : 15, kdy jsme získaly servisem opět přímé body, jsme si mírný náskok udržely až do vítězného konce.