TJ Svitavy – Slovan Moravská Třebová
0 : 3 (-12, -24, -20)
2 : 3 (-21, 19, 23, -10, -10)

1. utkání:
Soupeřky nás hned v úvodu pořádně zaskočily tvrdým podáním. Moc jsme si s ním nevěděly rady a při špatné příjmu jsme pak těžko mohly pomýšlet na pořádný útok. Většinu míčů jsme soupeřkám vracely tzv. zadarmo a pak to měly skutečně jednoduché. Set vyhrála Třebová s velkým bodovým rozdílem – zaslouženě. Další dva sety už jsme hrály pozorněji, soustředěně a hlavně bojovněji! Hned se to odrazilo ve větší vyrovnanosti. Servis jsme zpracovávaly přesněji a to znamenalo – dostávaly jsme se na síti častěji k útočným akcím (V. Šabrňáková, Š. Holasová, M. Brůžičková, A. Macenauerová). Škoda, že se nám víc nedařilo útočné podání (jindy je to podstatně lepší!). Zejména v druhém setu jsme měly vítězství na dosah – vedly jsme ještě 23 : 22, ale v koncovce jsme „vyrobily“ dvě školácké chyby a radovaly se soupeřky. I třetí set byl celkem vyrovnaný, ale ke konci nás třebovské hráčky přehrály větší razanci v útoku (hlavně Šařecová). Utkání ukázalo, že děláme hrubé chyby v obranných činnostech, zejména v nedodržování obranného postavení. Obtížně také udržujeme soustředění a pohyb při delších výměnách (míč je u soupeřek, tak máme pauzu?).

2. utkání:
Od začátku až do poloviny čtvrtého setu jsme hrály výborně a všechny hráčky si zaslouží pochvalu. Tak si představuji bojovný a kolektivní výkon. Přesto, že byly soupeřky starší, fyzicky podstatně vyspělejší a silově tvrdší, vzdorovaly jsme jim výborně. Dokonce jsem si v polovině čtvrtého setu myslela, že bychom mohly i vyhrát. Pak jsme se ale „zlomily“ a do konce nevydržely. Je pochopitelné, že toho soupeřky využily a v tie-breaku vyhrály. Když vezmu celkový poměr míčů, který byl 100 : 107, tak i to je důkaz, že jsme byly přinejmenším vyrovnanými soupeřkami.