Kde: Areál VO TJ Svitavy (3 antuková hřiště) za Národním domem - ul. Sokolovská. Možnost stanování v areálu, sociální zařízení je k dispozici.
Co: Kvalitní sport, profi rozhodčí, tradiční turnajové občerstvení, světoznámý spíkr, muzika.
č. | Datum přihlášky | Název družstva | Vedoucí družstva |
1 | 19. 6. 2007 | Lesní správa | Robin Šauer |
2 | 12. 7. 2007 | Česká Třebová | M. Hriško |
3 | 15. 7. 2007 | Hvězdný labyrint | Eva Janků |
4 | 16. 7. 2007 | Březiny | Pavel Říha |
5 | 18. 7. 2007 | Semtamáci | Jarda Hrabálek |
6 | 19. 7. 2007 | Výletníci | Antonín Lamař |
7 | 23. 7. 2007 | Brněnští draci | Antonín Pelíšek |
8 | 24. 7. 2007 | Radiměř | Mirka Šindelářová |
9 | 25. 7. 2007 | Jarovské smeče | Míla Kopřiva |
10 | 27. 7. 2007 | Vydláci | Petr Kovář |
11 | 27. 7. 2007 | Drink Team | Renda Karpeles |
12 | 30. 7. 2007 | Buráci | Petr Kovář |
13 | 1. 8. 2007 | Antik | Pavel Korčák |
Jméno | Třída |
Josef Veselský - hlavní rozhodčí turnaje | II |
Alfons Kolařík | I |
Jakub Bureš | III |
Petr Doležal | III |
Štěpán Ryšánek | III |
D1 - Vítěz čtyřčlenné skupiny, ze které postupují tři družstva | E1 - 1.C |
D2 - 2.C | D2 - Druhé družstvo ze čtyřčlenné skupiny, ze které postupují tři družstva |
D3 - Třetí družstvo ze čtyřčlenné skupiny, ze které postupují tři družstva | E3 - 3.C |
D4 - Vítěz čtyřčlenné skupiny, ze které postupují dvě družstva v případě, že družstvo D1 má horší poměř míčů ze základní skupiny než E1 nebo druhé družstvo ze čtyřčlenné skupiny, ze které postupují dvě družstva v případě, že družstvo D1 má lepší poměř míčů ze základní skupiny než E1. | E4 - Vítěz čtyřčlenné skupiny, ze které postupují dvě družstva v případě, že družstvo E1 má horší poměř míčů ze základní skupiny než D1 nebo druhé družstvo ze čtyřčlenné skupiny, ze které postupují dvě družstva v případě, že družstvo E1 má lepší poměř míčů ze základní skupiny než D1. |
A1 - Drink Team | B1 - Antik | C1 - Lesní správa |
A2 - Česká Třebová | B2 - Výletníci | C2 - Radiměř |
A3 - Vydláci | B3 - Semtamáci | C3 - Brněnští draci |
A4 - Buráci | B4 - Hvězdný labyrint | C4 - Březiny | C5 - Jarovské smeče |
Zač. | Hřiště u silnice | Prostřední hřiště | Hřiště u boudy |
---|---|---|---|
pátek 3. srpna 2007 |
|||
17:00 | B1 - B2 | C1 - C2 | |
Antik - Výletníci | Lesní správa - Radiměř | ||
0:2 (-14, -18) | 2:0 (24, 7) | ||
rozhodčí: Ryšánek | rozhodčí: Doležal | ||
B1 - B3 | C1 - C3 | ||
Antik - Semtamáci | Lesní správa - Brněnští draci | ||
0:2 (-11, -16) | 2:0 (2, 14) | ||
rozhodčí: Bureš | rozhodčí: Doležal | ||
B2 - B3 | C2 - C3 | ||
Výletníci - Semtamáci | Radiměř - Brněnští draci | ||
0:2 (-22, -13) | 2:0 (16, 23) | ||
rozhodčí: Ryšánek | rozhodčí: Bureš | ||
sobota 4. srpna 2007 |
|||
9:00 | A3 - A4 | C3 - C4 | C1 - C5 |
Vydláci - Buráci | Brněnští draci - Březiny | Lesní správa - Jarovské smeče | |
2:0 (10, 14) | 0:2 (-13, -16) | 0:2 (-19, -16) | |
rozhodčí: Ryšánek | rozhodčí: Doležal | rozhodčí: Bureš | |
A1 - A4 | A2 - A3 | C2 - C4 | |
Drink Team - Buráci | Česká Třebová - Vydláci | Radiměř - Březiny | |
2:0 (16, 15) | 2:1 (18, -20, 13) | 2:0 (16, 15) | |
rozhodčí: Kolařík | rozhodčí: Bureš | rozhodčí: Veselský | |
A1 - A2 | B3 - B4 | C3 - C5 | |
Drink Team - Česká Třebová | Semtamáci - Hvězdný labyrint | Brněnští draci - Jarovské smeče | |
2:0 (16, 18) | 2:0 (13, 20) | 0:2 (-14, -16) | |
rozhodčí: Veselský | rozhodčí: Kolařík | rozhodčí: Ryšánek | |
A2 - A4 | B2 - B4 | C4 - C1 | |
Česká Třebová - Buráci | Výletníci - Hvězdný labyrint | Březiny - Lesní správa | |
2:0 (13, 23) | 2:0 (6, 20) | 0:2 (-16, -17) | |
rozhodčí: Kolařík | rozhodčí: Bureš | rozhodčí: Doležal | |
A3 - A1 | B1 - B4 | C4 - C5 | |
Vydláci - Drink Team | Antik - Hvězdný labyrint | Březiny - Jarovské smeče | |
0:2 (-20, -22) | 2:1 (-24, 22, -7) | 0:2 (-17, -24) | |
rozhodčí: Ryšánek | rozhodčí: Veselský | rozhodčí: Doležal | |
C2 - C5 | |||
Radiměř - Jarovské smeče | |||
0:2 (-18, -22) | |||
rozhodčí: Bureš | |||
D1 - D4 | D3 - D2 | E2 - E4 | |
Drink Team - Výletníci | Vydláci - Lesní správa | Česká Třebová - Semtamáci | |
2:0 (15, 21) | 2:0 (23, 21) | 0:2 (-14, -8) | |
rozhodčí: Doležal | rozhodčí: Ryšánek | rozhodčí: Kolařík | |
D2 - D4 | E1 - E4 | E3 - E2 | |
Lesní správa - Výletníci | Jarovské smeče - Semtamáci | Radiměř - Česká Třebová | |
0:2 (-17, -18) | 0:2 (-20, -20) | 2:0 (16, 16) | |
rozhodčí: Bureš | rozhodčí: Ryšánek | rozhodčí: Veselský | |
D4 - D3 | D1 - D2 | E4 - E3 | |
Výletníci - Vydláci | Drink Team - Lesní správa | Semtamáci - Radiměř | |
2:0 (12, 22) | 2:1 (-21, 24, 11) | 2:0 (18, 18) | |
rozhodčí: Doležal | rozhodčí: Bureš | rozhodčí: Veselský | |
E1 - E2 | |||
Jarovské smeče - Česká Třebová | |||
2:1 (14, -23, 10) | |||
rozhodčí: Ryšánek | |||
semifinále 1 | semifinále 2 | ||
Drink Team - Jarovské smeče | Výletníci - Semtamáci | ||
0:2 (-22, -22) | 1:2 (20, -21, -9) | ||
rozhodčí: Veselský | rozhodčí: Kolařík | ||
o 3. místo | finále | ||
Výletníci - Drink Team | Jarovské smeče - Semtamáci | ||
2:0 (22, 21) | 0:2 (-22, -21) | ||
rozhodčí: Veselský | rozhodčí: Kolařík |
1. | Vydláci | Buráci | 2:0 | (10, 14) |
2. | Drink Team | Buráci | 2:0 | (16, 15) |
3. | Česká Třebová | Vydláci | 2:1 | (18, -20, 13) |
4. | Drink Team | Česká Třebová | 2:0 | (16, 18) |
5. | Česká Třebová | Buráci | 2:0 | (13, 23) |
6. | Vydláci | Drink Team | 0:2 | (-20, -22) |
1. | Drink Team | 3 | 3 | 0 | 6:0 | 150:107 (1.40) | 6 |
2. | Česká Třebová | 3 | 2 | 1 | 4:3 | 144:142 (1.01) | 5 |
3. | Vydláci | 3 | 1 | 2 | 3:4 | 148:134 (1.10) | 4 |
4. | Buráci | 3 | 0 | 3 | 0:6 | 91:150 (0.61) | 3 |
1. | Antik | Výletníci | 0:2 | (-14, -18) |
2. | Antik | Semtamáci | 0:2 | (-11, -16) |
3. | Výletníci | Semtamáci | 0:2 | (-22, -13) |
4. | Semtamáci | Hvězdný labyrint | 2:0 | (13, 20) |
5. | Výletníci | Hvězdný labyrint | 2:0 | (6, 20) |
6. | Antik | Hvězdný labyrint | 1:2 | (-24, 22, -7) |
1. | Semtamáci | 3 | 3 | 0 | 6:0 | 150:95 (1.58) | 6 |
2. | Výletníci | 3 | 2 | 1 | 4:2 | 135:108 (1.25) | 5 |
3. | Hvězdný labyrint | 3 | 1 | 2 | 2:5 | 122:156 (0.78) | 4 |
4. | Antik | 3 | 0 | 3 | 1:6 | 115:163 (0.71) | 3 |
1. | Lesní správa | Radiměř | 2:0 | (24, 7) |
2. | Lesní správa | Brněnští draci | 2:0 | (2, 14) |
3. | Radiměř | Brněnští draci | 2:0 | (16, 23) |
4. | Brněnští draci | Březiny | 0:2 | (-13, -16) |
5. | Lesní správa | Jarovské smeče | 0:2 | (-19, -16) |
6. | Radiměř | Březiny | 2:0 | (16, 15) |
7. | Brněnští draci | Jarovské smeče | 0:2 | (-14, -16) |
8. | Březiny | Lesní správa | 0:2 | (-16, -17) |
9. | Březiny | Jarovské smeče | 0:2 | (-17, -24) |
10. | Radiměř | Jarovské smeče | 0:2 | (-18, -22) |
1. | Jarovské smeče | 4 | 4 | 0 | 8:0 | 201:146 (1.38) | 8 |
2. | Lesní správa | 4 | 3 | 1 | 6:2 | 186:130 (1.43) | 7 |
3. | Radiměř | 4 | 2 | 2 | 4:4 | 171:171 (1.00) | 6 |
4. | Březiny | 4 | 1 | 3 | 2:6 | 155:180 (0.86) | 5 |
5. | Brněnští draci | 4 | 0 | 4 | 0:8 | 114:200 (0.57) | 4 |
1. | Vydláci | Drink Team | 0:2 | (-20, -22) | ze zákl. skupiny |
2. | Drink Team | Výletníci | 2:0 | (15, 21) | |
3. | Vydláci | Lesní správa | 2:0 | (23, 21) | |
4. | Lesní správa | Výletníci | 0:2 | (-17, -18) | |
5. | Výletníci | Vydláci | 2:0 | (12, 22) | |
6. | Drink Team | Lesní správa | 2:1 | (-21, 24, 11) |
1. | Drink Team | 3 | 3 | 0 | 6:1 | 162:138 (1.17) | 6 |
2. | Výletníci | 3 | 2 | 1 | 4:2 | 136:119 (1.14) | 5 |
3. | Vydláci | 3 | 1 | 2 | 2:4 | 126:144 (0.88) | 4 |
4. | Lesní správa | 3 | 0 | 3 | 1:6 | 139:162 (0.86) | 3 |
1. | Radiměř | Jarovské smeče | 0:2 | (-18, -22) | ze zákl. skupiny |
2. | Česká Třebová | Semtamáci | 0:2 | (-14, -8) | |
3. | Radiměř | Česká Třebová | 2:0 | (16, 16) | |
4. | Jarovské smeče | Semtamáci | 0:2 | (-20, -20) | |
5. | Semtamáci | Radiměř | 2:0 | (18, 18) | |
6. | Jarovské smeče | Česká Třebová | 2:1 | (14, -23, 10) |
1. | Semtamáci | 3 | 3 | 0 | 6:0 | 150:98 (1.53) | 6 |
2. | Jarovské smeče | 3 | 2 | 1 | 4:3 | 153:139 (1.10) | 5 |
3. | Radiměř | 3 | 1 | 2 | 2:4 | 126:132 (0.95) | 4 |
4. | Česká Třebová | 3 | 0 | 3 | 1:6 | 103:163 (0.63) | 3 |
1. | Drink Team | Jarovské smeče | 0:2 | (-22, -22) |
2. | Výletníci | Semtamáci | 1:2 | (20, -21, -9) |