neděle 16. září 2006
KP II. tř. mužů
Vysoké Mýto - hřiště u Stadionu

Vysoké Mýto - TJ Svitavy 3:0 (10, 13, 12), 3:0 (25, 19, 16)

První zápas byl ostuda, o které bych se tady nechtěl moc rozepisovat. V každém setu jsme uhráli vlastním přičiněním maximálně tři až pět bodů, zbytek byly chyby soupeře. S takovou statistikou se nedá pomýšlet na vyrovnané utkání. Nedařilo se hlavně smečeřům Pipinovi a Dolíkovi.

Do druhého zápasu jsme udělali výrazné změny v sestavě. Nahrávat šel Melis, místo Dolíka na smeč Macík a Bury na účko. První set byl vyrovnaný a v koncovce jsme vedli 23:20. Bohužel nezkušenost našeho družstva způsobila, že jsme i tento dobře rozehraný set prohráli. Závěr druhého utkání se už nesl v duchu prvního zápasu.

Sestava: Bury, Pípa, Onďas, Šejdy, Dolík, Kloby, libero Máza - Melis, Macík

Postřehy:

1. Stejně jako proti Lanškrounu se nám nedařilo aplikovat naši rychlou hru, kterou jsme předváděli v přípravě. Kombinaci s útokem ze VI jsme nehráli ani jednou, z tohoto prostoru jsme útočili pouze z nouze (úplnej Seifert).
  2. Smečované podání není naší zbraní jako dřív. Jedinej byl schopen soupeře potrápit Bury, výjimečně Macík. Pípovi se tato činnost vůbec nedaří, budeme muset potrénovat.
  3. Nedaří se nám plnit původní účel účasti v KP II jako přípravy na juniorské a kadetské soutěže. Vždy nastoupí základní sestava složená z mladých hráčů, ale špatný výkon nutí trenéry provádět změny v sestavě.