Lanškroun - 25.11.2006

Výsledky utkání:
TJ Svitavy – VK Lanškroun 0 : 2 (-6, -17); 1 : 2 (20, -23, -12)
TJ Svitavy – Sokol Pardubice I 0 : 2 (-18, -20); 1 : 2 (20, -10, -4)

Naše mladší žačky odehrály v tělocvičně SZTŠ v Horním Třešňovci 6. kolo KP. Než se ráno děvčata pořádně rozkoukala a zorientovala v malé a bílé tělocvičně SZTŠ, prohrála s Lanškrounem 1. set za 12 minut. V dalších setech už se více bojovalo. Nechybělo mnoho a druhé utkání s Lanškrounem mohly vyhrát, když vedly 1: 0 na sety a 23:21 v druhém setu. Vlastní chyby nás o vítězství připravily. Nedařila se vůbec přihrávka. Velká nervozita svazovala děvčatům ruce i nohy. Proti Pardubicím byl první zápas celkem vyrovnaný a vydržely jsme ještě první set druhého utkání, který jsme vyhrály. Že by nám pak došly síly? To ani ne, spíš odhodlání o body se poprat. Tak příště!!!

Soutěž bude pokračovat 7. kolem až 17.března 2007 ve Svitavách, za účasti Spartaku Polička a Spartaku Choceň. Tak teď máme dostatek času na trénink a na jaře uvidíme!!!