3 : 1 (-19, 16, 19, 21)

1. utkání:
Nastoupily jsme s touto základní sestavou: na nahrávce P. Němečková, na „účku“ R. Odvárková, na smeči Katky – Bláhová a Sezemská a na bloku Oliny – Gabrlíková a Pachovská.
Na postu libera se už zabydlela J. Dostálová.
Celý první set jsme se vůbec nedostaly do hry. S problémy jsme přijímaly útočný servis domácích hráček, a tak byl následně náš útok průhledný a nedělal soupeřkám v obraně velké potíže. Blokařky a univerzálu jsme mohly zapojit do útoku jen zcela výjimečně, útok tak zůstal především na obou smečařkách. Ani v druhém setu jsme nezachytily nástup domácích a prohrávaly jsme ve chvilce 4:8. Teprve za tohoto stavu jsme se tzv. probudily. Poprvé jsme byly úspěšné na blocích a také zlepšenou obranou jsme poměr sil na palubovce vyrovnaly. S domácími jsme držely krok až do stavu 18 : 17. Nevynucené chyby v závěru setu nás ale připravily o možnost myslet na dílčí úspěch. V závěrečném setu si Kylešovice opět vytvořily hned na začátku takový bodový náskok (6 : 2, 13 : 7), který je uklidnil. Potíže nám dělalo hlavně plachtící podání Valachové, tato hráčka dala na podání vždy přímé body. Podařilo se nám sice vyrovnat na 15 : 15, ale to bylo vše. Dlouhou bodovou šňůrou nenechaly domácí nikoho na pochybách – byly lepší a zaslouženě vyhrály.

2. utkání:
Stejně jako v první polovině soutěže, i tentokrát jsme hrály druhé utkání podstatně líp. Hned od začátku jsme se do soupeřek doslova zakously. Přitvrdily jsme na podání, úspěšné jsme byly v útoku a hlavně – nedělaly jsme zbytečné chyby. Naše rychlé vedení 8 : 3 zaskočilo i nás samotné. V tlaku jsme nepolevily a body přibývaly. Vedly jsme postupně 14 : 7, 18 : 12, 20 : 13. V koncovce sice začaly domácí náš náskok stahovat, ale set jsme zaslouženě vyhrály 25 : 19. Když se daří, stoupne hned i sebevědomí a my jsme zápas opravdu rozehrály dobře. Jenže naše radost netrvala dlouho. Katka Bláhová musela pro bolesti holeně odstoupit a v tomto momentě už chyběly dvě hráčky základní sestavy. Musely jsme střídat a na smeči Katku nahradila sestra Jana. Nebyla to pro ni rozhodně jednoduché, protože přes týden je ve škole v Kladně a trénuje tak minimálně. I na začátku druhého setu jsme se „držely“, na ukazateli byl stav 11 : 12. Potom se ale opět ukázala síla domácího družstva. Především smečařku Součkovou jsme nebyly schopné ubránit, s jistotou a přesně umísťovala smeče především do ostré diagonály. Velkou oporu měly soupeřky také na liberu – V. Měchová. Hrála výborně pozičně a jen velmi málo míčů ji zaskočilo. Po zlepšeném výkonu bez chyb si domácí hráčky před koncovkou vytvořily výrazný náskok a set vyhrály. I v dalších dvou setech jsme domácímu družstvu dokázaly vzdorovat zhruba do stavu kolem sedmnácti, v závěru však domácí nic neponechaly náhodě. Hrály jsme podstatně lépe než v prvním utkání, na vítězství to však nestačilo. Dvě vítězství přinesla domácím posun v tabulce na nejvyšší příčku.