TJ Svitavy – VK Záměl
1 : 3 (-23, 16, -22, -19)
0 : 3 (-23, -18, -18)

1. utkání:
Nevyužily jsme obrovské šance, která se nám naskytla. Soupeřky nehrály v plné formě, překvapivě nebyly v útoku tak razantní, jak je známe, a v obraně nebyly nejjistější. Začaly jsme velmi dobře, odvážně a postupně jsme si vytvořily několikabodový náskok – 7 : 2, 10 : 4, 13 : 7. Tady jsme zaváhaly a nevynucenými chybami v útoku a školáckými chybami v obraně jsme soupeřkám umožnily vyrovnat na 14 : 14. Koncovka přinesla úporný boj o každý míč a hodně chyb na obou stranách sítě. Za stavu 23 : 23 jsme dvakrát neúspěšně utočily a set vyhrála Záměl.

Druhý set jsme se neudělaly tolik nevynucených chyb a technickými údery jsme získávaly důležité body. Získaly jsme velký bodový náskok 15 : 8, 20 : 10 a převahu jsme si udržely celý set.
Utkání bylo rozehrané celkem nadějně, první set vyrovnaný a druhý jsme vyhrály přesvědčivě.
Další dva sety nelze jinak hodnotit, než jako naprosto promarněnou šanci. V útoku byla pro soupeřky nebezpečná pouze K. Sezemská, ostatní hrály v útoku nejistě, nepřesně, úspěšnost byla mizivá. K tomu se přidaly naprosto zbytečně ztracené míče v obraně a za chvíli bylo po naději. Oba sety jsme prohrály a soupeřky, které taky nehrály dobře, si rozhodně oddechly.

2. utkání:
Věřila jsem, že se v druhém utkání o důležité body popereme. První set byl opět vyrovnaný, udržovaly jsme si jedno až dvoubodový náskok. Opakovala se však naprosto stejná situace jako v prvním utkání. Za stavu 23 : 23 jsme dvě chyby opět udělaly my a set získaly soupeřky. To se ukázalo jako rozhodující. V dalších setech už hru dirigovaly soupeřky, naše hra bez důrazu a dostatečné tvrdosti v útoku jim poskytla klid a jistotu. S přibývajícími minutami se nám zisk veledůležitých bodů vzdaloval, Záměl vyhrála oba zbývající sety s dostatečným bodovým rozdílem, na dramatické koncovky už nedošlo.