TJ Svitavy – TJ Sokol Frýdek – Místek „B“
1 : 3 (-21, -28, 16, -23) – míče 97 : 96
2 : 3 (-20, -18, 16, 18, -13) – míče 101 : 97

1. utkání:
Obě družstva začala soustředěně, případný náskok jednoho družstva druhá strana vzápětí likvidovala. Vedly jsme 11:7, 16:10, 18:15. Pak soupeřky vyrovnaly a v koncovce, na rozdíl od nás, chyby neudělaly. Druhý set byl nejdramatičtější, v závěru ale taky pro nás nejsmutnější. Bojovaly jsme s velkým nasazením o každý míč a postupně získaly mírný náskok (15:13, 19:15, 22:18). Měly jsme tzv. navrch a posunuly stav dokonce na 24:21! V tu chvíli jsem nepochybovala o tom, že set bude náš. Přesto se tak nestalo. Soupeřky opět v koncovce bezchybně a tvrdě zakončovaly, věřily si, stav je neznervóznil. Čtyřbodovou šňůrou vyrovnaly a postupně odvrátily šest našich setbolů!!! Konečný stav – 28:30. Měla jsem obavy, že nás další neúspěch v koncovce zlomí, ale ve třetím setu jsme dokázaly, že umíme být odolné. Vyhrály jsme ho jednoznačně, přesvědčivě. Je ale pravdou, že jsme celý set výrazně vedly a dramatické koncovce jsme se vyhnuly. Zdálo se, že jsme na dobré cestě vývoj zápasu zvrátit. Ve čtvrtém setu jsme si udržovaly mírnou převahu, přesně do stavu 20:17. Ale ani tentokrát soupeřky nezaváhaly, prokázaly zkušenost, jistotu v útoku a odvahu zakončovat bez respektu i pod tlakem. Proměnily druhý setbol (25:23) a celkové vítězství bylo jejich.

2. utkání:
To bylo utkání plné zvratů. První dva sety v režii frýdecko-místeckých hráček skončily jejich vítězstvím 25:20 a 25:18, další dva sety jsme hru dirigovaly my a vyhrály jsme 25:14 a 25:18. A došlo na tie-break. Vyrovnaná hra, dlouhé výměny - postupně stav (z našeho pohledu) 3:3, 6:4, 8:8, 10:11, 12:12 a koncovka? Prohrály jsme opět nejtěsnějším poměrem 13:15.