06 doplnily turnaj v Žichlínku a získaly stříbro

Až na poslední chvíli se rozhodlo o účasti starších žákyň B na turnaji v Žichlínku, kde místní TJ pořádala akci pro 8 družstev. Do turnaje se přihlásilo Áčko starších žákyň (tréninková skupina Barči Smělé), béčko bylo doplněno až po odhlášení jednoho z plánovaných účastníků.

Základní skupiny pro naše celky dopadly shodně, Áčko smolně prohrálo s Lanškrounem A, Béčko jasně rozdrtili domácí. Druhá místa nás posunula do boje o příčky nejvyšší. Áčko šlo na Žichlínek, po boji však odešlo poraženo. Béčko senzačně, prý v nejlepším výkonu sezóny, poprvé porazilo Lanškroun A a dostalo se tak do finále.

V boji o umístění Áčko vyrovnalo účty ze základní skupiny a po výhře nad Lanškrounem A získalo 3. příčku, Béčko si zopakovalo souboj se Žichlínkem, zápas nebyl ostuda, ale domácí jsou  zatím silově někde jinde a zaslouženě uhájili domácí pevnost.

Celkové pořadí

1. TJ Žichlínek
2. TJ Svitavy B
3. TJ Svitavy A
4. VO TJ Lanškroun A
5. VO TJ Lanškroun B
6. Slavia Hradec Králové
7. TJ Sokol Česká Třebová
8. TJ Slovan Moravská Třebová

Velká pochvala pro Béčko, které hrálo nezvykle pod vedením pana trenéra ve složení Kačka Hnátová, Maruška Chlumská, Kačka Kloudová, Terezka Kolouchová, Natálka Makovská, Venďa Motálková, Barča Němcová, Terezka Trejbalová.

 

 

 

 

 

© 2007-21 Volejbalový oddíl TJ Svitavy & Luboš Branda

powered by Drupal - template FlorAll