2. kolo KP v minivolejbale: nikdo z našich týmů nesestoupil, všichni zůstávají ve stejných skupinách

Druhé kolo KP v minivolejbale zavedlo naše týmy do třech různých měst. V tělocvičně ZŠ Riegrova jsme pořádali skupinu A (SY A, SY C), v tělocvičně Na Skále v České Třebové se hrála skupina B (SY B) a na antukových kurtech ve Vysokém Mýtě skupina C (SY D). Děkuji panu Barborkovi za dopravu a koučování týmu D ve Vysokém Mýtě a mladému trenérovi Petru Leinweberovi za doprovod a vedení týmu B v České Třebové.

Všechny naše týmy se udržely ve svých skupinách, nikdo nesestoupil ani nepostoupil. Vyvrcholením turnaje ve Svitavách byl boj o první místo mezi týmy Svitavy A a Lanškroun A. První set jsme prohrávali 19:24, přesto srovnali na 24:24, ale nakonec stejně prohráli 24:26. Druhý set došel do ještě většího dramatu, v koncovce měla obě družstva setboly, nakonec jsme byli šťastnější my 31:29. Celkové skóre ze všech pěti utkání se ale přiklonilo na stranu Lanškrouna.