žáci mladší - komentáře k zápasům

Kvalifikační turnaj KP trojek ve Svitavách

V neděli 19. září 2021 se na hřišti za Národním domem sešlo deset týmů na úvodním - kvalifikačním turnaji krajského přeboru trojic mladších žáků. V soutěži je celkem 11 týmů, ale nováček přeboru Kerhartice se z kvalifikačního turnaje s předstihem odhlásil a bude tak pro příští kolo nasazen do skupiny B.

Zahájili rovněž mladší žáci

Do KP mladších žáků jsme letos přihlásili jen jeden tým, protože nám v tréninkové skupině zbyli pouze čtyři hráči tohoto věku a musíme je tak doplnit nelepšími hráči z mladší party. Ostatní mlaďáci jsou se svými volejbalovými dovednostmi teprve na začátku, takže to na dvě družstva není.

Letní Mistrovství ČR mladších žáků

Jelikož celý soutěžní ročník 2020/2021 byl z rozhodnutí ČVS zrušen a anulován, dohrávaly se některé mládežnické soutěže v jarních měsících na antuce pouze neoficiálně.

V KP trojic bereme zlato a stříbro

V neděli 6. června 2021 byla po přeboru mladších žáků (píšeme zde) zakončena i soutěž trojic pro stejnou věkovou kategorii. Hrálo se opět ve Svitavách za Národním domem.

Závěr soutěží mladších žáků

Sobota 5. a 6. června 2021 byl závěrečným víkendem krajských soutěží mladších žáků. Jelikož sezóna byla nabouraná zrušením halové části, dohrávaly se krajské přebory pouze neoficiálně na antukových kurtech.

Restart mladších žáků zrušil déšť, dohrávalo se ve všední dny v České Třebové a v Hradci Králové

V sobotu 22. května 2021 byli naši mladší žáci v plném počtu seřazeni na vlakovém nádraží ve Svitavách k odjezdu na turnaj obnoveného přeboru mladších žáků v šestkovém volejbale do České Třebové. Sice pršelo, ale byli jsme odhodlaní a natěšení na hru.

Po dlouhé přestávce opět soutěžní zápasy

Po osmiměsíční!!! herní pauze zaviněné omezením sportu kvůli koronaviru se mladší žáci vrátili zpět do soutěžení. V přeboru v trojkovém volejbale došlo k reorganizaci, jelikož týmy Litomyšle a Poličky v tomto ročníku již nepokračují.

Kvalifikační turnaj KP trojek chlapců

V neděli 20. září 2020 se na našich antukových kurtech za Národním domem konal rozřazovací tunaj KP trojek chlapců. Svitavské kurty jsou tradičními pořadateli této akce, protože umožňují postavit až 12 hřišť pro trojkový volejbal (rozměr kurtu je 6 x 12 metrů). Tentokrát jich stačilo pouze šest, protože se turnaje zúčastnilo 13 družstev.

Start KP mladších žáků v Letohradu

Týden po rozřazovacím turnaji starších žáků (psali jsme zde) se rozjely i soutěže žáků mladších. Ty tradičně začínají během září na antuce a od října pokračují halovými turnaji.

Neúspěch na Mistrovství ČR mladších žáků

MČR mladších žáků se mělo v původním termínu 1. - 3. května 2020 konat v Nymburce, kvalifikační skupinu jsme měli naplánovanou na 18. - 19. dubna v Novém Jičíně. Koronavirus oba turnaje v původním termínu zrušil a volejbalový svaz vypsal náhradní termín na 28. - 30. srpna do Kolína a Nymburka bez kvalifikace.

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll