Muži, chlapci

KP2: Volejbalový víkend, část 1.

Víkend plný volejbalu, zábavy, krásného sportu i občasného utrpení. Mužská složka svitavského volejbalu pokračovala ve své cestě napříč KP II. třídy, když v sobotu 28. září přivítala soupeře Spartak Polička.

Hošťálková 2013 - Epilog

... a poslední den. Balení, velký úklid, plačící dcérky v okolí chalupy, líbající se svitavští ogaři před odjezdem autobusu. Tradiční kolorit soustředění posledních let. Kluky je ale především potřeba pochválit. Některé tréninkové dávky byly více než vypečené, ale borci makali bez poznámek.

Hošťálková 2013 - 10. den

Z důvodu nefunkčního internetu v celé dědině se k 10. dni soustředění dostáváme až nyní, ale nechceme ochudit naše věrné čtenáře. Tento den byl netradiční, jelikož již po osmé hodině ranní vyrazili junioři a starší žáci do nedaleké Karolinky na soustředění Přerova, který oplatil naše pozvání z předchozích let. My dojeli bezpečně na čas třemi vozy a odehráli celkem 4 sety než vše přerušil déšť.

Ať si běží, ať si léce, Svitavy só na vyléce

V pátek 16. srpna odjíždí mužská složka svitavského volejbalu do obce zaslíbenté, tedy Hošťálkové u Vsetína. Jesli kronika oddílu neklame, jedná se již o14. ročník, kdy jsme se posunuli od první nadějné dvanáctičlené skupinky po dnešní sestavu čtyř družstev.

 

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll