KP2 Muži | Vítězná vlna pokračuje

V neděli 3.10. se Svitavy muži "B" vydali do České Třebové.

První zápas začal nervózně. Oba týmy se dlouho nemohly dostat do tempa a průběh byl nervózní. První set se nakonec podařilo urvat v koncovce 25:18. Druhý set se nesl ve stejném duchu a nám se nedařilo na příjmu. Nakonec ale opět rozhodla koncovka, kterou jsme vyhráli 25:20. Třetí set jsme se chytli už na začátku a vycházelo nám vše, na co jsme šáhli. Nepustili jsme soupeře ke hře a dlouhé série na podání nám přinesli výhru 25:9 a celkově 3:0.

Sokol Geodézie Česká Třebová - TJ Svitavy "B" 0:3 (-18, -20, -9)

Druhý zápas se nesl v podobném stylu jako ten první. Vyrovnané výměny  a tahanice až do koncovky. Nakonec třemi míči z útoku na středu otáčíme na 29:27. Začátek druhého setu se nám nevydařil a hned jsme prohrávali 0:6. Postupem času jsme ale soupeře dotáhli a dokonce získali náskok, který jsme udrželi až do konce, vítězíme 25:19. Na začátku třetího setu jsme si vytvořili náskok, který se nám podařilo udržet až do konce setu a ukončili 25:14.

Sokol Geodézie Česká Třebová - TJ Svitavy "B" 0:3 (-27, -19, -14)