KP1 Muži | Náraz ve Chvaleticích

Dne 23.10. se chlapská složka s posilou pár juniorů vydala na zápas do Chvaletic. Je to jedna z těch delších tras, které musíme absolvovat na zápas. Zápas začínal klasicky v 10 hodin. V základní sestavě jsme měli posilu mladších hráčů (Tondy P., Honzi Š. a Davida J.) které jsme ihned nasadili do základní sestavy. Jedinou nevýhodou, co má Svitavský tým volejbalistů, je že spadá pod méně vysoké a je to bohužel znát i při zápase.

Začali jsme zápas velice dobře, tlačili jsme na servisu a hra v poli byla více než luxusní. Bohužel nás v poslední době trápí, že neumíme proměnit body v mezihře, a to je naším hlavním kamenem úrazu. Dále nám to trošku vázlo na nahrávce, jelikož našeho jediného nahrávače bolel loket a jeho náhry mu to dělalo nepřesné. První zápas jsme tak prohráli 3:0.

TJ Svitavy - Energetik Chvaletice 0:3

Na druhý zápas jsme měli přestávku 1 hodinu na zregenerování a připravení se na další zápas. Měli jsme dost času na to si říct co zlepšit a v čem nám vázne hra a hlavně na opravení Lukášova lokte pomocí pár prášků. Druhý zápas začal velice slibně a ze začátku jsme hráli vyrovnaně, ale poté vždy přišel zlom a to co už bylo řečeno se opakovalo - naše mezihra v poli je výtečná, ale nedokážeme jí proměnit v body. Takto to pokračovalo i další sety a bohužel to skončilo prohrou 3:0.

TJ Svitavy - Energetik Chvaletice 0:3

 

Svitavy reprezentovali ve Chvaleticích:

Siekiera L., Siekiera F., Pelíšek A., Jarůšek D., Pavlík J., Kladivo J., Tomášek A., Šudoma J. a duo Pišín D. a Zoikas N.

 

Autor Nikolas Zoikas

 

© 2007-21 Volejbalový oddíl TJ Svitavy & Luboš Branda

powered by Drupal - template FlorAll