3. kolo KP mladších žákyň, trojky

Ve druhém kole mladší žákyně A i B ovládly své výkonnostní skupiny a vybojovaly si tak postup do vyššího levelu. Další kolo se hrálo 12. října.

Tým A vyrazil v méně útočné sestavě do Poličky, kde hned v prvním utkání prohrál s Poličkou v tiebreaku. Další soupeři byli již nad síly našich hráček, s Žichlínkem i Českou Třebovou A prohráváme 0:2.
Hrály: Bednářová, Doskočilová, Michalková, Olšánová, Pavlišová, Pikovská, Prusáková.

Tým B hrál v domácím prostředí haly Na Střelnici. Postup v minulém kole byl velmi překvapivý, v tomto kole jsme tak měli možnost potkat se s týmy, které již míč více udrží ve hře. V prvním utkání prohrajeme v dramatické koncovce 1. set, kdy se paní trenérce nepovedlo střídání. Následující dva sety jsou však bezpečně naše a vítězíme 2:1. S Dolním Újezdem i s Lanškrounem dostáváme lekci volejbalu. Máme velký problém s přihrávkou, tím to začíná i končí. Takže v příštím kole budeme hrát zase ve skupině níž, kam padáme společně s Litomyšlí.
Hrály: Doubková, Nováková, Straková, Svojanovská, Šimková, Švihelová, Trávníčková, Valešová.

Další víkend v neděli 20.10. pokračovaly dalším kolem trojky.
A tým hrál v Poličce v nejlepší skupině, kam se souběžně propracoval i B tým. Céčko tentokrát bojovalo v prostřední skupině o postup zpět mezi nejlepší. Sestavy se tentokráte vlivem nemocí a úrazů měnily každým okamžikem. Všem děkujeme, že jsme se s tím nakonec nějak porvali. A úspěšně!

Áčko - Niky Prusáková, Kája Michalková, tentokráte za podpory Kačky Olšánové a Zuzky Švihelové v Poličce zvládly všechno vyhrát, ačkoliv s domácími to byl pořádný nervák a rozhodovalo se až v tiebreaku.
Béčko - Lucka Pavlišová, Sára Straková, Áďa Bednářová a Míša Řiháková po minulém postupu čelily velké síle dvou aspirantů na vítězství v soutěži - Áčku a Poličce, kde to měly opravdu těžké. ALE proti Letohradu zahrály výborně a urvaly pro sebe 3. místo.
Céčko - Berča Kerumová, Naty Valešová a Alička Doubková - v domácím prostředí podlehlo suverénním Chvaleticím, další dva domácí celky SY D a SY E však přehrálo a postupuje zpátky mezi nejlepší.

Děkujeme za pomoc s dopravou i doprovodem na místě.

Pavlína

© 2007-21 Volejbalový oddíl TJ Svitavy & Luboš Branda

powered by Drupal - template FlorAll