Mladší žákyně

Pomalý rozjezd s parádním finišem a postup na MČR mladších žákyň

První víkend v září hrály mladší žákyně odloženou kvalifikaci na Mistrovství ČR. V sedmi skupinách po osmi /sedmi účastnících se bojovalo o tři místa zaručující postup do hlavní části soutěže, kterou bude pořádat na konci září ve třídenním turnaji Krnov.

3. kolo KP mladších žákyň, trojky

Ve druhém kole mladší žákyně A i B ovládly své výkonnostní skupiny a vybojovaly si tak postup do vyššího levelu. Další kolo se hrálo 12. října.

Tým A vyrazil v méně útočné sestavě do Poličky, kde hned v prvním utkání prohrál s Poličkou v tiebreaku. Další soupeři byli již nad síly našich hráček, s Žichlínkem i Českou Třebovou A prohráváme 0:2.
Hrály: Bednářová, Doskočilová, Michalková, Olšánová, Pavlišová, Pikovská, Prusáková.

MLADŠÍ ŽÁKYNĚ PŘIVEZLY Z PŘEROVA ZLATO!

 

V pátek 10. 5. 2019 odcestovaly mladší žákyně na 26. ročník J. Lakomého do Přerova. Turnaje se zúčastnilo 12 družstev, rozdělených do dvou základních skupin. Během tří hracích dnů nás čekala pořádná porce deseti zápasů.

POZVÁNKA NA VÍKEND

Tento víkend se v hale Na Střelnici odehraje Předkolo Mistrovství ČR mladších žákyň. Jde o kvalifikační kolo, ze které postoupí čtyři nejlepší celky. V přidělené skupině mají Svitavy hned dvojí zastoupení. A tým s ambicemi na postup, B tým s cílem volejbalově nakouknout mezi družstva mimo "pardubický rybník".

Přijďte povzbudit domácí hráčky. Vstup volný, bufet v provozu...

Výběrový trénink do KCM

Ve středu 28. října se v nově zrekonstuované sokolovně v Pardubicích uskutečnil výběrový trénink do krajského centra mládeže (dále KCM, dříve krajský výběr) pro sezónu 2015/2016. Koncovou akcí pro daný výběr hráček narozených v roce 2002 (a mladší) bude Memoriál Milana Kafky pořádaný ve dnech 13. - 15. 5. 2016 v Jindřichově Hradci.

Za náš oddíl se výběru zúčastnily:

Mistrovství České republiky mladších žákyň

Od MČR mladších žákyň uběhl už měsíc, ale i tak si myslím, že byste měli vědět, že svitavské mladší žákyně byly hájit naše barvy v Brně na Mistrovství. Jak to probíhalo a jak dopadly si přečtěte :)

Opalovačka v Lupenici

Kdo o víkendu 21.-22.5. hledal ve Svitavách pěkná sportovní děvčata, hledal marně. Všechna byla v Lupenici na 14.ročníku Zmrzlinového turnaje. Do Lupenic se rozjely se svými trenéry kadetky, starší žákyně a mladší žákyně. Vloni nám na turnaji pěkně zapršelo, letos nám pěkně zasvítilo sluníčko. Máme do hněda opálené obličejíčky (taky). Jen trenéři mají na čele bílé čáry, jak se jim nervama dělaly vrásky a to se blbě opaluje.

Přípravka dívek a mladší žákyně - konec prázdninového lenošení

Prázdninové lenošení je u konce a v pátek 3.9.2010 byl první trénink v letošní sportovní sezóně 2010-2011. Možná to zavinil příliv nových zážitků ze školy a přemíra zážitků z prázdnin, ale na volejbalovém hřišti bylo více trenérů než hráček.

Starší a mladší žákyně na Zmrzliňáku - obrazem

Minulý víkend pořádal VK Réma Rychnov nad Kněžnou ve spolupráci s TJ Sokol Lupenice 13. ročník Zmrzlinového turnaje žákyň a kadetek. Vzhledem k nepříznivému počasí před turnajem bylo do poslední chvíle nejisté, zda se hrát bude či nikoliv. Trenéři čelili dotazům, jestli se opravdu bude spát ve stanech a jestli je zajištěná tělocvična. Nebudem vás napínat, na tu bídu, kterou počasí zatím předvádí, to nakonec nebylo tak špatný.

KP mladších žákyň - Žichlínek

Zcela netradičně jsme odjížděli na další kolo KP mladších žákyň až  v 9:45 a to do Žichlínku. Žichlínek má ve své škole jen jednu tělocvičnu, proto jsme byli nalosováni na poslední 3 zápasy. Tento netradiční pozdní odjezd byl příčinou hned několika zmatků (mnou způsobených). Nejdříve jsem zapomněla doma dresy. Proto jsem druhého řidiče p. Marka vyslala vpřed a já se musela vrátit.

© 2007-21 Volejbalový oddíl TJ Svitavy & Luboš Branda

powered by Drupal - template FlorAll