Mistrovství České republiky mladších žákyň

Od MČR mladších žákyň uběhl už měsíc, ale i tak si myslím, že byste měli vědět, že svitavské mladší žákyně byly hájit naše barvy v Brně na Mistrovství. Jak to probíhalo a jak dopadly si přečtěte :)

1. Jak hodnotíš uplynulou sezónu mladších žákyň?
2. 12.-13. května jsi byla hájit svitavské barvy na Mistrovství České republiky v Brně. Jak se ti hrálo? Jak jste dopadly?
3. Kde jste byly ubytované a jaké bylo jídlo?
4. Líbila se ti brněnská hala?
5. Máš nějakou veselou historku?
6. Popiš nám, jaká byla organizace a jak to tam vůbec probíhalo.
7. Byli rozhodčí spravedliví, nebo jste s některými výroky byly nespokojeni?
8. Jaká byla atmosféra, byli tam nějací svitavští fanoušci?

Barbora Mašlánová

1. S holkama v týmu už hraju nějakou tu dobu.Vždycky se najdou chvilky,kdy se ti dobře nehraje.Ale převažují chvíle,kdy se mi s holkama hraje skvěle!:)

2. Dopadly jsme celkově čtrnácté,ale i tak to byl pro nás úspěch, protože jsme byly ve skupině skoro nejmladší.:)

3. Byly jsme ubytované myslím,že na vojenském intru. A na jídlo si nemůžu vůbec stěžovat. Vařili tam skvěle!:) Rozhodně jsme nepohubly.

4. Brněnská hala byla pěkná, ale víc se mi líbila „nová hala“ vedle, v té jsme samozřejmě nehrály….V šatnách se nás mačkalo o rozměrech 3x5 m asi 20 holek.:D Aspoň nějaká hala, mohly jsme být rády.;)
A brněnští kluci byli hezčí.;))

5. Myslím,že veselých historek by se našlo víc. Ale mě v hlavě utkvěla jedna a to ta,když za náma přišla paní průvodčí ve vlaku s tím, že tenhle vlak jede do Prahy, né do žádných Svitav.

6. Organizace zápasů byla pečlivě připravená. Nejdříve se týmy rozdělily do skupin. Až se zápasy odehrály, hrála družstva poražená spolu a družstva vítězná spolu. Tak se jelo až do prvního místa.

7. Rozhodčí u nás pískali spravedlivě, což jsem ráda. Ale slyšela jsem od jiných týmů, že by nejraději rozhodčí vyměnily.

8. Atmosféru si s holkama umíme udělat samy. Nic jinýho nám nezbývalo. Právě,že žádní fanoušci nepřijeli, to snad bylo jediné, co mě na Mistroství mrzelo.

Veronika Vondrová

1. Myslím, že se povedla! A na další se pořádně připravíme!:)

2. Hrálo se mi dobře, sice nám nikdo zezačátku nefandil! :D Ale pak se obětovaly holky z Hlincovky.:) Byly jsme na 14.místě.

3. Byly jsme ubytované na Vojenském internátě, jídlo bylo výborné.

4. Ale jo, byla docela hezká. Ale na naší halu nemá! :D

5. Ano, není to veselá historka, ale nám v tu chvilku přišla. Na internátě měli velmi malé sprchy, jsem ráda, že to bylo jen na 1 noc! :D

6. Moc jsem tam organizaci nesledovala, ale myslím, že byla dobrá. :D

7. Ano, bylo jasné, že rozhodčí bude nadržovat místním.:)

8. Ne, nebyly. A zanedlouho to bylo některým i líto. O moc líp by se nám hrálo, kdyby nás podpořili naši! Atmosféra, byla dobrá, moc fanoušků se nesešlo.

Kačka Kociánová

1. Myslím si, že to dopadlo velmi dobře, jelikož jsme se stali Přebornicemi Pardubického kraje, takže vážně supr. A navíc jsme super parta.

2. Hrálo se mi celkem fajn, nečekala jsem tak velkou konkurenci,takže ze začátku jsme koukaly, ale pak už jsme se rozehrály a sebraly set domácím a Prostějovu. Opět Svitavy dostaly těžší skupiny, což se dalo čekat. Na konci 1.dne jsem si natáhla lýtko a tím pro mě turnaj skončil. Skončily jsme na 14.místě, což je fajn.

3. V Tučkově Vojenské ubytovně, jídlo bylo dobrý,ale na večeři bylo málo. :D

4. Už jsem tam byla po druhé, takže jsem z toho nebyla vyjevená.

5. Já se směju spoustě věcem, a jestli to jsou historky nebo vtípky to je jedno. My se smějeme všem a všemu,asi už nám začíná puberta :) .

6. Organizace byla dobrá, zápasy probíhaly, tak jak měly a nenastal žádný vážný problém.

7. Rozhodčí byli dobří, ale samozřejmě se vždycky něco najde.

8. Atmosféra byla fajn, ale musely jsme si jí spíše vytvářet samy, protože moc fanoušků tam nebylo, jenom naše trenérka a můj taťka. Navíc tam byly kamery a mikrofony, na které si už pomalu zvykáme.

Terka Motálková

1. Tak myslím, že za hodně povedenou. Věkově jsme tento rok měly výhodu, takže jsme měly už od začátku celkem velké šance. Týmy byly vyrovnané a s některými jsme si i pořádně zahrály. Sezóna skončila nad očekávání dobře, takže já jsem spokojená a myslím, že i ostatní.

2. Jednoduše parádně. Byly jsme tedy nalosovány skoro do té nejtěžší skupiny, ale i tak jsme bojovaly až do konce. Hodně setů jsme měly vyrovnaných, někdy přišlo zklamání, ale někdy obrovská radost. Bylo to dost náročné, ale zahrály jsme si, podívaly se, jak hrají ostatní týmy a hlavně si to užily.
No, v 2. skupině 6., tedy ze všech týmů 14-té. Neumístily jsme se nejlépe, ale ani nejhůře. Byly jsme na MČR poprvé, takže pro nás spíše zkušenost. Ani nám nešlo o to, kolikáté se umístíme, ale abychom si zahrály a pro příště už věděly, jak to tam chodí. Příště to bude určitě lepší, když i s tímhle výsledkem jsme byly všichni spokojení :).

3. Tak název ubytovny už si moc nepamatuji, ale vím, že to mělo něco společného s vojáky :D Každopádně měly jsme jenom večeři v restauraci a snídani kousek od haly. Večeře byla dobrá, snídaně také, ale i kdyby nebyly, jsem si jistá že všichni měly hlad, takže by se to stejně snědlo.

4. Celkem ano. Tedy ono jich tam bylo víc, než jsme vlastně do té správné trefily:D .My hrály ve staré, ale nebylo to špatné. Řekla bych spíše jako každá hala,ale myslím, že na tom, kde se hraje moc nezáleží, ale hrálo se dobře.

5. Bylo jich spousta. Nejlepší ze všeho ( aspoň pro naše kupéčko) byl ale zpáteční vlak. S balonkama, málem se špatným vlakem a průvodčí, která nám řekla, že jedeme do Mnichova, místo do Svitav a i tak, zážitků bylo spousta.

6. Tak organizace byla dobrá, hlavně nebyly zmatky. Přijely jsme tedy asi kolem 9. kdy už jsme se vydaly tramvají na halu, hrály jsme první zápas, pak byla pauza a další zápas- dopoledne. Odpoledne jsme hrály další dva. Druhý den už jsme hrály tedy jenom dva zápasy s týmy, které se umístily na stejném místě jako my, ale v jiné skupině. My konkrétně třetí, takže jsme hráli o 13-16. místo. První zápas jsme vyhrály, takže jsme potom hrály s vítězi toho 1. zápasu. Tento zápas jsme sice prohrály, ale snaha a vzájemné podporování bylo velké. Také za to částečně mohla natažená noha nahravačky (Káti) a bez ní se hrálo špatně, ale i tak jsme podávaly, alespoň podle mě, hodně dobré výkony ! :)

7. Rozhodčí podle mě byli dobří. Vždycky se ale najde někdo, s kým bychom spokojeni nebyly. Ale málokrát se nám to stalo.

8. Atmosféra byla postačující, tedy pro mě ano. :D Skoro nikdo tam nebyl, takže jsme ani nebyly moc vynervované, rozhodně to bylo lepší, než kdyby na nás řvala půlka tribuny, takže mě se to zdálo skvělý! ;)

Markétka Šrůtková

1. Myslím si že jsme splnily co jsme chtěly,1. místo v KP.

2. Hrálo se mi dobře sice někdy někde nějaká chybka byla ale tak už to chodí. Na to že tam byly silné holky, tak jsme dopadly dobře. Obsadily jsme 14. Místo z 24.

3. Ani nevím jak se to tam jmenovalo, ale byly jsme ubytovány ve vojenské ubytovně. Na jídlo jsme šly do restaurace a bylo moc dobré, klidně bych si přidala.

4. Ano, ale hezčí byla ta nová a velká, kde jsme nehrály.

5. Ani nevím, sice jsme se hodně pobavily, ale žádnou nemám.

6. Když jsme přijely hned jsme se šly dívat na svoje soupeře jak hrají. Pak jsme celý den hrály a až jsme dohrály jeli jsme na ubytovnu.Tam jsme si daly věci a šly na večeři. Druhý den jsme hrály dopoledne a jely domů.
.
7. Byli spravedliví .

8. Bohužel nikdo nepřijel, ale i tak jsme si to tam užily.

Gratulace

Výborně děvčata! Hlavně vydržet a trénovat dál. Lepší než na začátku vyhrát a pak prohrávat. Teď se začnete zlepšovat a bude Vás to ještě víc bavit. A ještě když Vám k tomu začala ta "puberta" ...

© 2007-21 Volejbalový oddíl TJ Svitavy & Luboš Branda

powered by Drupal - template FlorAll