Ženy, dívky

Pozvánka na turnaj žen!

V neděli 10. září ve Svitavách budeme v hale Na Střelnici pořádat přípravný turnaj na novou sezónu. Pokud máte zájem, pište své přihlášky na knizci@email.cz!!!

 

Turnájek zakončil sezónu starším holkám

Ve čtvrtek před vysvědčením se na kurtech odehrál turnaj čtveřic, které byly nalosované z příchozích žákyň (mladších i starších) a kadetek, paralelně se odehrál turnaj dvojic starší přípravky. Boje byly neskutečně vyrovnané, výměny se probíraly u špekáčků ještě dlouho...

Nezahálíme!!!

Po volejbalové pauze se ženská část oddílu probouzí k činnosti. Juniorky, mladší žákyně a starší přípravka odjely už v pátek 31. 7. na soustředění do tradiční zaslíbené destinace na východě Moravy. Trochu pro zpestření jim v Hošťálkové připravili na zámečku překvápko.

Žákyně čekají kvalifikace na Mistrovství ČR

Vrchol sezóny pro žákyně z celé ČR se blíží. V žákyních se hraje Mistrovství ČR dvoukolově. V první fázi jsou týmy rozděleny s ohledem na regionální příslušnosti (tak, aby se víceméně nepotkala družstva ze stejných krajů) na osmičlenné skupiny, ze kterých do hlavní části, kde se již hraje o titul Mistra ČR, postoupí vždy jen 3 nejlepší celky.

Český pohár zahajuje kvalifikacemi tento víkend

Od sobotního rána do nedělního odpoledne budou po celé ČR probíhat kvalifikační boje o účast v Českém poháru v kategorii kadetek a juniorek (soutěž je spojená pro obě věkové skupiny), dále pak v žákyních, kde vzhledem k novému hernímu systému jde spíše o rozřazování účastníků do výkonnostních skupin.

Tři medaile z Lupenice

Na neděli 24.8. jsme si naplánovali přípravný turnaj ve volejbalové Lupenici, kde jsme v květnu pořádně vymrzli a zmokli. Doufali jsme, že tomu bude tentokrát jinak. Žádná hitparáda to teda nebyla, ale musíme zkonstatovat, že nemrzlo a že se turnaje ve všech věkových kategoriích dohrály.

Víkend ve znamení kvalifikace

Tento víkend rozhodne o úrovni soutěží v dívčí části oddílu pro příští sezónu. Ženy po jasném vítězsví v krajském přeboru budou hrát ve Šternberku o účast ve 2. lize. Kadetky vyhrály sloučenou krajskou soutěž pro juniorky a kadetky a jedou se prát do Tábora o 1. ligu kadetek.

Rozlosování a tabulka kvalifikace žen ve Šternberku.

U bab ticho před bouří

Krajské přebory má ta hezčí polovina lidstva hrající šestkový volejbal v Pardubickém kraji již odehrány (kromě žen v KPII). Jsou známé Přebornice pro sezónu 2013/2014. Velký úspěch se podařil našemu oddílu, když získal titul v kategorii KP I. třídy žen (o parník), dále ve sloučené soutěži pro kadetky a juniorky, vítězství vybojovaly i starší žákyně (v mladších pak máme "jen" bronz).

Hošťálková

Dívčí složky nezahálí. Od pátku se část mladších a starších žákyň společně s kadetkami a juniorkami soustředí v našem oddílovém letním sídle, kterým je už několik desítek let Hošťálková u Vsetína.

Hodinka v rytmu zumby

Ve čtvrtek 20. prosince musely být v hale zrušeny pravidelné tréninky, protože se zde ve večerních hodinách hrála Mattonka. Náš oddíl však využil volné plochy před zahájením tohoto zápasu a příprav na něj tím, že pro ženskou část oddílu uspořádal hodinu cvičení na hudbu.

Pozvánku dostaly pidi midi berušky, berušky, Ještěrky, Gazelky a také zkušenější hráčky oddílu. Hlavní role se chopila zkušená cvičitelka Aerobik klubu Svitavy Veronika Žižková.

© 2007-21 Volejbalový oddíl TJ Svitavy & Luboš Branda

powered by Drupal - template FlorAll