300.000

Nic se neplašte, žádné peníze se tady rozdávat nebudou. Ani nám svaz či nějaký nový sponzor necpe další peníze. Stejně už ani nevíme co s těma současnejma. Já to mám za úkol přehazovat vidlema na půdě, aby se to nezapařilo a už mně to přestává bavit. Minule jsem ukecával VV (Výkonný výbor), ať se ty love dají do zlatejch cihel. Odpověď žádná, tak jdu zase přehazovat.

Jenom mne číslovka 300.000 zaujala nějak více než-li jindy. Jako kluk si pamatuji, že nejvyšší výhra ve Sportce byla 200.000,-. A přece existovala loterie Mona Lisa, kde byl hlavní slogan: "Za pět korun- tři sta tisíc!" Sice to výherce nedostal v penězích, nýbrž ve zboží jím vybrané někde v Kotvě, ale pořád lepší jak drátem do oka.

Tak teď už k tomu číslu třis ta tisíc. Na našich stránkách je takové okýnečko s nadpisem web info, kde se nám každé přihlášení a každé otevření našeho webu počítá. Počítá se denně, týdně a taky celkem od počátku vzniku. No a nám tam chybí pouhých a necelých tisíc návštěv a budeme na metě 300.000! A to je dost. Ke zlomení tohoto prahu bude potřeba asi týden. Proto si po překlapnutí kulatých čísel pogratulujme, my co pravidelně čteme dění našeho oddílu a popřejme našim dopisovatelům, zpravodajcům a fotografům hodně dalších bezva článků s novinkami a drby z dění ve volejbalových kruzích.

... a to víte, že KCMko s Čížou a spol prohrálo na turnaji v Novém Jičíně pouze jediný zápas a to v tajbrejku ... a to tom až zítra.

STATISTIKA:

Od data 21. 10. 2005 máme průměrnou sledovanost za den 166 !

© 2007-21 Volejbalový oddíl TJ Svitavy & Luboš Branda

powered by Drupal - template FlorAll