Elvisovo okénko

Zrodila se nová TV star

Pro ty, kteří pravidelně sledují volejbalový magazín na ČT4 a viděli i dnešní díl, není tato zpráva žádné překvapení. A ti ostatní mají možnost tipovat, koho v rámci Příběhu uvidí.

Pokud nechcete sledovat celý pořad (ikdyž určitě neprohloupíte, pokud ho sjedete celý) posuňte se na 5:50, kde začíná pro svitavské diváky nejzajímavější část. Zde je slibovaný odkaz:

http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani//10709760205-volejbalovy-magazin/2...

Přeji ostrý obraz a jasný zvuk.

Poslední článek Elvisova okénka

... už musel napsat někdo jiný. Jiří Kabelka zemřel dnes odpoledne po těžké nemoci. Opustil nás obětavý trenér a organizátor akcí, který se snažil až do posledních chvil pracovat pro volejbal a pro svitavský oddíl. Divochu, budeme bojovat i za Tebe.

DOCHÁZKA - Evropská liga 2013 + AKTUALIZACE UNIVERSIÁDY V KAZANI

Nevím, jak kdo sleduje volejbal v celkovém globálu, ale když takhle občas na kurtech zavedu řeč na nějaké dění ve výsledcích ze světových kuloárů, tak je vidět, že doba internetu, kde se stačí podívat patřičné odkazy a jedinec je v obraze se snad stává přítěží.

All Inclusive

Zacaly prazdniny. A taky zaroven nejvetsi finis v teseni na volejbalove soustredeni do tradicni Hostalkove. Mozna nebudete verit, ale i Vanoce a darecky pod stromeckem se u nekterych jedincu dostavaji az na druhou kolej. Svrbeni po celem tele pri pomysleni, ze uz tam budeme. Nocni sny s probouzenim, ze zacina nejaka bojova hra se strasenim a vyslapem na Vysilac. Nekonecne otazky hloubajici v hlave, co ti nasi treneri zase vymysleli za mega treninky a taky za recesi na bazene?!

Pálení žákovské knížky ... a jak to dopalo!?

Cééérky a Ogaři! Je tady tradiční den - pátek, kdy mají doma řemeny a vařečky posvícení. Samozřejmě je vše spjaté s ukázáním vysvědčení, po kterém by jeden blil. Jen já jsem měl pokaždé samé jedničky a tak se mne tato "estráda" netýkala.  

Viktorka!

SMS:Dobre rano,jmenuju sa Viktorie Filova.Narodila jsem sa vcera ve 23:02 a merim 50cm a 3.17kg.Mamka i ja jsme zdravi.

Toz ogare, Ti gratulujeme - malicko od rana "zakaleskujte"(no jak ta znam, tak teho bude, ze dyby sa to nalilo do vanicky, tak se v tom utopi i vetsi decko ...). Pozdravuj mamku, pozdravuj kumpany u stolu a Viktorce vyrid, ze ji kazdej ogar, co letos prijede ze Svitav do Hosti, sveze kocarkem okolo stadionu. Letos nas dorazi tolik, ze to bude mit krouzeni, jako satelit na orbitu!

Za Svitavaky Zluty ptaky Elvis

MISTROVSTVÍ ČR mladších žáků ve volejbale 2013 na antuce v hale - LIVESCORE !

Tento víkend je ve znamení poslední velké žákovské akce pro ukončení sezóny. Mladší žáci se v Hradci Králové představí na nultém ročníku Mistrovství ČR. Nominováno je pouze sedm hráčů ročníků 1999 a mladších a tři osvědčení trenéři. Už by se dali nazvat dle naší kinematografie animovaných filmů Bratři v triku.

300.000

Nic se neplašte, žádné peníze se tady rozdávat nebudou. Ani nám svaz či nějaký nový sponzor necpe další peníze. Stejně už ani nevíme co s těma současnejma. Já to mám za úkol přehazovat vidlema na půdě, aby se to nezapařilo a už mně to přestává bavit. Minule jsem ukecával VV (Výkonný výbor), ať se ty love dají do zlatejch cihel. Odpověď žádná, tak jdu zase přehazovat.

Nejdůležitější turnaj roku - Mistrovství České republiky žáků 2013 - SY - Brno 2:0, 5. místo + VÝSLEDKY

Jak nám oznamuje nadpis článku, naši žáci po jednoznačném postupu z prvního kola Mistrovství České republiky či kvalifikace nebo jak si chcete vybrat. Vypilovávají s Meldou jako head trenérem poslední detaily na naší hře.

Kvalifikace na MČR ve Svitavách - "Automaty, gulomety ... "

"Já som mal na frontě aj dvacaťseděm stupňou, a išol som na steč URÁÁÁÁ! Automaty, gulomy a tak sme tých bolševikou bili - čo to táram, fašistou sme bili - a nijaků horečku - jeb..tiboha sme někůkali!" 

© 2007-21 Volejbalový oddíl TJ Svitavy & Luboš Branda

powered by Drupal - template FlorAll