Pálení žákovské knížky ... a jak to dopalo!?

Cééérky a Ogaři! Je tady tradiční den - pátek, kdy mají doma řemeny a vařečky posvícení. Samozřejmě je vše spjaté s ukázáním vysvědčení, po kterém by jeden blil. Jen já jsem měl pokaždé samé jedničky a tak se mne tato "estráda" netýkala.  

Na oddálení, již několikráte prožitého procesu se zlinýrovaným zadkem, navrhuji na kurtech, po tréninku malou "merendičku", kde dám do placu zdarma kofolu, a Vy si sami navrhnete, zda chcete nějake klobásky do udírny nebo co budou mít Vaše děvčata, jež si pozvete, za jiné návrhy na pochutiny. Chlapům budu dělat nějaká jatýrka po gruzinsku či páva v máku! Dobře spočítejte počty, aby zbylo na každého a aby nezůstalo hafo masa na vyhození. Jo a ať si každej připraví krátké, osobní zhodnocení sezony!
Palloušovi děkuji za rozeslání po všech volejbalových kamarádech a samozřejmě kamarádkách.
Jinak návrhy na mail přijímám na BB stále, tak se ukažte, co v makovičkách vypotíte ...

Váš Elvis

PS: O Pálení žákovské knížky a jiné zážitky z osobního života datumované na počátek prázdnin Vám rád na požádání budu vypravovat i s patřičnými pikantnostmi spojenými s divokým věkem teens a volejbalovými kurty.

SESTAVA:

Pallouš - Jarin - Onďas

Plevi
Konec
Jirka Simon
Číža
Zoiki + mladá
Hlaváček
Kvápa + mladá
Lukíno
 
Děvčata mají soukromou akci, ale posedí rády s náma:
Vendy
Hanušová
Smělá
Benková
Urbis
Nikča Marková
Haraštová
Šimková

Kofolu točí a o pochutiny na pánvi se stará Elvis. V udírně jsou dvě balení (asi 24ks) klobásek s medvědím česnekem!

 

Jelikoz jsem nebyl v patek uplne do konce, tak byla potreba pomoc, ale to az za chvilku. Nacpal jsem udirnu a na panvicku na delal hromadku nalozenych jatyrek. Mladez si sedla a mela pokec jemuz ja uz mnoho nerozumim. Neni se co divit. Kofola zbyla a tak jsem ji rano vylil, aby se dala vratit zaloha za becku. Devcata spala (snad sama) v satnach. Vyhoda socialniho zarizeni a nuda stavet stan. Nevim zda je nekdo z dospelych kontroloval, ale klice od vseho jsem dal Pallousovi. Ten opravdu na unyti nadobi a cekovy poradek dohledl. Ma velkou pochvalu! Horsi je to s placenim klobas a pochutin. Na necem se doluvime a pak vse jdou a zatahnou Jarin, Robin, Pipa, Venca. Zbytek kluku co se nabasti se seberou a mazou v klidu domů. Dále nevim, jak jsou domluveni treneri devcat a Melda z kiosku na dreve na Smiseny turnaj, ale zbylo ho jako safranu. A topilo se s nim jen tak PanuBohu do oken. Treba se pletu, ale bude to dle meho odhadu "My jsme netusili"..."To měl nekdo rict" atd. Prijde rada vymluv. Nebo mne nekdo prekvapi a dotahne kupu dreva na turnaj. Rano, po mem brzkem prijezdu, byla nase skautska ptacata vzhuru a ja je se svolenim odvezl za svymi "laskami" na Qanto Cup do Lanu. Akce asi povedena, v poklidu i malymi puntiky muze byt poradana s tradici nadale! PS: Na tradici s palenim zakovske knizky se nikdo neptal, a tak se také nikdo pointu nedozvedel. A v poslednim radku napisu, ze by se mne preci jen vice libila nejaka akcicka s malym turnajkem, spolecnym treninkem, pozvanym trenerem na cinnost, jez je potreba pilovat atd. Zkratka něco malo z makovicek vlastnich, nez se stale nechat strkat do zadku k necemu nachystanemu. Bohuzel to letos vyslo jako stado ovecek ... Ale zvonecky na krkach mely, aby se nezatoulaly ...

Podekovani

Podekovani Pallousovi je v dodatku!

© 2007-21 Volejbalový oddíl TJ Svitavy & Luboš Branda

powered by Drupal - template FlorAll