5. kolo KP mladších žáků v České Třebové

Stručně k jednotlivým zápasům. Hradec Králové má svém ve středu skvěle pohybově nadaného kapitána, který si vzadu posbírá většinu míčů a útočí i ze zadních pozic. Měli jsme velkou šanci vyhrát první set (timeouty, skóre z našeho pohledu: 10:5 TO HK, 18:16 TO SY, 21:23 TO SY, 23:24 TO HK), a tím i sebrat Hradci vůbec první set v soutěži, ale koncovka nám bohužel nevyšla. Do druhého setu šli hrát kluci z lavičky.

Letohrad má taky výborného kapitána, ten se ale přes svátky pořádně vykrmil a jeho výkon byl proti podzimním kolům poloviční. Snadná záležitost pro nás.

V zápase s Českou Třebovou se opakovala tisíckrát opakovaná trenérská chyba. Pod dojmem hladkého vítězství v prvním setu jsem do základu druhého setu poslal mlaďochy z lavičky a to se tradičně nevyplatilo. Tiebreak jsme naštěstí už opět v nejsilnější sestavě zvládli.

Při zápase s Poličkou nám paradoxně nejvíce v obou setech škodilo postavení soupeře na servisu s klukem, který dával spodní podání. Do zápasu se opět dostali i mladší kluci, závěrečné podání utkání obstaral nejmladší Marek Meluzín.

Výsledky:

Svitavy - Hradec Králové 0:2 (-24, -10)
Svitavy - Letohrad 2:0 (21, 16)
Svitavy - Česká Třebová 2:1 (13,-13,11)
Svitavy - Polička 2:0 (21, 20)

Aktuální tabulka:

Další kolo se hraje až 30. března ve Svitavách za účasti všech týmů. Mezitím se hraje ještě 26. ledna šesté kolo v Hradci Králové, my ale máme volno.

Svitavy reprezentovali: 6 Andreas Bräuner, 7 Daniel Karpeles, 5 Jaroslav Kovář, 4 Michal Ďuriančík, 93 Martin Smékal, Filip Jansa, Marek Meluzín a Samuel Přikryl

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll