5.kolo KP starších žáků aneb Nový trenér!

Poslední kolo Krajského přeboru starších žáků se hrálo v neděli v České Třebové. Ne že by se Elvisovi a Melisovi s klukama vláčkem nechtělo nebo že by se vymlouvali, že tam byli ve středu na dohrávce i předehrávce s kadety. Zkrátka byla naplánována akce na Moravě a nebyl člověk, který by se našich Ďáblů a Jestřábů ujal. Oslovil jsem pana Martina Nováka, jestli by se s klukama do Třebové zajel podívat. Po nedlouhém rozvažování kývl a mně spadl šutr z hetz, protože kdybych se měl vracet z vinného sklepa v neděli brzo ráno - no blbost. To by nešlo!

Pan Novák mně uspořil kupu starostí a proto mu chci tady před všema poděkovat za výpomoc a přikládám i jeho mail o průběhu volejbalu. Tak mne napadlo, že by jsem to z toho Moravského Žižkova mohl řídit. To by také nešlo! Ještě jednou děkuji!

Dnešní mail: Utkání hraná dne 19.12.2010 - popis

Hráli jsme v pěkné nové tělocvičně. První utkání s Českou Třebovou první set 25-13 v pohodě vyhraný druhý set v půlce se začal lámat klukům to moc nešlo - timeaut za stavu 18-21 dokázal vyhecovat kluky - výhra 25-23.

Druhý zápas hned po prvním zápase v prvním setu nepomohly ani taimy prohráváme 25-23 po vytlučených blokách - štěstí? Druhý set v naší režii 25-17. Nadšení nevydrželo a v tiebreaku točíme za stavu 7-8 a pak začala motanice 14-15,15-15, až na konečných 19-17 pro nás.Neproměněných 5 mečbolů!

Takže nejhorší za námi. Třetí zápas s Pardubicemi - standardně 25-15,25-9 ještě mladí kluci.

Hrali : Zoikas, Mirek, Terka, Marek, Saša Konečný, misto Jedličky nakonec hrál Johanides. Klikoun se na to vybodl!

Konec zápasu v 13.20. Vlak zpátky v 13.56.

Nikdo se nezranil všichni dorazili v pořádku. Registrační karty u Zoikase.

Jízdenka 224 Kč zašlu k vyúčtování. Zima byla ráno pořádná -6 C.

Hoši (myslím tím i baby) - to je zpracování!

Nabídka

Nechtěl byste, pane Nováku, psát komentáře i pro jiné kategorie? Koukám, jak je to jednoduché: včas, krátce, stručně a je tam všechno - i počasí!!!

Odměna

To je report - o tom žádná! Myslím, že se pan Novák více než osvědčil (samá vítězství a ještě navíc výborný zpravodaj). Nezbývá než konstatovat, že je škoda nevyužít přirozeného talentu a že (jako za odměnu) může jezdit dál.