Městská volejbalová liga

Vítězem městské ligy 2017 je Old Crew

semifinále B1: Pozdní sběr - Antik 0:3 (-21, -18, -23)
semifinále B2: Jiskra Brněnec - Sněženky a machři 1:3 (24, -19, -20, -14)
semifinále A1: Old Crew - C Team 3:1 (22, -20, 19, 14)
semifinále A2: TJ Nesmečujem - Maori Battalion 3:1 (22, -24, 17, 22)

Čtvrtfinálové překvapení: Sněženky a machři - Maori Battalion 2:3

Výsledky čtvrtfinálových zápasů:

ČF1-8: Old Crew - Pozdní sběr 3:0 (22, 17, 14)
ČF2-7: TJ Nesmečujem - Jiskra Brněnec 3:0 (18, 14, 22)
ČF3-6: Sněženky a machři - Maori Battalion 2:3 (14, -22, 22, -20, -11)
ČF4-5: C Team - Antik 3:0 (19, 16, 24)

Zítra od 10:00 pokračuje finálový turnaj semifinálovými zápasy:
SFB1: Pozdní sběr - Antik
SFB2: Jiskra Brněnec - Sněženky a machři
SFA1: Old Crew - C Team
SFA2: TJ Nesmečujem - Maori Battalion

Program finálového turnaje

pátek 16. června 2017
18:00 - čtvrtfinále (Old Crew - Pozdní sběr, TJ Nesmečujem - Jiskra Brněnec, Sněženky a machři - Maori Battalion, C Team - Antik)

sobota 17. června 2017
10:00 - semifinále 1-4, 2-3, 5-8, 6-7
12:00 - o 9. místo, o 7. místo, o 5. místo, o 3. místo
14:00 - finále

Podrobný rozpis je v přiloženém souboru.

Dohrána základní část

Výsledky 6. kola (7.6.2017):

Městská liga - 5. kolo (+ fotogalerie)

Výsledky 5. kola (31.5.2017):

32. Jaruni - Unicorns 2:0 (22, 14)
33. Sněženky a machři - TJ Nesmečujem 2:0 (22, 21)
34. Jiskra Brněnec - Pozdní sběr 2:0 (15, 13)
35. Maori Battalion - Antik 2:1 (-22, 23, 10)
36. Jiskra Brněnec - Maori Battalion 1:2 (-20, 11, -8)
37. Pozdní sběr - TJ Nesmečujem 0:2 (-14, -19)
38. C Team - Old Crew 1:2 (-20, 19, -6)
39. Unicorns - Sněženky a machři 0:2 (-14, -20)

Městská liga - 4. kolo

Výsledky 4. kola (17.5.2017):

24. Jaruni - TJ Nesmečujem 0:2 (-9, -16)
25. Unicorns - Pozdní sběr 0:2 (-14, -19)
26. Antik - C Team 1:2 (17, -16, -7)
27. Jiskra Brněnec - Old Crew 0:2 (-0, -0) kont.
28. C Team - Jaruni 2:0 (17, 18)
29. Old Crew - Maori Battalion 2:1 (19, -22, 9)
30. Antik - Jiskra Brněnec 2:0 (22, 20) hráno 24.5.2017
31. Pozdní sběr - Sněženky a machři 0:2 (-13, -17)

Městská liga - 3. kolo

Výsledky 3. kola (10.5.2017):

16. Jaruni - Pozdní sběr 1:2 (22, -20, -9)
17. TJ Nesmečujem - Antik 2:1 (-26, 20, 17)
18. Unicorns - Old Crew 0:2 (-13, -13)
19. Sněženky a machři - C Team 1:2 (-19, 18, -12)
20. Maori Battalion - Jaruni 2:0 (16, 17)
21. C Team - Jiskra Brněnec 2:0 (19, 17)
22. Old Crew - Sněženky a machři 2:1 (-17, 20, 8)
23. Antik - Unicorns 2:0 (16, 14)

Městská liga - 2. kolo

Výsledky 2. kola (25.4.2017 - v hale Na Střelnici):

7. Jaruni - Antik 0:2 (-13, -21)
8. Pozdní sběr - Old Crew 0:2 (-17, -18)
9. TJ Nesmečujem - C Team 2:0 (12, 20)
10. Jiskra Brněnec - Jaruni 2:0 (7, 11)
11. Maori Battalion - Sněženky a machři 0:2 (-22, -18)
12. C Team - Unicorns 2:0 (9, 18)
13. Sněženky a machři - Jiskra Brněnec 2:0 (12, 23)
14. Old Crew - TJ Nesmečujem 2:1 (23, -19, 12)
15. Antik - Pozdní sběr 2:0 (20, 22)

Městská liga - 1. kolo

Výsledky 1. kola (18.4.2017 - v hale Na Střelnici):

1. Sněženky a machři - Jaruni 2:1 (-21, 11, 10)
2. Jiskra Brněnec - Unicorns 2:0 (18, 11)
3. Maori Battalion - TJ Nesmečujem 0:2 (-16, -12)
4. C Team - Pozdní sběr 2:0 (14, 22)
5. Old Crew - Antik 2:0 (13, 20)
6. Unicorns - Maori Battalion 1:2 (-19, 24, -14)

22. ročník městské ligy

  • termíny:
    • pondělí 10. dubna - uzávěrka přihlášek (mailem na petr@sezemsky.cz)
    • úterý 18. dubna - 1. kolo (hala)
    • úterý 25. dubna - 2. kolo (hala)
    • středa 3. května - 3. kolo (antuka)
    • středa 10. května - 4. kolo (antuka)
    • středa 17. května - 5. kolo (antuka)
    • středa 24. května - 6. kolo (antuka)
    • středa 31. května - 7. kolo (antuka)
    • středa 7. června - 8. kolo (antuka)
© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll