Městská volejbalová liga

Městská liga - 1. kolo

Výsledky 1. kola (11.5.2016):

1. Unicorns - Pozdní sběr 0:2 (-8, -18)
2. Sněženky a machři - Antik 2:0 (20, 23)
3. Old Crew - Radiměř 2:0 (13, 19)
4. Jelita a kroupy - Maori Battalion 0:2 (-15, -22)
5. Antik - Pozdní sběr 0:2 (-23, -17)
6. Unicorns - Radiměř 0:2 (-18, -14)
7. Jaruni - Big Bang 2:0 (17, 24)
8. Old Crew - Maori Battalion 1:2 (15, -24, -4)

21. ročník městské ligy

  • termíny: středy v květnu a červnu, přesněji podle počtu přihlášených týmů a podle toho, kdy se nám podaří zprovoznit kurty
  • finálový turnaj bude v pátek 24. a sobotu 25. června
  • systém: základní část každý s každým na dva vítězné sety, pak finálový turnaj pavoukem 1-8, 2-7, 3-6, 4-5 na tři vítězné sety

Městskou ligu vyhráli Sněženky a machři

Jubilejní 20. ročník městské ligy zakončil finálový turnaj v sobotu 20. června. Vítězem se stalo družstvo Sněženky a machři, které ve finále porazilo C team 3:2. V souboji o třetí místo zvítězil Drink team nad Maori battalion 3:1.

Výsledky utkání o 9. - 11. místo:

1. Pozdní sběr - Choboti 0:3 (-20, -20, -23)
2. Jelita a kroupy - Pozdní sběr 1:3 (-14, 25, -23, -15)
3. Jelita a kroupy - Choboti 0:3 (-19, -17, -21)

Tabulka skupiny o 9. - 11. místo:

Všechna čtvrtfinále jednoznačně 3:0 pro favority

Všechna čtyři čtvrtfinálová utkání byla v režii favorizovaných týmů z prvních čtyřech míst základní části:

C team - Jaruni 3:0 (16, 17, 12)
Sněženky a machři - Antik 3:0 (22, 15, 21)
Maori battalion - Jiskra Brněnec 3:0 (13, 19, 19)
Drink team - Radiměř 3:0 (10, 18, 13)

Dohrána základní část

Výsledky 6. kola (17. června 2015)

47. Antik - Sněženky a machři 0:2 (-14, -22)
48. C team - Pozdní sběr 2:0 (15, 20)
49. Radiměř - Jiskra Brněnec 1:2 (23, -21, -13)
50. Choboti - Jelita a kroupy 1:2 (-15, 14, -6)
51. Jiskra Brněnec - Choboti 2:0 (21, 24)
52. Pozdní sběr - Jelita a kroupy 0:2 (-19, -19)
53. C team - Drink team 2:1 (25, -22, 8)
54. Radiměř - Antik 2:0 (23, 14)
55. Drink team - Maori battalion 2:1 (19, -24, 8)

Rozpis finálového turnaje, soupisky družstev

Rozpis finálového turnaje

Jelita a kroupy: Josef Kolář, Tomáš Kolouch, Miloslav Bulva, Miroslava Bednářová, Martina Burešová, Tomáš Klika, Monika Škeříková

Jiskra Brněnec: Tomáš Popelka, Karel Radimecký, Marcela Girglová, Jiří Culík, Jiří Hlaváček, Blahoslav Kašpar st., Milan Toul, Zdeněk Štesl

5. kolo městské ligy

Výsledky 5. kola (10. června 2015)

37. Drink team - Pozdní sběr 2:1 (-23, 13, 9)
38. Antik - Jiskra Brněnec 0:2 (-19, -20)
39. C team - Jelita a kroupy 2:0 (12, 14)
40. Radiměř - Choboti 2:0 (22, 22)
41. Jiskra Brněnec - C team 0:2 (-12, -19)
42. Pozdní sběr - Antik 0:2 (-18, -16)
43. Sněženky a machři - Drink team 2:1 (20, -19, 6)
44. Maori battalion - Jaruni 2:0 (23, 9)
45. Jaruni - Sněženky a machři 0:2 (-16, -17)
46. Jelita a kroupy - Radiměř 0:2 (-23, -20)

C team bez zaváhání i po čtvrtém kole

Výsledky 2. kola (1. června 2015 - přeloženo z 20. května z důvodu nepříznivého počasí):

9. Sněženky a machři - Choboti 2:0 (11, 19)
10. Maori battalion - Radiměř 2:1 (-24, 19, 10)
11. Jaruni - C team 0:2 (-11, -13)
12. Drink team - Antik 1:2 (19, -24, -10)
13. Radiměř - Jaruni 2:0 (24, 13)
14. Choboti - Maori battalion 0:2 (-10, -17)
15. Jelita a kroupy - Sněženky a machři 0:2 (-9, -13)
16. Jiskra Brněnec - Pozdní sběr 2:1 (-19, 15, 8)

C team zatím bez ztráty setu

Výsledky 3. kola:

17. Maori battalion - Jelita a kroupy 2:0 (24, 9)
18. Jaruni - Choboti 1:2 (19, -23, -4)
19. Drink team - Radiměř 2:0 (17, 22)
20. Antik - C team 0:2 (-16, -17)
21. Choboti - Drink team 0:2 (-14, -10)
22. Jelita a kroupy - Jaruni 0:2 (-15, -22)
23. Jiskra Brněnec - Maori battalion 0:2 (-20, -20)
24. Pozdní sběr - Sněženky a machři 0:2 (-14, -7)
25. Sněženky a machři - Jiskra Brněnec 2:0 (12, 11)
26. Choboti - Pozdní sběr 0:2 (-21, -23)

Městská liga zahájena

Výsledky 1. kola:

1. Pozdní sběr - Radiměř 0:2 (-21, -22)
2. Sněženky a machři - C team 0:2 (-23, -22)
3. Maori battalion - Antik 2:0 (17, 21)
4. Jaruni - Drink team 1:2 (22, -3, -7)
5. C team - Maori battalion 2:0 (13, 16)
6. Radiměř - Sněženky a machři 0:2 (-16, -14)
7. Antik - Jaruni 2:0 (21, 17)
8. Jelita a kroupy - Jiskra Brněnec 0:2 (-19, -17)

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll