Městská volejbalová liga

Městská liga - 6. kolo

Výsledky 6. kola (8.6.2016):

37. C Team - Pozdní sběr 2:0 (4, 16)
38. Maori Battalion - Jaruni 2:0 (10, 15)
39. Sněženky a machři - Jiskra Brněnec 2:1 (13, -21, 11)
40. Maori Battalion - Pozdní sběr 2:0 (15, 20)
41. C Team - Jelita a kroupy 2:0 (14, 10)
42. Jelita a kroupy - Pozdní sběr 0:2 (-17, -17)
43. Maori Battalion - Jiskra Brněnec 2:0 (17, 27)
44. C Team - Old Crew 2:0 (17, 17)

Městská liga - 5. kolo

Výsledky 5. kola (1.6.2016):

27. Sněženky a machři - Pozdní sběr 2:0 (13, 18)
28. Radiměř - TJ Nesmečujem 2:1 (23, -14, 13)
29. Antik - C Team 0:2 (-16, -14)
30. Sněženky a machři - TJ Nesmečujem 2:0 (20, 18)
31. Big Bang - C Team 0:2 (-10, -10)
32. Radiměř - Maori Battalion 0:2 (-14, -20)
33. C Team - Radiměř 2:0 (25, 17)
34. TJ Nesmečujem - Pozdní sběr 2:0 (17, 18)
35. Sněženky a machři - Maori Battalion 2:1 (19, -23, 9)
36. Big Bang - Jelita a kroupy 0:2 (-23, -10)

Městská liga - 4. kolo

Výsledky 4. kola (30.5.2016):

21. Old Crew - TJ Nesmečujem 1:2 (16, -21, -9)
22. Jiskra Brněnec - C Team 0:2 (-10, -15)
23. Jaruni - C Team 0:2 (-15, -15)
24. Old Crew - Sněženky a machři 2:1 (25, -17, 9)
25. Jiskra Brněnec - Jelita a kroupy 2:0 (16, 15)
26. TJ Nesmečujem - Big Bang 2:0 (11, 12)

Městská liga - 3. kolo

Výsledky 3. kola (25.5.2016):

15. Radiměř - Pozdní sběr 0:2 (-22, -24)
16. Antik - Big Bang 2:0 (15, 12)
17. Unicorns - Maori Battalion 0:2 (-8, -18)
18. Big Bang - Pozdní sběr 0:2 (-4, -20)
19. Radiměř - Sněženky a machři 0:2 (-10, -22)
20. Unicorns - TJ Nesmečujem 0:2 (-10, -9)

Městská liga - 2. kolo

Výsledky 2. kola (18.5.2016):

9. Jelita a kroupy - Sněženky a machři 0:2 (-13, -2)
10. C Team - TJ Nesmečujem 2:0 (26, 16)
11. Jiskra Brněnec - Big Bang 2:0 (17, 9)
12. Jelita a kroupy - TJ Nesmečujem 0:2 (-7, -17)
13. Maori Battalion - C Team 1:2 (21, -21, -13)
14. Sněženky a machři - Big Bang 2:0 (16, 10)

Městská liga - 1. kolo

Výsledky 1. kola (11.5.2016):

1. Unicorns - Pozdní sběr 0:2 (-8, -18)
2. Sněženky a machři - Antik 2:0 (20, 23)
3. Old Crew - Radiměř 2:0 (13, 19)
4. Jelita a kroupy - Maori Battalion 0:2 (-15, -22)
5. Antik - Pozdní sběr 0:2 (-23, -17)
6. Unicorns - Radiměř 0:2 (-18, -14)
7. Jaruni - Big Bang 2:0 (17, 24)
8. Old Crew - Maori Battalion 1:2 (15, -24, -4)

21. ročník městské ligy

  • termíny: středy v květnu a červnu, přesněji podle počtu přihlášených týmů a podle toho, kdy se nám podaří zprovoznit kurty
  • finálový turnaj bude v pátek 24. a sobotu 25. června
  • systém: základní část každý s každým na dva vítězné sety, pak finálový turnaj pavoukem 1-8, 2-7, 3-6, 4-5 na tři vítězné sety

Městskou ligu vyhráli Sněženky a machři

Jubilejní 20. ročník městské ligy zakončil finálový turnaj v sobotu 20. června. Vítězem se stalo družstvo Sněženky a machři, které ve finále porazilo C team 3:2. V souboji o třetí místo zvítězil Drink team nad Maori battalion 3:1.

Výsledky utkání o 9. - 11. místo:

1. Pozdní sběr - Choboti 0:3 (-20, -20, -23)
2. Jelita a kroupy - Pozdní sběr 1:3 (-14, 25, -23, -15)
3. Jelita a kroupy - Choboti 0:3 (-19, -17, -21)

Tabulka skupiny o 9. - 11. místo:

Všechna čtvrtfinále jednoznačně 3:0 pro favority

Všechna čtyři čtvrtfinálová utkání byla v režii favorizovaných týmů z prvních čtyřech míst základní části:

C team - Jaruni 3:0 (16, 17, 12)
Sněženky a machři - Antik 3:0 (22, 15, 21)
Maori battalion - Jiskra Brněnec 3:0 (13, 19, 19)
Drink team - Radiměř 3:0 (10, 18, 13)

Dohrána základní část

Výsledky 6. kola (17. června 2015)

47. Antik - Sněženky a machři 0:2 (-14, -22)
48. C team - Pozdní sběr 2:0 (15, 20)
49. Radiměř - Jiskra Brněnec 1:2 (23, -21, -13)
50. Choboti - Jelita a kroupy 1:2 (-15, 14, -6)
51. Jiskra Brněnec - Choboti 2:0 (21, 24)
52. Pozdní sběr - Jelita a kroupy 0:2 (-19, -19)
53. C team - Drink team 2:1 (25, -22, 8)
54. Radiměř - Antik 2:0 (23, 14)
55. Drink team - Maori battalion 2:1 (19, -24, 8)

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll