Áčko v trojkách drží neporazitelnost, ale první bodíky ztraceny!

V neděli jsme odehráli další zápasy trojkového volejbalu. Po sobotním plese v akci 6 družstev, to by bez rodičů vůbec nebylo možné zrealizovat, čili moc děkujeme za všechnu pomoc.

V nejlepší výkonnostní skupině tentokrát dva týmy:

A: Hnátová, Kloudová, Makovská, Trejbalová,

D: Burešová, Prusáková, Švihelová.

První tři kola obě družstva odehrála relativně pěkně. Po pauze na svačinku si holky z áčka nechaly formu v šatně, první remíza s rivalkami z Poličky by snad ještě omluvit šla, ale druhý ztracený set po naprosto bezzubém útoku s holčičkami, byť velmi šikovnými, z Dolního Újezdu znamenalo ztrátu 1. místa v tomto kole a hlavně také pád druhého týmu, kterému áčkem darovaný set Újezdským "chyběl". Déčko hrálo, na co mělo, holky pobraly v poli hodně míčů, výškové manko doháněly chytrostí a šikovností, nicméně po svačině začaly rychle docházet síly. Tři body za výhru a remízu pro udržení tentokrát nestačily.

Céčko s panem Michalkou ve složení Němcová, Michalková, Pišínová zajíždělo do Chvaletic. Postup mezi nejlepší unikl ztrátou hned prvního setu, kdy jsme nevyužili vedení v koncovce nad jinak suverénním Lanškrounem. Ale třetí místo ve druhé výkonnostní šestičlenné skupině je moc pěkné a určitě na velkou pochvalu!

Béčko za doprovodu paní Tauerové ve třetí výkonnostní skupině také nějaké bodíky uhrálo, ale Jedničky Kerumová, Kolouchová, Pikovská a Valešová v Chocni pozice neudrželo a pro příště se potká ve 4. skupině s týmem F, který tentokrát v Žichlínku odehrál pěkná utkání, obsadil 3. místo a tím pádem nesestoupil, ale ani nepostoupil výše (Chlumská, Pavlišová, Řiháková, Straková).

A v domácím prostředí měla možnost formu předvést hned tři svitavská družstva. Jedničky zastupovaly Bednářová, Doskočilová, Olšánová, Trávníčková a Barču Krátkou jsme půjčili do týmu mladší přípravky. Bohužel, na postup to nebylo, 3. místo celkově není žádná hitparáda, ale aspoň je prostor pro zlepšování :-)

Příští kolo trojek je až 17. března. Nezbývá než zabrat a nepolevovat!!!Poř


Družstvo


1.


Svitavy A


2.


Polička B


3.


Polička A


4.


Lanškroun C


 


Svitavy D


6.


Č. Třebová B


7.


Chvaletice


8.


Č. Třebová A


9.


D. Újezd A


10.


Litomyšl A


11.


Vys. Mýto


12.


Svitavy B


 


Svitavy C


14.


Lanškroun D


 


Polička C


16.


Polička D


17.


Choceň A


18.


Žichlínek


19.


Lanškroun B


20.


Litomyšl B


21.


Č. Třebová C


22.


Letohrad A


23.


Lanškroun A


24.


Svitavy F


25.


Svitavy E


26.


Polička E


27.


Letohrad B


28.


D. Újezd B


29.


Svitavy H


30.


Choceň B


31.


Svitavy G


32.


Č. Třebová D

 

 

 

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll