přípravka dívky - fotogalerie

Starší přípravka slaví aktivně!

Na 7. a svátek 8. května měla děvčata zvláštní program, kdo nejel na prodloužený víkend a jiné aktivity s rodiči, mohl se v pondělí místo běžného tréninku projet na kole.

Makačka navíc

V rámci prodlouženého víkendu uprostřed listopadu si starší dívčí přípravka uspořádala trénovací den. Ačkoliv se jednalo o sobotu, přihlásilo se na akci 25 dívek. Konečná účast byla nakonec nižší vzhledem k bacilům, kteří nám pár děvčat donutili se potit v posteli.

Obrazem z druhého kempíku Jedniček

Poslední prázdninový týden si Jedničky zpestřily třídenním kempíkem na kurtech.

Jedničky nezahálí

Protože poslední přehazovaná i turnaje barevného minivolejbalu jsou již delší dobu za námi, rozhodli jsme se uspořádat turnaj v rámci oddílu na kurtech. Žádné přihlašování předem, kdo přijde, bude hrát. A podle příchozích se stanoví i typ turnaje. Po krásném pátečním počasí však sobotní ráno připomínalo spíše přicházející podzim, než probíhající jaro.

Barevný minivolejbal - červený v Lanškrouně, 23.4.2017

V neděli vyrazila výprava Jedniček do Lanškrouna na poslední díl seriálu Kluci, holky v barvách řádí, s volejbalem kamarádí! Tentokrát se ve článku vracíme obrazem k červenému minivolejbalu (celkem 39 týmů, 5 skupin), ve kterém jsme byli velmi úspěšní, když jsme dovezli dvě zlaté, dvě stříbrné a jednu bronzovou medaili.

Pro organizátory to byl opravdu zápřah, parta kolem Irenky Freudlové tu lavinu červené a modré zvládla výborně!

Jednou takhle na tréninku

Nahlédnutí do pátečního tréninku na Felberce. Téma obratnost s míčem a evergreen odhody...

28.4.2017

Překvápko na tréninku!

Včera měly děvčata z prostřední přípravky slíbené překvapení na konci tréninku. Postarala se o ně paní Makovská, která jako odměnu za získaný titul vyrobila vlastnoručně výborný dort. A nebyl to jen tak obyčejný dort! Od skutečného volejbalového míče byl k nerozeznání. Makovským moc moc děkujeme!!!

A Vám nabízíme alespoň nahlédnout, když už nezbylo... :-)

Přípravka mladší: KP přehazované, 20.11.2016 kvalifikace v Dolním Újezdu

Celkem 33 týmů hraje letos KP přehazované dívek, naše Jedničky odjely na kvalifikaci do Dolního Újezdu. V soutěži máme přihlášeno pět týmů (SY A - E), dále se zde obehrávají naděje od Zdeničky Ševčíkové z minipřípravky (SY F).

Výsledné pořadí naší kvalifikační skupiny:

Přípravka mladší: Barevný ve Třebové obrazem

V neděli 22. ledna vyrazila velká volejbalová výprava čítající zhruba 60 cestujících vlakem do České Třebové. Jelo se na další díl seriálu barevného minivolejbalu, tentokrát se "řádilo" v barvách oranžové a žluté, která byla navíc rozdělena zvlášť pro druháky a pro mladší děti.

KP přípravky - dívky

Krajský přebor dívek v trojkovém volejbalu má za sebou již čtyři kola, v soutěži máme pět družstev. V minulém kole jsme hostili skupinu C, ve které jsme měli hned dvojité zastoupení - družstva B a C. Céčku domácí prostředí evidentně "sedlo", když celou skupinu vyhrálo a zajistilo si tak postup do druhé výkonnostní skupiny.

© 2007-21 Volejbalový oddíl TJ Svitavy & Luboš Branda

powered by Drupal - template FlorAll