Jedničky nezahálí

Protože poslední přehazovaná i turnaje barevného minivolejbalu jsou již delší dobu za námi, rozhodli jsme se uspořádat turnaj v rámci oddílu na kurtech. Žádné přihlašování předem, kdo přijde, bude hrát. A podle příchozích se stanoví i typ turnaje. Po krásném pátečním počasí však sobotní ráno připomínalo spíše přicházející podzim, než probíhající jaro.

Ale na kurty i přes větrné a chladné počasí dorazilo 16 hráček. Ideální stav, osm z volejbalového ročníku 2006/2007, pět 2007/2008 a tři mláďátka podzimní 2008. Mláďátka byla šikovná, takže utvořila jednu skupinu se staršími děvčaty (a pořádně je prohnaly :-). Hrály se tak dva samostatné turnájky vždy po osmi hráčkách.

První turnájek byl jeden na jednoho v koníčkovém volejbalu, kdy míč musí před odbitím obouruč vrchem vždy dopadnout na zem. Mladší skupina si mohla ještě po odrazu od země driblinkem jednoruč míč trochu upravit. Medaile ve starších za první tři místa si přebíraly Kačka Hnátová (zlato), Natálka Makovská (stříbro - nebo spíš modro? - Fidorka) a Niky Karbašová (bronz). V mladších zvítězila Barča Krátká před Áďou Bednářovou a třetí Míšou Řihákovou.

A do 12 hodin ještě chyběla slabá hodinka, tak jsme nalosovali ještě dvojce. Ve starších se mrskal červený, který ovládly přespolní Kačky (Hnátová a Kloudová), v mladších se nejvíce dařilo Áďě Bednářové a Zuzance Švihelové.

Po společném vyhlášení akce následoval rychlý přesun do teplých domovů k připraveným obědům.

Díky všem za účast!

Švihelovi

 

 

© 2007-21 Volejbalový oddíl TJ Svitavy & Luboš Branda

powered by Drupal - template FlorAll