Ani v Hlinsku jsme neuspěli

Tentokrát mi to trvalo déle něž obvykle, ale za vinu to dávám nadcházejícímu zkouškovému období. Jak asi víte, v neděli  27.11. jsme vyjeli do Hlinska, které k nám postoupilo z KP dvojky. Proto jsme moc nevěděli, s jakým soupeřem máme tu čest, a jeho kvality nás rozhodně překvapily. Chyběl nám Pallouš, který jel na zápas s juniorama, Pipin s jeho zraněním kotníku a Burry, který dokončoval diplomovou práci.

 

SKO Hlinsko - TJ Svitavy   3:0(20,19,17) , 3:2(-21,-18,22,13,13)

V prvním zápase nám nervozita celkem rychle opadla a zápas byl celkem vyrovnaný. Dařilo se nám na přijmu i v poli, ale ne a ne zakončit. Nahrávka nebyla úplně stabilní, ale i když se nám něco podařilo, nedokázali jsme položit na zem. Soupeř hrál odvážně a jejich útok středem byl precizní. Naopak na naší straně se středem skoro vůbec nehrálo.

Po tom, co jsme první zápas hodili za hlavu, vrhli jsme se na zápas druhý. Přestali jsme hazardovat na servisu (což mělo veliký úspěch) a dokonce jsme zlepšili i hru na síti. O tom také svědčí výsledek zápasu. Bohužel i přes výbornou práci v poli a odhodlanost vyhrát, nás zradil nízký strop.

Chtěl bych moc poděkovat manželům Černým, kteří si udělali čas a protrpěli s námi onu osudnou neděli. Doufejme, že ve druhé části sezóny se nám vrátí štěstíčko a že dopadneme daleko lépe!!!

A jajaj ...

Kdepak je ten Vencův humor? Neříkej, že došla pára. Nevěřím! Očakávám nějakou Švandu a já budu třeba Kalafuna ...

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll