ANKETA HOŠŤÁLKOVÁ 2010

Přidáni další účastníci! Naši čtenáři! Po tradičním a zdařilém soustředění v obci Hošťálková, je na čase provést anketu se třemi otázkami spokojenosti či nespokojenosti našich hráčů, trenérů a pomocníků, aby nám vznikla tzv. zpětná vazba a lidé navštěvující náš web se mohli pobavit:

1. Jaké bylo letos soustředění v Hošťálkové a co se Ti na něm nejvíce líbilo?

2. Prožil jsi nějaké zklamání nebo něco nesplnilo Tvoje očekávání na tomto
kempu? V opačném případě se můžeš pochlubit nějakou historkou, zážitkem, který se udál a dá se s ním podělit se čtenáři našeho webu.

3. Máš nějaký návrh na vylepšení soustředění či možnost k doplnění?

Elvis:
1. Letos jsem navštívil po loňské odmlce také bazén. Ne kůli hygieně, nýbrž z důvodu průzkumu, co tam ty naše chlapce stále táhne. Typoval jsem kiosek s chmelovým kompotem a nebo ladné křivky žen vypomáhajících v zemědělství, když se poláme traktor s pluhem. K mému potěšení se rochnili ve vodě jako hroši v tanzanském Serengeti. Skočil jsem za nimi jednoho „hasiče“ a zařádil si s zatím nevolejbalovými dětmi vesměs meluzínova původu. Jenom Toša do večera nemusela nic tekutého. Při hrátkách na Krakena se naglagala jak vody na hladině tak i na dně. Úspora šťávy ve várnici na chalupě byla znát!
2. Zklamání v Hošti prožívám pokaždé, když se najednou z ničeho nic zlomí polovina soustředění. Zkouším to oddálit nějakou osvědčenou metodou, ale je to stejné jako s tím chlápkem co padá z dvanáctého podlaží. V každém patře si říká: „Ještě je to dobrý!“ A pak … Tož něco do vesela. Letos jsem si vzal na soustředění kolo. Všude jsem mohl být první, bylo-li potřeba zaskočit pro něco do krámu, tak jsem byl zpět tak rychle, že jste mohli zhasnout světlo v době mého odjezdu a já stál na verandě s nákupem a žárovka ještě svítila! No jo, to je pravda! Ještě jsem nikomu neřekl, že při vkládání potravin U Staňku do tašky jsem vždy v protějším obecním hostinci stačil hrknout jednoho „rezatýho mikuláše“. Tak asi kecám.

Na kole jsem se vydal, jak říkají místní, na hřiby (důvod lokálního pojmenovaní hub je zde jasný – nic jiného nesbírají, protože dotknout se něčeho jiného se bojí jak čert kříže). Vyjel jsem směrem, kam mě poradil můj kamarád Fred. Směr byl dobrý, lidi tam nebyli žádní, ale ta cesta! To nebyl kopec, to bylo peklo vzhůru! Polovinu cesty jsem kolo tlačil nebo vláčel za sebou. Ve třech čtvrtinách mě došly i všechny nadávky, co jsem v repertoáru měl. A na vrcholu jsem hledal Tenzinga Norgaye, abych si s ním podal ruku. Odměna byla v lese. Bylo tam všechno: bedle, klouzci, ryzce, kováři, sluky, vatovec (ještě nebyl obrovský), holubinky hrály barvama, jak kytky na Země živitelce, no nádhera. I babky z bazénu jsem tam objevil. Taška plná a přišel čas odjezdu do vesnice podemnou. Jednou mě někdo vyprávěl, že cesta dolů je někdy horší jak nahoru. Měl svatou pravdu. Kolo zaparkované u lesa se rozjelo a taška s mykologickým pelmelem byla ledabyle hozena přes řidítka. To byl poslední okamžik, kdy jsme se jí mohl věnovat. Po kamenech, které narážely pláštěm kola na ráfek, se to nějak rozjelo. Brzdy řvaly o pomoc tak, že v pile, kterou jsem míjel, vypnuli dřevaři katr a šli na mým kolem ohlášenou svačinu. U potoka Řatibořky jsem zjistil, že taška na řidítkách je prodřená přední gumou z obou stran a z hub je něco jako fašírka do kuby. Co teď? Napadlo mě koupit na návsi od trhovců nějaké nové, ale pak jsem to risknul k chalupě. Kluci je snědli obalované, na kmíně i jako smaženici a já je nemusel ani tolik čistit a krájet.
3. Zlepšeních přibývá každým rokem a to na bázích organizace. Již se těším na statistiku Melise, co se vše při soustředění zkonzumovalo a v jakém množství. Jen kvanta dováženého masa od našeho „hulákače Haky“ (všichni víme o koho se jedná a mohu Vám potvrdit, že na něj přišla slabší chvilka a musel si ji zařvat při zápase Ďáblů na celou obec) bylo tolik, že by vegetariánskou krevní skupinu A v jedincích předělalo na skupinu masožroutů 0!

Pallouš:
1.Letošní soustředění bylo (jako každé) velice zdařilé. V organizaci nebyla jediná chybička. Kuchyň byla nadmíru aktivní a i ve volných chvilkách vařila speciality pro naše mlsné jazyky. O zábavu a večerní přednášky taky nebyla nouze. A ve společných soutěžíš jsme se jen více sblížili.
2. Jestli jsem prožil nějaké zklamání, to se nedá říct (možná až na ten zlomený oštěp, který se na mě nedostal). No a největší zážitek byl asi ten, když jsme s Piškotem v turnaji dvojic skončili mezi chlapama na 2. místě.
3. No ono se toho moc zlepšit nedá, protože jak jsem už řekl, vše dobře klapalo. A kdyby bylo vše na 100%, tak by se přišlo o to kouzlo Hošťálskovského občasného (někdy dobrého, někdy špatného) překvapení :-)

Petr Sezemský:
1. Náročné. Tréninkový plán splnila všechna družstva, nikdo se nezranil ani nebyl nemocný, perfektní stravování jak v jídelně tak na ubytovně, adaptace nováčků do týmu Aligators.
2. Musel jsem na tři dny pryč, vůbec se mi nechtělo.
3. Nic, každé vylepšení nebo doplnění by byl posun špatným směrem. Snad jen civilizovanějšího řidiče autobusu na cestu zpět.

Jarin:
1. Výborné a tradičně fyzicky náročné. Pochvalu si určitě zaslouží kuchaři a organizační výbor, tzn. jídlo vynikající, organizace soustředění a tréninků běžela jako po másle.
2. Musím přiznat, že jsem očekával vyšší poměr tréninkových hodin ve prospěch techniky/hry s míčem oproti fyzické přípravě.
3. Letošní experiment s turnajem v Bojkovicích považuji za dobrý doplněk soustředění, nebál bych se ho začlenit jako stálou součást.

Číža:
1. Tak letošní soustředění bylo super jako obvykle líbilo se mi jak jsme chodili na bazén a taky nějaké tréninky.
2. Zklamání bylo to že tam nebyla stezka odvahy.Já žádnou historku ani zážitek nemám.
3. Tak ze všeho nejdříve bych tam navrhl tu stezku odvahy a ještě aby služby nebyly tak drastické a náročné.

Dan:
1.Soustředění bylo úplně suprový, chtěl jsem tam ještě pár dnů zůstat..........
2. Ne neprožil jsem žádné zklamání..... Zážitků bylo a kdo tam byl ví o co jde kdo ne ani se nedozví.......
3.Návrh na vylepšení neexistuje je to suprový ukončení prázdnin........

Bohdy:
1.Letos v Hošťálkové to bylo supr ,nejvíc se mi líbilo že jsme se hodně věcí naučily a vylepšily.
2. Bohužel nás tam bylo jenom 9 takže jsme si moc nezahráli, moje očekáváni bylo splněno. Zážitky byly, ale ne tak dobrý abych je napsal sem.
3. Soustředění bylo dobrý ale, mohl by se změnit výlet. Místo ZOO tak něco jiného.

Piškot:
1. Letošní soustředění bylo zatím asi nejlepší počasí nádherně vyšlo a tak se stihlo vše co mělo. Nejvíce se mi letošní rok líbil zamluvený tenisoví kurt.
2.Jediné zklamání bylo, že nevyšlo přátelské utkání s celkem DHL Ostrava, jinak letos bylo určitě nabyto.
3.Soustředěni je dobré tak jak je.

David Švihel:
1. Soustředění bylo super a vzhledem k tomu,že jsem nebyl v tréninkovém procesu jako hráč,
tak si mohu dovolit říct,že nejlepší bylo jídlo:-)).A udělalo mi radost,že se Aligátoři pořád zlepšují.
2. Prožil jsem jediné zklamání-prohrál jsem tenis s Robinem.Ale do příštího soustředění potrénuju:-)). Jinak naprosto bez výhrad.
3.Snad jen,že by to mohlo být delší:-)).

Bury:
1. Letošní soustředění bylo opět velmi kvalitní,a to jak po stránce sportovní, tak i kulinářské a kulturní. Zvlášť bych ocenil managerské schopnosti šéftrenérů a ostatních vedoucích.

2. Pro příště bych zvýšil náročnost tréninků, obzvláště u těch mladších bylo vidět, že nejsou zcela využiti, což ústilo k jejich neposednosti a vyrušování během poledních pauz a večerních vycházek.
Chtěl bych pochválit některé Ďábli a Jestřáby, kteří z vlastní iniciativy pokračovali v tradici stavění pyramid na místním bazénu a prokázali tak, pro nás typický, týmový duch.

3. Do příštího roku bych rozhodně doporučoval vylepšit počasí. ;-)

Dolik:
1. Přestože jsem byl na tomtéž místě již 11x, nemám pocit, že by mě to v Hošti nějak omrzelo. Každý rok se stane, zažijeme nebo si dopřejeme něco nového, zajímavého. Letos pro mě byla "největší bomba" turnaj O pohár Bílých Karpat v Bojkovicích. Setkat se s ligovými mužstvy, bývalými nebo současnými reprezentanty a hrát s nimi, řekněme, rovnocennou partii byl zážitek!

2. Žádné velké zklamání mne nepotkalo, jen mě malinko mrzel odmítavý postoj a nechuť části mládežníku k jakýmkoli mimovolejbalovým aktivitám.

3. Vylepšení?! Copak ráj by mohl být lepší! Jsem pro účastnit se bojkovického turnaje každý rok. A vzhledem k tomu, že existuje i juniorská kategorie, bylo by možné vyslat i víc, než jen mužskou složku.

Pipin:
1) Letošní soustředění v Hošťálkové bylo velmi zdařilé. Tréninková nálož byla dostačující (někdy až moc) a po organizační stránce bylo soustředění dobře zvládnuté. Teď už musíme jen doufat, že nám fyzická zdatnost a technické předpoklady vydrží až do sezóny.

2) Žádné zásadní zklamaní mě letos nepotkalo. Snad jen to (a to je spíše osobní zklamaní), že se už několik let chystám do zoologické zahrady v Lešné a letos jsem se tam opět nepodíval. Těžko jsem taky nesl svůj předčasný odjezd:)
Historek moc nemáme. Samý trénink a potom zase jenom trénink... Však to znáte:)

3) Je to dokonalý. Avšak krátký. Nad tímto bychom se měli do budoucna zamyslet...

Johy:
1. Letošní soustředění bylo príma, nedá se říct co mě nejvíc bavilo ... všechno bylo na stejné úrovni kvality a zábavy
2. Osobně jsem žádné zklamání naštěstí neprožil a vzhledem k tomu že jsem neměl žádná očekávání, tak byla všechna splněna
3. Žádný originální nápad nemám, pouze dodávám ( i když vím, že se to nesplní ), že bych se rád jednou co se výletu týče zajel podívat jinam než do zlínské ZOO

Jasněnka:
1. Počasí sice nebylo až tak vydařené jako minulý rok, piňakoláda na koupáku byla z "citro" koly, ale jinak pro mě v pořadí druhá Hošťálková velice povedená akce.
2. Zklamání nebylo žádné, pouze klady, nicméně musím vyzdvihnout zejména turnaj v Bojkovicích, kde byla radost si zahrát pěkný volejbal.
3. Po výborné zkušenosti právě s turnajem v Bojkovicích, bych nechal absolvovat něco podobného i mladší. Ovšem je jasné, že s dopravou a podobně to není žádný med.

Zoiki:
1. Na letošní Hošťálkové se mi nejvíce líbilo, že jsme se ještě více sehráli a že jsme měli velmi dobré počasí.
2. Tak zklamání tam snad žádné nebylo a moje očekávání se splnilo, protože tohle byla moje doposud nejlepší Hošťálková v mém životě a nějaký zážitek a historka tak těch by bylo hodně, ale říkat to tu nemohu.
3. Na vylepšení by bylo to že by mohlo být ještě delší, protože se mi tam líbí to ticho a příroda a doplnění snad žádná je to prostě perfektní.

Pavča (POZOR – jediná žena na kempu a hned průšvih! Ukázalo se, že tam chtěla zdarma propašovat ještě jednoho člena. K tomu bez registrace!)
1. Ze známých důvodů jsme přijeli s doprovodem (řidičem - tenistou) bohužel jen na víkend. I přesto zde byla cítit pohoda a takový ten chlapský klid, který prostě jinde nejde zažít. Je pravda, že jsem někde hluboko v sobě tu "Leliho novou družku" občas pozorovala, ale zapudit ji nebyl žádný problém. Díky kluci, že můžu poznat i tak trochu jiné soustředění a že jsem na něm vítaná. To byl pro mě ten největší zážitek.
Jinak musím konstatovat, že jsem koukala s otevřenou pusou na to, jak ti naši kluci rostou a jak se lepší (pro mě nejvíce patrné u Aligátorů). Moc jim to přeju (nám trenérům teda taky) a doufám, že jim to vydrží!!! :-)
2. Omezená doba pobytu mi neumožnila vidět žádnou tréninkovou jednotku chlapů, ani boje s místními dcérkami a ogary. Odtrénovala jsem jednu jednotku s Aligátory, trochu se mi zdá, že se z nich už teď stávají hvězdy, ačkoliv ten výkon zatím stále hvězdný není, ale s tím mám problém i u starších jednotlivců...
Pozitivním zážitkem, který bych zmínila, byl bazén a prolínání věkových kategorií při trávení volného času. Taková tsunami vytvořená kufrováním našich borců - paráda!!!
3. Myslím, že to máte zmáknuté. Možná domluvit přáteláky pro každé družstvo se stejně starými borci (třeba i mimo Hošťálkovou).

Kloby:
1. Soustřeďko se mi líbilo celé, jako každý rok. Navíc po roční pauze to bylo prostě super. Navíc turnaj v Bojkovicích byl od Pípi skvělý nápad, doufám v opakování.
2. Ne, organizace, stravování, tréninková morálka, občerstvení, všechno v pohodě. Jen bych si přál menší ztuhlost na ranním tréninku.
3. Ne.

Mirďas:
1. Soustředění bylo výborné
2. No očekával jsem, že se budeme učit něco nového třeba libero, ale moc tréninků jsme tomu nevěnovali. Jinak super.
3. Ne
PS: Musím pochválit kuchyni a taneční výstupy.

Tom Klika:
1. Líbil se mi výlet do ZOO ve Zlíně a koupání v bazénu.
2. Některé dny byli náročné na trénink a byl jsem unavený.
3. Nemohu posoudit jelikož jsem se účastnil soustředění poprvé.

Onďas: 1. podle mýho stejné jako kdy jindy, nejvíce se mi tak líbilo, že kdykoliv člověk přišel do kuchyně byla tam nachystaná nějaká dobrota do které se člověk mohl vesele zakousnout 2. pro mě to splnilo očekávání, jak už jsem psal bylo to úplně stejný jak minulý roky tak jsem věděl co mě čeká a nemine. 3. jelikož jsem tam kvůli trénování tak nepotřebuju nic změnit a vše mi tam vyhovuje.

Ronald: 1.Letošní Hoštálková byla senzační.Nejvíce se mi libily navštěvy tamnějšího koupaliště a samozřemě volno po obědě.

2.Podle mě,se na Hoštálkové nedá nic zmenit.Jediného zklamání bylo,že letos nebyl bobřík odvahy.

3.Já osobně bych na Hoštálkové nic neměnil,jelikož každá Hoštálková je něčím originální .

 

 

 

 

 

 

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll