Bodyguard - Osobní strážce!

Mám pro Vás všechny dalšího, sice nehrajícího kusana a vůbec se nebojte, o žádném osmnáct let starém filmu řeč nebude. I když to kdysi byla v kinech nejromantičtější podívaná s Whitney Houston s Kevinem Costnerem (to je ten herec, co se ho bojí vlci, protože když jej potkají v lese, tak s ním musí celou noc tancovat …).

Roman Plevák alias Mazlik nebo Švéd (manželka Gábina ho má v telefonu uloženého jako Miláček) Tatínek našeho Dana, druhého nahrávače s momentálním postem účkaře. Pracant všeho druhu, kamionář tělem i duší a ochránce slabších, když se jim děje nějaká křivda nebo bezpráví!

Elvis:

Otázka 1: Naše webové stránky jsou sportovní, a tak se pochlub je svými sportovními úspěchy a zklamáními. 1) Od svých 4 let, jsem závodně lyžoval i s medailovými úspěchy. Zkoušel jsem i fotbal, za již neexistující TJ Lány.

Otázka 2: Jak bereš volejbal, ač jsi jej nikdy nehrál jako hru samo o sobě? Co se Ti na ni líbí jako laikovi a co naopak oproti jiným hrám postrádá? 2) Volejbal se mi líbí, je to rychlá kolektivní hra, ve které se začínám pomalu orientovat. Jediná negativa vidím občas v rozhodčích.

Otázka 3: Tvůj syn Dan se jeví jako pracovitý člen. Dalo to velkou práci jej takto vycvičit nebo dal by se od Tebe vzít nějaký mustr, abychom osvědčené mohli praktikovat na ostatních jedincích? 3) S Gábinou se snažíme, aby oba synové byli naprosto samostatní, vzhledem k našemu pracovnímu a časovému vytížení, což se nám myslím daří, toto stálo a stojí spoustu nervů. I když je Dan občas vzteklý (má to mít po kom), můžeme se na něj ve spoustě věcí spolehnout.

Otázka 4: Odsouzený před popravou má právo na poslední jídlo a pití. Opomenu-li vychytralé, které měli věšet v zimě a tak si přáli čerstvé třešně, i když by je normálně do huby nevzali, aby exekuci oddálili na červen. Co by to bylo za jídlo a pití? 4) Jelikož jsem masožravec, tak maso na jakýkoliv způsob a pití lahodící mým ústům je každopádně Tullamorka, Jameson a s Meldou námi olíbená Metaxa!

 

Melis:

Otázka 1: Ty jako člen kuchařského týmu na soustředění v Hošťálkové máš rovněž pověst vyhlášeného domácího kuchaře. Prý k tomu doma nikoho nepustíš a od plotny se netrhneš. Prozraď nám nějaký svůj tajný rodinný recept. 1)Meldo, nevím odkud se Ti donesla tato informace, ale já v kuchyni bez Vaší pomoci (Melis, Elvis), zvládnu tak maximálně na snídaní volské oko - hemenex. A k obědu minutky.

Otázka 2: Tvůj mladší kluk se na rozdíl od Dana nevěnuje volejbalu, nicméně je velký talent v oblasti standardních a latinsko-amerických tanců. Kdypak jsi naposledy vyloudil ze svého těla pěknou čtverylku či jiný taneček ??? A máš taky takovou hru boků jako Vojta ?? 2) Naposledy jsem si zatancoval na svatbě Šudyho s Renčou. Čím více alkoholu v krvi, tím lepší taneční kreace.

Otázka 3: 3) Kdy už tě pustí Gábina konečně s náma na pivo ??? 3) Tak tohle se zeptej Gábiny, ale prosím, co nejdříve :o) :o) !!!!!

Máza:

Otázka 1: Často jezdíš jako šofér s odvozem žáků, za které hraje tvůj syn Dan, po mistrácích a také po pouťových turnajích. Rozebíráte poté doma odehrané zápasy, nebo se o volejbale už pak nebavíte? 1) Volejbalové turnaje probíráme spíše okrajově, protože mé vědomosti o volejbale jsou ZATÍM minimální.

Jarin:

Otázka 1: Neuvažoval jsi o nabídce přijmout pozici oddílového bodyguarda? Přijímacími testy jsi prošel na výbornou. 1) Jsem moc rád, že jsem přijímacími testy prošel, ale zatím od volejbalových funkcionářů nevzešla dosti lukrativní nabídka.

Dolík:

V čem je pro Tebe celkové ovzduší a vztahy mezi volejbalisty jiné, než-li je tomu třeba jinde? A co se ti na tom líbí/nelíbí? 1) Takovou partu, která se pohybuje kolem svitavského volejbalu, jsem nezažil. Teprve tady jsem jako rodič zjistil, co všechno trenéři pro své svěřence dělají, někdy obětují svůj drahocenný volný čas, místo aby byli se svými rodinami. Touto cestou bych chtěl moc poděkovat, že mě mezi sebe vzali a můžu se účastnit všech vyvedených akcí.

Tak Franku dávej stále dobrý pozor na svoji Rachel ...

 

Obalování oblíbených řízků se Zdenálem (Robin pomáhá čistit lednici)

Obalování oblíbených řízků s Robinem (Zdenál pomáhá čistit lednici)

 

Španělské ptáčky (to je to malé vzadu) a tři svitavští ptáci (to je to velké vpředu)

 

Zamluvené stoly po celý pobyt v Hošťálkové

 

Toto nejsou lachtani vyhlížející krmení, nýbrž to jsou mladí mroži a už jim rostou kly!

 

Toničce je vidno teplo, Vojti ukazuje "arnolda" a tátové si hrajou jak malý Jardové

 

Odpolední siesta kuchaře aneb "Zátiší s Elvisovým kolem"

 

Я благодарю фотографом красивые фотографии.

 

 

 

 

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll