Český pohár starších žákyň 1. kolo

Začíná volejbalově bohatý víkend. Z pohledu mládeže našeho oddílu můžete očekávat zpravodajství z haly Na Střelnici, kterou si na sobotu zabrali naši kluci. Co se týká děvčat, tak ty pohltí Český pohár. Starší a zkušenější (kadetky, juniorky) vyráží do Hradce Králové. Ještěrky míří do Přerova, který hostí obě osmičky žákyň skupiny Východ.

Sestava je ovlivněna absencemi. Doufejme, že ráno do dvou osobních automobilů nasednou:

Lucka Dědková, Niky Haraštová, Verča Hendrichová, Kačka Kociánová, Terez Motálková, Pája Polášková, Markét Šrůtková, Verča Vondrová.

Z těchto hráček pouze první dvě jmenované po sezóně odskočí do vyšší věkové kategorie, což znamená, že máme velmi mladý tým. Pojďte sledovat, jak se jim bude dařit, fanděte na dálku.. pokusím se Vám prostřednictvím Elvise podávat průběžné zpravodajství.

V kvalifikaci jsme se do ČP dostali z posledního místa ze skupiny v Brně. Byli jsme zařazeni do 2. osmičky skupiny Východ, kde se utkáme s dalšími třemi týmy z kvaldy v Brně (Lanškroun, Znojmo, Moravská Třebová) a čtyřmi celky z kvalifikační skupiny v Bílovci (Uherské Hradiště, Olomouc, Frenštát, Frýdek Místek).

Stále je o co hrát! Nejlepší dva celky postoupí do 1. osmičky, kromě kvalitních soupeřů v příštím kole si zajistí účast ve finálových kolech ČP. Ostatní družstva budou hrát o postup do 3. a 4. kola soutěže, které zaručuje nejhůře 12. místo skupiny Východ po 2. kole. To znamená, že 4 týmy se budou se soutěží v prosinci loučit. Snahou bude uhrát co nejvýhodnější výchozí pozici pro setrvání v soutěži. Bude to však velmi těžké.

Děti a manžela nechávám doma. S sebou jako oporu si beru Romana Kociána (asistent, řidič, statistik, křísič, uklidňovač..)

ROZLOSOVÁNÍ

SOBOTA

10,00 SY - Uherské Hradiště,

12,00 SY - Olomouc,

15,00 SY - Frenštát p.R.,

17,00 SY - Lanškroun,

19,00 SY - Znojmo,

NEDĚLE

8,30 SY - Moravská Třebová

10,30 SY - Frýdek Místek

 

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll