Český pohár žáků - 2. osmička - 5. kolo - ON LINE

Jsme tady opět s přenosem výsledků tentokráte z Hradce Králové. I přes chřipkové epidemie, zranění a lyžařské kurzy vyrážíme kupodivu kompletní. Někteří téměř bez tréninku, ale s podobnými problémy se potýkají i ostatní. Není třeba výmluv, jde se na věc. Cíle jsou jasné: udržet se v druhé osmičce, kde nás čekají Hradec Králové, České Budějovice, Dansport Praha, Prosek Praha, Znojmo, Zlín a Liberec. Buďte s námi. První utkání s domácími v 9:00.

SESTUP

Skalní příznivci již ví, že na lepší poměr setů se udrželo Znojmo. My jdeme zase do 3. osmičky. Zklamání je pořád velké. K překvapení nás všech všichni soupeři byli hratelní. Chybělo málo. Troška štěstí a na mne stále málo emocí. Nedá se nic dělat. Na republiku letos máme. Záleží pouze na nás.

Svitavy - Ceske Budejovice 0:2

Sety 21 a 19. Nedali nam sanci. Nas vykon vubec nebyl spatny. Nestacilo to. Znojmo hraje tie- break. Bude se pocitat. Je to ale spatne. Na pomer setu je lepsi znojemsky tym. Nasi borci ale zaslouzi absolutorium

Svitavy - Dansport Praha 2:1

To zase byly nervy. Jenze Znojmo asi porazi Prosek. Takze hrajeme o vse i posledni zaps s Budejicema. Ty hraji zase bud nebo o prvni osmu. Kluci drou jako kone...

Situace

Vcera nakonec Znojmo porazilo Dansport 2:1, coz znamena, ze musime tohoto soupere porazit...

Svitavy - Liberec 2:0

Jednoznacne vitezstvi. Jsme na sestem miste. Vyborne Stepan Hlavacek. Skoda promarnenych setu v predchozich zapasech. Meli jsme na vic. Vsem diky za podporu.

Svitavy - Zlin 0:2

Sety 24 a 21. Hrali jsme dobre. Chybelo trochu stesti a durazu v koncovce. Ted Liberec, ktery jeste nic nevyhral. Doufame, ze to vydrzi. Diky Pavline za odkaz na tabulku.

Tabulka

Výsledky ostatních a tabulku najdete zde.

Svitavy - Znojmo 2:0

Vykonost roste. Extremne dulezite 3 body. Vyborne prihravajici smecari (Laso a Stepan).Souper zapas predtim smolne prohral ve 3 setech s Budejovicema. Dalsi utkani se Zlinem a tomu mame co vracet. Prijedsi rodicove vytvorili vybornou kulisu...

Svitavy - Prosek Praha 0:2

Hrajeme lepe, ale nestaci to. Vzdy par chyb navic. Snaha je. Zlepseni u Lukase hlavne v souhre s Jirkou. Po kulech to musime zlepsit.

Svitavy - Hradec Kralove 0:2

Na zacatku nervozita. Chyby hlavne v druhem mici. Ted Prosek. Sety 20 a 19.

Cesta

... byla svizna a bez problemu. Jiz zapocala rozcvicka. V prvnim utkani domaci tym.

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll