Co ještě se událo minulý víkend?

Je čtvrtek, nástěnka mě volá, z minulého víkendu mi chybí ještě dost informací. Je mi to divné, protože se skoro všechna družstva "vezla" na vítězné vlně a to se píše obvykle dobře, z vesela. No nic, nějak si pomůžu. Řekli jsme si hned na začátku sezóny, že na webu budeme mít všechno, alespoň stručně, tak si dovolím doplnit minulý - tak úspěšný volejbalový víkend. Nejdřív mažu, co jsem vytvořila o kadetkách, protože, jak vidím, Jiřík se právě pochlapil a komentář ze soboty na web "připíchl". To víte, důchodci, Ti si dávají na čas! 

St. žáci - OblP - finále A:  Kluci hráli v neděli v Litomyšli, tradičně si poradili se Sl. H. Králové B 2:0, stejně tak s Litomyšlí a Chocní. Už dlouho si brousí zuby na Sl. Hr. Králové A, ale ani tentokrát se to nepodařilo, prohráli velmi těsně 1:2. Jsou již téměř jistými přeborníky Pce kraje (nebo jistí???), ve společném přeboru s Královéhradeckým krajem je předčí pouze áčko H.K. Už bych taky chtěla vědět, jak se jmenuje č. 2 z hradeckého družstva, protože se mi zdá, že vlastně bojujeme s ním. Nebo ne?

Ml. žáci "A" - OblP - finále A:  Hráli v Rychnově n/Kněžnou a ani tam nenašli přemožitele. Postupně porazili 2:0 Sok. Pardubice, Sl. Hr. Králové i VK Rychnov n/Kněžnou. Neochvějně tabulce vévodí a věřím, že to tak taky zůstane do konce soutěže. Všichni si to pochopitelně přejeme. Víkendové výsledky B družstva jsou již v Mázově komentáři na webu. Dobře si kluky pamatujte, příští rok to rozjedou!!!

Přípravka žákyň - minivolejbal:  Po delší době pokračoval i KP v minivolejbalu děvčat. Všech 17 týmů se sjelo v Lanškrouně, aby si ve třech výkonnostních skupinách (A,B,C) ověřily, co, kdo a jak přes zimu natrénoval. Naše "áčko" bylo v A skupině druhé a v nejlepší skupině do dalšího kola zůstává. Béčko obsadilo v B skupině 3. místo a zůstává v ní. Naše nejmladší = céčko, které jsou v soutěži tzv. na zkušené, bojovaly v B skupině, skončily na 6. místě a v příštím kole budou hrát ve skupině C. 

Tak a to je vše, doufám, že jsem na nikoho nezapomněla.

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll