Klub

Smutná zpráva

S velkým zármutkem Vám přinášíme smutnou zprávu, že nás opustil Miroslav Kelnar, kterého všichni známe jako Mirečka. Odešel tiše v noci z pondělí na úterý ve věku 71 let.

MOVEMBER 2018: Trenéři svitavského volejbalu jsou muži mnoha profesí

Pokud zrovna netrénují své svěřence, neopravují auta nebo kola, neřídí tiskařský podnik, netřídí 1 a 0 nebo třeba nestaví dům, tak si s chutí přivydělávají jako instalatéři.

Alespoň v rámci kampaně MOVEMBER 2018.

A vzkazují všem mužům:

TURNAJ GENERACÍ - 2. června

Zveme všechny v sobotu 2. června na kurty (v případě velmi nepříznivého počasí do haly Na Střelnici). Slavíme SEDMDESÁTINY!!! U této příležitosti pořádáme turnaj odchovanců a odchovankyň oddílu.

Pozvánka na ČP žáků ve Svitavách

MOVEMBER 2017

Jak již jistě mnozí z vás zaregistrovali, začali se od začátku listopadu po hřištích potulovat zvláštní individua, nápadně podobná svitavským volejbalovým trenérům, ale něco vám na nich nesedělo.

Dotace z MŠMT: Program VIII - Organizace sportu ve sportovních klubech

Na základě žádosti, kterou TJ Svitavy, z.s. podala na MŠMT v roce 2016, jsme získali na rok 2017 z Programu VIII – Organizace sportu ve sportovních klubech dotaci v celkové výši 1 655 000,- Kč.

POZVÁNKA: O svitavský Škopeček a liga juniorů v hale!

Sobota bude ve Svitavách volejbalově bohatá! V hale můžeme vidět hned dvě akce najednou. K prvnímu mistrovskému utkání se postaví junioři, kteří v domácím utkání 1. ligy vyzvou tým z Drásova.

Pozvánka na sobotu do haly!!!

Již zítra se v hale Na Střelnici odehrají další ligová utkání. Druholigové ženy přivítají aktuálního lídra soutěže ze Žďáru nad Sázavou, který dosud neokusil chuť porážky. Prvoligové juniorky hostí v prvním kole odvet základní skupiny tým VC Kroměříž. V prvním dvojzápase na půdě soupeřek naše holky jednou vyhrály, doma budou chtít jistě bodovat naplno. Přijďte povzbudit domácí hráčky, obě soutěže budou hrány souběžně. Začátek v 10 hodin!

Aktuální tabulka žen

Pozvánka na sobotu do haly

Domácí utkání sehrají souběžně od 10 hodin ligové juniorky i ženy, přijďte povzbudit naše holky v boji se Znojmem a Benátkami nad Jizerou. Druhá utkání obou týmů začnou po domluvě v návaznosti na ukončení prvního zápasu.

V SOBOTU V HALE!!!

V sobotu vypukne zahájení ligových soutěží v domácím prostředí hned třem týmům. Prvoligoví junioři zahajují v 10 s Pardubicemi, prvoligové juniorky pak v 11 s Vyškovem. o úvodní hvizd se postarají již v 9 hodin naše ženy A, které vyzvou svého soupeře z druholigové kvalifikace, Nymburk.

Jste srdečně zváni, vstup volný!!!

© 2007-21 Volejbalový oddíl TJ Svitavy & Luboš Branda

powered by Drupal - template FlorAll