ČP starších žáků ONLINE

K druhému kolu ČP žáku jsme dnes ráno vyrazili směr Frýdek - Místek. Cesta podle plánu, všichni kluci na srazu včas, tradiční zastavení na benzínce za Olomoucí a v devět hodin na značkách. Přivítala nás tradiční vlídná domovská atmosféra místních organizátorů a hurá na to....

Svitavy - Ostrava 0:2

Stačilo jakkoliv vyhrát a udželi jsme se. Bohužel. Chyběla síla a zápal. Číža nestačil na vše. Kluci ale zaslouží pochvalu. Za chvilku odjezd. Padáme do druhé osmičky ae se ctí. Sety 20 a 19.

Svitavy - Beskydy 1:2

Není nám souzeno... Hrajeme nad své možnosti. První set se probouzíme a Beskydy nás drtí. Od druhého chytáme rytmus. Třetí dějství 14:16. Všichni nás sledují jak vzdorujeme papírově silnějším soupeřům naší solidně organizovanou hrou včele s virtuózem Čížou... Chybělo strašně málo. Poslední zápas s Ostravou, která dostala překvapivě rychtu od Zlína. Na setup Svitavy, Ostrava, Nový Jičín a Brno. Máme ovšem nejhorší pozici. Vypadá vše na překvapivého vítěze: Česká Třebová

Ráno na pohodu

Ráno, ráno raníčko budíček až v 8:30, ale kluci již stejně vzhůru. Kontinentální snídaně na hotelu, pohodička, legrácky, fórky hráčů i trenérů. Vše jak má být. Kluci v pořádku, až na Šimona, který má lehce podvrknutý kotník. První zápas Beskydy, které včera rozsekaly Ostravu a Znojmo. Ale překvapivě ztratili například s Novým Jičínem. Sledujte web...

Tabulka

Aktuální tabulka a výsledky všech zápasů této skupiny najdete zde.

Svitavy - Nový Jičín 1:2

Končíme v 21:55. Kluci na prahu vyčerpání. V prvním setu máme setbol, ale ztrácíme. Ve třetím mečbol, jsme zablokování. Ten bod nás bude mrzet. Jdeme na hotel a večeři. Dnes končím. Melis

Svitavy - Brno 2:1

Bombaaaaaaaaa... Porážíme soupeře z jihomoravské metropole. Po prvním prohraném, ale solidním setu otáčíme vývoj. Výborně Adam Tomášek na účku a Jirka středem. Na středu Ondra za lehce zraněného Šimona zvládá roli v tie-breaku na servisu. Sety (-21, 23,13). Poslední zápas do půl hodiny s Novým Jičínem. Jdeme na ně!!!!!

Svitavy - Zlín 1:2

... sahali jsme po vítězství. Po prvním prohraném setu se zlepšujeme ve druhém. Ve třetím nám utíká začátek, ale mohutně dotahujeme. Nestačí to. 13:15. Vše se protahuje. Ostatní utkání většinou na 3 sety. Už teď je jasné, že konec bude kolem deváté večer. Další zápas Brno.

Svitavy - Česká Třebová 0:2

... komplex Třebová pokračuje. Nechytli jsme se ani za mák. Soupeř nechybuje, my tradičně hlavy dolů když se nedaří. Nastupujeme v sestavě : Číža (N), Adam T. (U), Peťa a Štěpán (S), Ondra a Jirka (B). Na plac se dotávají i sekyrníci. V druhém setu sice zlepšení, ale soupeř lepší... Sety (-11, - 16). Hrůůůůůza... Jdeme na gulášek. Poté Zlín.

Svitavy - Znojmo 1:2

... a téměř se stál zázrak. Velmi dobré první utkání našich borců. Sestava Číža (N), Adam T. (U), Jirka a Šimon (B), Adam P. a Štěpán (S). Luxusně přihráváme a jsme vyrovnanými soupeři. Ve třetím setu točíme za stavu 8:6 pro nás. Bohužel soupeř v tu chvíli již nechybuje na útoku. Sety 21:25, 25:14, 12:15. Hodně jsme potrápili vítěze prvního kola. Za chvíli jdeme na Třebovou.