ČP žáků - 4.kolo - Ervěnice - ŽIVĚ

AKTUALIZOVÁNO (Tabulka, zpráva, shrnutí)Trochu závidíme našim holkám domácí prostředí v naší hale pro další kolo poháru. Kluci naopak vyjíždějí až do Jirkova (Ervěnic), tedy do 3,5 hodiny vzdálené destinace. Výprava vyráží v 5:30 ráno. Jsme ve třetí osmičce a našimi soupeři budou týmy pražské Komety a ČZU B, Ervěnic, Příbrami, Znojma, Velkého Meziříčí a Ústí nad Labem. Půjdeme zápas od zápasu s cílem urvat co nejvíce vítězství.Sledujte ON LINE přenos od zítřejších ranních hodin.

Závěrečná zpráva vedení soutěže

První turnaj po spojení východní a západní části pořádala ve dnech 10.-11.ledna pro první osmičku ČZU Praha,pro druhou TJ Nový Jičín a pro třetí VK Jirkov-Ervěnice. Všechny turnaje proběhly bez problémů. Výsledky jednotlivých utkání jsou uvedeny ve VISu. Z první osmičky sestoupila družstva SK Prosek Praha a VK České Budějovice naopak do ní postoupila družstva TJ Nový Jičín a VK Ostrava. Z druhé osmičky sestoupila družstva USK Slavia Plzeň a TJ Bojkovice a naopak do ní postoupila družstva TJ Svitavy a VK Pegas Znojmo-Přímětice.

1. SKV Brno     24
 2. Sokol Česká Třebová 2 23
 3. Lokomotiva Česká Lípa        22
 4. ŠSK Beskydy Frýdek-Místek 21
 5. Sokol Brno 1 20
 6. ČZU Praha A 19
 7. SK Prosek Praha        18
 8. VK České Budějovice   17
 9. TJ Nový Jičín                 16
10. VK Ostrava                15
11. VSC Zlín                    14
12. Slavia Hradec Králové 13
13. Slavia Liberec 1         12
14. SK Dansport Praha    11
15. USK Slavia Plzeň 10
16. VK Bojkovice            9
17. TJ Svitavy                               8
18. VK Pegas Znojmo-Přímětice 7
19. VK Jirkov-Ervěnice           6
20. TJ Spartak Velké Meziříčí 5
21. VK Příbram 4
22. ČZU Praha B             3
23. SK Kometa Praha      2
24. SKV Ústí nad Labem 1

     

Druhý finalový turnaj pro první osmičku uspořádá ve dnech 7.- 8.února Lokomotiva Česká Lípa,pro druhou Slavia Hradec Králové a pro třetí VK Jirkov-Ervěnice.Pořadatelé zpracují rozpis a zašlou ho účastníkům a vedoucímu soutěže a po zpracování pořadí utkání učiní totéž.

Závěrečné shrnutí

Na úvod poděkování VK Ervěnice za organizaci celého turnaje. Vše fungovalo jako dobře promazaný stroj. Výborné zázemí, krásná hala, příjemní lidé. Dále rovněž slova díků všem za obdržené gratulace k postupu a v neposlední řadě veliká pochvala klukům. Zvláště nedělní zápasy už byly dle gusta trenérů. Z pohledu volejbalové úrovně byla překvapivá dominance týmů z moravské skupiny (1. Svitavy, 2. Znojmo a 4. VelMez v nekompletní sestavě). Z našeho pohledu nebudu vyzdvihovat jednotlivce. Každý nadprůměrně splnil svoji roli v týmu. Až druhá osma ukáže jak jsme na tom.

Postup

Dobrá práce, gratuluji.

7:0 nebo 14:0 ???

Porazime i CZU a suverene ovladame 3. osmicku Bez ztraty bodu a setu. Viz titulek. Kdyz je sebevedomi jde to samo. Hladke vitezstvi okorenene v zaveru Jirkou Simonem na pozici prihravajiciho smecare, kde nastoupil poprve v zivote... Klobouk dolu kluciiiii....

Svitavy - Ervenice 2:0 (17,13)

Vitezime nejen v tomto zapase, ale 3. osmicce celkove. Posledni zapas s CZU Praha B bude zkouset ruzne varianty sestavy. Kluci zaslouzi velkou pochvalu. Souper si ani nepiskl. Mrknete na odkaz s tabulkou

Jsme zpet

Kluci jiz na place zahajili pripravu s domacimi. Matemetika je jasna. Staci set ze dvou utkani na postup. Chceme ale byt prvni. To znamena vitezstvi... Jinak ubytovani solidni, vecere v Globusu, ranni presun z Chomutova do Jirkova bez problemu. Zdravime vsechny.

Svitavy - Kometa Praha 2:0 (16,15)

Tak plan splnen na 100%. Sice jsme museli zvysovat hlas ( zacatek podceneny), ale posleze vsichni na place. Jedeme na internat. Pote Melis plati veceri....

Svitavy - Usti nad Labem 2:0 (16,10)

Smaznuto za 40 minut. Ted Kometa Praha. Ztratili domaci (set z Pribrami a dva s VelMezem). Dalsi bod chybi Znojmu. Je naslapnuto...

Odkaz na tabulku

Na ize uvedenem odkazu tabulka s prubezne doplnovanymi vysledky
http://www.cvf.cz/souteze.php?action=skupina&id=6667

Svitavy - Znojmo 2:0 (21,22)

Tak 3 vitezstvi mame jen my a Ervenice. Prvni set vyborny. Hrajeme koncentrovane. Na konci trochu dochazi dech (chyby v utoku), ale drzi nas servis. Ukoncujeme Matesovym esem. Ve druhem setu tahame za kratsi konec. Mame 9 chyb na servisu. V koncovce otacime s Lukasem na servisu z 20:22 a 25:20 (2 bloky, 2 prime body a jedna bodovka pres Lasa). Super....

Svitavy - VelMez 2:0 (18,15)

Souperi chybeli hraci. Kluci si roli favorita pohlidali. Dobre na servisu, solidne na utoku. Ted Znojmo , ktere je stejne jako my bez porazky.

Svitavy - Pribram 2:0 (26,8)

Neumime hrat normalni zapasy :-). Cestovni kocovina jako z ucebnice. Prohravane 4:10, 10:19 a 19:24. Stepan otaci na servisu cely set. Druhe dejstvi spanila jizda. Jinak hrajeme v nove postavene hale. Zazemi vyborne. Organizace na jednicku.

Zdravi a zivi...

... jsme dorazili na misto. Do Prahy cesta des a hruza. Pote jiz v pohode. Dojezd v 9:00. Treneri v bufetu posnidali polevku a zaciname se chystat na Pribram. Buudte s nami.

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll