ČP žáku z Frýdku-Místku živě - KLIKNI SEM

První polovina sezóny bude mít v žákovském podání své vyvrcholení při 3. kole Českého poháru ve Frýdku – Místku, kde se utká 8 nejlepších týmů moravské poloviny naší zemičky. Naši kluci v této společnost s cílem potrápit všechny soupeře a udržet se mezi 16 nejlepšími týmy celé republiky pro druhou polovinu soutěže.
Osud nám v posledních týdnech vůbec nepřeje. Řádící virózy a zranění dokonce vedly ke zrušení středečního tréninku (a to se nám nějaký rok nestalo). Kluci ale vše podřídili být do poháru OK. Včera (ve čtvrtek) se tým sešel skoro kompletní. Chybí nám trénink, ale o to více se musíme rvát.
Reprezentovat budou kapitán Štěpán Hlaváček, Adam Provazník, Jirka Simon, Fili a Lukáš Siekierovi, Vojta Švihel, Honza Kladivo, Jakub Kočvara a Dan Benko. Čekají nás utkání s Ostravou, Zlínem, Sokolem Brno, SKV Brno, Českou Třebovou, Nového Jičína a domácími borci. Buďte s námi při ON LINE přenosu.

Svitavy - VK Brno 0:2

Velky favorit s nami nezavahal. Povedlo se par peknych akci pres Jirku Simona. Druhou pulku souteze zacneme ve treti osmicce. Celkove se turnaj povedl Stepanu Hlavackovi, ktery plnil roli lidra. Vsem diky za podporu.

Svitavy - Ostrava 0:2

Pokracujeme v dobrych vykonech, ktere nestaci na kvalitni soupere. Kluci makaji zodpovedne. Posledni utkani proti prvnimu VK Brno.

Svitavy - Zlin 1:2

Opet kluci bojovali, ale chybelo trosku stesti... po prvni dnu 2 body je malo. V souctu vsech tri kol to na druhou osmu zatim nestaci. Zitra Ostrava a Brno. Pokusime se o nemozne...

Svitavy - Novy Jicin 0:2

Solidni prvni set. Dobre hlavne Stepan. Nevysly koncovky. Ted zapas o vse se Zlinem.

Svitavy - Sokol Brno 1:2

Konecne hrajeme volejbal. V prvni setu v koncovce duraznejsi souper. Ve druhem lepsi Svitavane. Vyborne Jirka Simon s Lukasem Siekierou. Stepan Hlavacek drzel prapor na hlavnim kulu. I pres prohru spokojenost. Potrapen vitez posledniho kola...

Svitavy - Ceska Trebova 0:2

Notoricky znamy souper hraje to, co potrebuje. Neumime pridat neco navic. Prvni set naprumer. Druhy des a hruza. Jdeme na Sokol Brno.

Svitavy - Beskydy 0:2

Prvni utkani s velkym favoritem. Zacatek tragedie na prihravce. Postupem casu zlepseni, ale souper nekde jinde. Sety 13 a 19.

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll