Dohrávka juniorky v Uherském Hradišti - LiveScore

Dnes od 16:30 hrají naše juniorky odložený zápas s Uherským Hradištěm na soupeřově domácí půdě. Je to skupina o záchranu a jde o hodně. Naše děvčata jsou čtvrtá ze šesti týmů a domácí jsou o dva body za námi na místě pátém (tabulka). Případné dvě výhry nás mohou "kopnout" až na druhé místo o jediný bod za vedoucí Karvinou. Fanděte na dálku, ždímejte kapesníky, tiskněte pěsti a čekejte na každou zprávu letící z metropole Slovácka. Budu tam sypat výsledky minimálně z každého setu. A si pište - nějakou tu legrácku taky rád přidám. Však jedeme jako šoféři s Luďkem a trenérské "závaží" bude Masela.

Za 5 min.odjizdime. Doufam!

18:25! Hotovo tocit! Devcata

18:25! Hotovo tocit! Devcata se jdou udajne myt?! Naprosta blbost - nebyly spocene! A na vic - mejt se uprostred sezony ...

Rozhodci se plete! Je

Rozhodci se plete! Je zajimave, ze v nas neprospech! Ludek za svoji vytku k rozhodcimu je vyveden z telocvicny!

Prohrany druhy set 15:25!

Prohrany druhy set 15:25! Rezignace nekterych hracek. Kikina 6 nevynucenych chyb za set!

15:25 a ted je to 5:6 pro

15:25 a ted je to 5:6 pro nas

Prohravame tajbrejk 15:12 -

Prohravame tajbrejk 15:12 - vedli jsme 8:2 !!! Hrat dalsi se bude za 30min.

!ude tajbrejk protoze jsme

Bude tajbrejk protoze jsme to podelali 16:25 no ted se dej vule Matousova!

Vitezime 25:19! Prohravali

Vitezime 25:19! Prohravali jsme o 8 bodu a vlastne jsem nezminil, ja hlava derava, ze Kikina mela na ruce v predchozim setu setbol. Skoda byl by konec zapasu! Ale hala je zaplacena, tak at si zahrajou, ne?!

Prohravame druhy set 26:28

Prohravame druhy set 26:28 (z 20:24)

Vyhravame prvni set o parnik

Vyhravame prvni set o parnik 25:13! Servis a obetavost!

Nemohu napsat, ze cesta byla

Nemohu napsat, ze cesta byla na pohodu, protoze jsme tech 150km jeli 2:20h a to je opravdu po mestech cukacka! Devcata se nam rozcvicuji. Soferi si davaji pivo - nealkoholicke!