Dopis, který potěší!

V sobotu jsme byli s Petrem a Tygrem na výletě v Berlíně na semifinále německé ligy. Mise se zdařila. Vše klapalo jako hodinky. A včera přišel tento dopis:

 

Čau Elvis
Chtěl bych Vám všem poděkovat za návštěvu v Berlíně. Jsem rád, že jste viděli naše (poslední) vítězství v lize, zvlášť nad Friedrichshafenem 3:0. O třetí místo se nehraje, patří nám (zasloužili jsme si ho postavením v tabulce ze základní části)!
Atmosféra v Max-Schmeling halle je vždy super. Každého hráče v zahraničí potěší vidět v publiku českou (žlutou) skupinku. Jsem rád, že jezdíte na zápasy ven. Myslím, že by bylo dobré podobnou atmosféru mít i v Čechách. Samozřejmě ve Svitavách jste vzorným příkladem.

Ještě jednou díky, že jste přijeli. Moc si toho vážím a kdykoliv se zase budete chtít kouknout na volejbal venku stačí říct, lístky budou vždy připravené:-)

Zdravím celé "volejbalové" Svitavy
Popi

P.S.: můžete moje poděkování dát klidně na Vaše stránky a naopak když by jste chtěli napsat něco o Vaší cestě do Berlína, rád bych to dal na volleycountry.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Budu muset na oplátku napsat web volleycountry Popimu pár řádků o obzvláště „vypečené“ sobotě, kdy vždy vyhrávají domácí, když přijede Elvis …

 

Dominanta Berlína - televizní věž

Tudy vedla berlínská zeď.

Brandenburger Tor

Reichstag

Max Schmeling Halle během hry

Děkovačka divákům po vítězném utkání

 

Takže to vypadá, že to je

Takže to vypadá, že to je tím dojížděním... mohl bys teda pro příští sezónu dojíždět na všechny domácí zápasy i do haly na Střelnici. Myslím, že by bylo fajn, kdyby body zůstávaly doma vždycky :-)

ANO! Zeptej se Pátka!

Ty doma tekli s Belchatowem 0:2 a sety byly 14 a 16 bodu a stejnak vyhrali! Taky jsem u toho byl!

Možná trochu kecáš

Hele Elvisi, když jsem Tě viděl naposledy v Brně, tak domácí (JMP, chápeš?)dostali od Příbramáků 1:3. Jestli si to nepamatuješ, tak se zeptej Mázy.

© 2007-21 Volejbalový oddíl TJ Svitavy & Luboš Branda

powered by Drupal - template FlorAll