Druhé kolo KP trojek - rozkoukáváme se!!!

Minulý týden (ne 20.9.) odstartoval krajský přebor holčičích přípravek naostro. Tím chci říct, že po "rozstřelu" (= kvalifikaci, která rozřadila jednotlivá družstva do šesti základních skupin) se začalo hrát naostro. Naše družstva hrála na čtyřech místech, takže logistika celé nedělní akce nebyla nejjednodušší. Všechno ale bylo domluvené, teď jenom, aby některá beruška neonemocněla. Neonemocněla žádná, ale na vlakovém nádraží byly ráno přece jen trochu nervy.  Oba vlaky - do Třebové i do Poličky - se už chystaly vyjet a Baruška Pekařová nikde. Marcelka Smělá se Zdeničkou Ševčíkovou už si skoro začaly přehazovat děvčata okýnky z jednoho vlaku do druhého, když se Barča konečně přiřítila (prý v Mikulči nezvonily budíky!!!). Sestavy tak zůstaly beze změny a vlaky mohly bez zpoždění vyrazit. A jak a kde jsme hrály?

A družstvo: hrálo v České Třebové (v A skupině) ve složení Valča Pavlišová, Lucka Bálková a Barča Pekařová. Soupeřky byly tentokrát nad jejich síly, skončily na 6. místě a za týden budou hrát ve skupině B.

Družstva B a C hrála doma na naších kurtech (obě ve skupině C). V béčku byly Klárka a Zuzka Chaloupkovy a ???, v céčku Emča Žáková, Kika Vostřelová a Kája Petrželová. Dařilo se oběma družstvům - B tým skupinu vyhrál, C tým skončil na 2. místě. Obě družstva tak budou v příštím kole hrát v B skupině (postupují). Rozhodčími byly naše ligové juniorky Barča Šimková, Baruška Smělá a Máča Šrůtková - díky.

E družstvo: překvapivě v rozstřelu porazilo naše déčko a cestovalo tak autem s Doubkovými (Petra velela v autě a Karel na hřišti) do Letohradu, kde se hrála E skupina. Děvčatům se na hřišti dařilo, skončily na 3. místě a ve skupině se udržely. Hrály: Terezka Bednářová, Anička Tláskalová a Editka Doubková.

D družstvo jelo se Zdeničkou lokálkou do Poličky, kde se utkaly tým z F skupiny. Se všemi soupeřkami si děvčata poradily, skupinu vyhrály a postupují pro příští kolo do skupiny E. Družstvo tvořily: Zuzka Haraštová, Nela Pavlišová, Eliška Císařová a Verunka Nováková. Na poslední utkání je přijeli povzbudit Císařovi a díky nim máme aspoň jednu fotku.

Od všech trenérů jsem dostala informaci, že byly berušky vesměs málo oblečené. Takže pro příště: s sebou zimní bundy, staré prstové rukavice s ustřiženými konci prstů a kapuce (čelenky nebo i kulichy). Při zápasech sice nikomu zima není, ale v přestávkách už je to někdy horší.

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll