Dva mrzáci a deset samurajů - LiveScore z Českého poháru!

Přidána zpráva z třetího turnaje a tabulka! Zítra hrajeme III. kolo Českého poháru žáků a já Vás znovu zvu na LiveScore a přímý přenos z těchto utkání. Hraje se v Ervěnicích (Ervěnice (německy Seestadtl) je název zaniklé obce v okrese Most v Ústeckém kraji. Nacházela se 8 km východně od starého města Mostu v nadmořské výšce 238 metrů. Ervěnice zanikly v letech 1959-1960 při rozšiřování důlní těžby. V roce 1960 katastrální území přešlo z okresu Chomutov do okresu Most a bylo připojeno k obci Komořany). Takže vlastně hrajeme v Jirkově (minochodem je toto město ještě větší než Svitavy).

O dvou mrzácích mohu začít hned. Melis, momentálně někde v Polsku, kde mimochodem napadlo asi 10cm sněhu, odjížděl s podlomeným zdravím. Tedy přesně skočil mu na záda nějaký houser a proto cholil sotva že chodil. Kroutil jsme nad ním hlavou, protože jet do Bydgozsti a zpět a pak sednout do auta a jet 290km do Ervěnic, to bude písnička. Jenže jsem nad tím vším kroutil hlavou tak dlouho, až sem si udělal něco ze zádama já. Zkoušel jsem všechno. Hřejivé náplasti, vypocení se cizím těle, Zdenál zkušeně radil přepít - nic nepomohlo. Proto bude do druhého auta usedat další invalida se zádama cugrunt. Hezká dvojka!

Pro tentokrát jede deset hráčů. Do pomyslného vlaku naskočil Adam zvaný Číža. Přihlásil se sám, že chce jet, ale kecy, že hrát nebude, měl jako baby o koledě. Bude! Chceme s Melisem vidět hrát devadesát osmičku proti devadesát pětkám! Kluci na včerejším trenálu vypadali narozdíl od posedávajícího trenéra dobře. Mirďasovi šlo podání, Terka do toho mlátil, Jedla chodil rychle středem atd. Asi bude vyladěno. Nekřičím dopředu, však všichni zkušení z volejbalu vědí, že je to vždy a jenom o hlavě. Těšte se zítra na aktuality!

Jo taky musím ještě dneska večer tomu druhýmu postiženýmu něco dobrýho navařit. Určitě tam v Polsku dlabal jen nějaký žurek nebo bigos. A co to bude je otázkou pro tento týden. Kdo to uhádne a dříve napíše na web nebo dá vědět přes lidi, co do webu mají přístup, ten si muze s Elvisem v hale zapinkat. Samo až se uzdraví!

Po vítězném zápase s Plzní

Zpráva o třetím turnaji ČP žáků 2010 - 2011-02-25
19. – 20.2.2011-02-25

Turnaj uspořádala pro první osmičku Lokomotiva Česká Lípa.pro druhou VK Ervěnice,pro třetí Slavia Hradec Králové a pro čtvrtou VK České Budějovice.Do čtvrté osmičky zajistil pořadatel družstvo Slovan Jindřichův Hradec,které hrálo mimo soutěž.Všechny turnaje proběhly bez problémů,výsledky jednotlivých utkání jsou v přiložených tabulkách.Z první osmičky sestoupila družstva SK Kometa Praha a ŠSK Beskydy Frýdek-Místek a naopak do ní postoupila družstva VK KCTM Vysočina a TJ Svitavy.Z druhé osmičky sestoupila družstva VK Sokol Česká Třebová 2 a VSC Zlín a naopak do ní postoupila družstva VO Příbram a VK Znojmo-Přímětice.Z třetí osmičky sestoupila družstva ČZU Praha B a Lokomotiva Česká Lípa B a naopak do ní postoupila družstva TJ Nový Jičín a VK České Budějovice B.Závěrečný turnaj bude pro všechna družstva v Hradci Králové.

     Pořadí družstev po třetím turnaji:

Družstvo                                body za první     druhý     třetí turnaj       celkem

  1.SKV Brno                                              31      31          31                   93
  2.VK Č.Budějovice B                              30      29          30                   89
  3.ČZU Praha A                                        29      30          27                   86
  4.Lokomotiva Č.Lípa A                          28       28         29                   85
  5.VK DHL Ostrava                                  27       26         28                   81
  6.SK Kometa Praha                               26       27         25                   78
  7.VK Aero Odolena Voda                      25       23          26                  74
  8.TJ Svitavy                                            23       25          22                  70
  9.VK KCTM Vysočina                             22       24          23                  69
10.ŠSK Beskydy Frýdek-Místek             19       22          24                  65
11.USK Slavia Plzeň                                24       19          21                  64
12.Jiskra Ústí nad Orlicí                          20       21         19                   60
13.VK Kladno-Tuchlovice  15 18 20  53
14.VK Znojmo-Přímětice  21 17 14  52
15.VSC Zlín    14 20 16  50
16.VO Příbram    18 16 15  49
17.VK Ervěnice   13 14 18  45
18.VK Sokol Česká Třebová 2  12 15 17  44
19.Slavia Hradec Králové  17 13 13  43
20.ČZU Praha B   11 12   9  32
21.VK Č.Budějovice B   16   8   6  30
22.Sport Rychnov nad Kněžnou    7 10 12  29
23.VSK ISŠTE Sokolov    6 11 11  28
24.SKV Ústí nad Labem    9   7 10  26
25.TJ Nový Jičín   10   9   7  26
26.Lokomotiva Česká Lípa B    1   6   8  15
27.Slavia Liberec 1     8   3   3  14
28.SK Přerov      2   5   5  12
29.TJ Agro Cheb     5   2   4  11
30.SK Prosek Praha     4   4   1    9
31.VSK Český Krumlov    3   1   2    6

 

                                                                                                    Jaroslav Linhart
                                                                                                    řídící soutěže    

Viděno Melisem

Tak aby všechny komentáře nebyly jen na Elvovi, přidávám stručné zhodnocení 3. kola. S dvoudenním odstupem hodnotím druhé místo jako velký úspěch. Nestačili jsme pouze na Vysočinu, která vyhrála zcela zaslouženě. Nedokázali jsme pokrýt jejich klíčového hráče, který mimo jiné schopnostmi výrazně převyšoval úroveň druhé osmičky.

Sehráli jsme velmi dobré zápasy s Plzní a Kladnem. Proti Zlínu se nám málem nevyplatilo experimentování. Na druhou stranu zkušenosti pro Čížu a Davida k nezaplacení (ročníky 97 a 98 - poznámka autora). Roli papírových favoritů byla naplněna proti Ervěnicím, Ústí a České Třebové. Nutno ale podotknout, že se se kluci nadřeli jak koně. Ono při tomto systému a věku udžet výkonost po oba dva dny není jednoduché a smetáky z Budějic (první turnaj bez prohry a postup do první osmičky) se jen tak opakovat nebudou. První osma nás ale doufám nebude tolik psychicky svazovat a nějaký překvapivý výsledek ještě přivezeme. To slibuju myslím nejen za sebe :-)

Z pohledu jednotlivců si kluci odvedli svoje. Někdy se dařilo více, někdy se nějaká zbytečná chyba objevila. Nadstandard odehrál tentokrát Mirďas jak na útoku a přihrávce, tak na servisu, kde byl naším nejnebezpečnějším hráčem (po minulém hodně nepovedeném kole určitě pro něj satisfakce). Zoiki na nahrávce plnil svoji roli také velmi solidně a při dobré přihrávce se nebál hrát rychle do zóny IV. Zvláště s Terkou to vypadalo párkrát jako volejbal :-). Oba Sašové na útoku makali dobře, nicméně zapracujeme hlavně na nasazení rukou. Přesuny ok ale pracičky dělaly chybičky. Dan se tentokrát na účku nedostal tolik do hry, což vedlo k pár chybám. Proti České Třebová ale kvalitními míči zavalel k obratu. Zajímavou variantou se ukázalo nasazení Klikouna na post diagonálního hráče. Hrál tam poprvé, lehce zmatenej, ale s jeho výškou a citem pro blok vražda pro soupeřův útok ze IV.

Jedinou slabinou byl týmový duch. Chybí vůdce typu Medvěda. Zbytečné handrkování když nám to nejde nebo po nevynucené chybě sráželo náš výkon do podprůměru. "95tky" to prostě musí brát víc na sebe a mančaft více podporovat.

Příští kolo v Hradci. Čtyři osmičky naráz. To bude maso. Penzion zajištěn. Budeme ready a bojovat o každý bod. Vidina kvalifikačního turnaje MČR ve Svitavách nás požene vpřed.

Na závěr poděkování Ervěnicím za dobrou organizaci. Mají to za ty roky zmáknutý a ikdyž všichni v sobotu prskali kvůli přehazování zápasů, nakonec vše OK. V něděli se hrálo o kolo méně a o to dřive jsme byli doma.

Vyhra v tajbrejku! A postup

Vyhra v tajbrejku! A postup do A! Jsme jako treneri zniceni. V zivote jsem tak dobre Tebovou hrat nevidel! Vubec se divim, ze spadnou do skupiny C. Toz hygiena a mazem domů a zkusime jinou cestu! Přes Chomutov! Nazdar.

Po chybach v obrane

Po chybach v obrane prohravame prvni set s Trebovou 24:26

Vitezime 2:0 - druhy set

Vitezime 2:0 - druhy set 25:21! Machrovskej vykon hodny prvni skupiny! Tohle zahrat kazdy zapas, tak máme medajlicku!

SY - Kladno 25:10 (vysoky

SY - Kladno 25:10 (vysoky chlapi smecujici v rozcvicce do debla nestacili na extra organizovanou obranu Svitav - asi nejlepsi nas set za cely turnaj a to souper vedl 4:2)

SY - Zlin 2:0 (17 a 24)

SY - Zlin 2:0 (17 a 24) Zapasovou poharovou chvilku si ve druhem setu odbyl Adam Cizek. Prvni dva utoky byly v poho a pak zapracovala nervozita a vystoupeni skoncilo stridanim a uprkem do saten. Pratele on bude hrat pohar jeste tri roky a tym starsich jej moc nepodrzel. Hrali jsme posledni zapas ve velke hale a muj hrdelni hlas se fakt rozlehal jako na vojne! Jdeme bydlet!

Prohrali jsme v tajbrejku s

Prohrali jsme v tajbrejku s Vysocinou a handrkujeme se mezi sebou. Uz mne netesi nejake ty "mysky" v hlavach mezi lidma rovnat. Chybi nam vudci osobnost a podle posledniho hrace, kteremu se nedari hrajeme vsichni! Hrajeme posledni se Zlinem! No ted uz musime vse do konce vyhrat 2:0! To klukum rikat nebudu nebo jo? Co si myslite? Dekujeme za podporu od ctenaru. Mám na mysli tu o ktere verim ze nekde je. Nikdo nepsal ani radek.

SY - Ervenice 2:0 (17 a 21)

SY - Ervenice 2:0 (17 a 21) ale nedreli jsme se proti dobremu prijmu soupere a zive houstine, kterou predvadel! Ceka nas okamzite Vysocina! Tohle zvladnout a muzeme si skakat!

Poradatele kuli urychleni

Poradatele kuli urychleni sahli do poradi zapsu a odehral se mac ze zitrka. Zacina to byt docela KALAMAJKA! Misto s Vysocinou budeme hrat s Ervenicema. No je to aspon zabava!

SY - Usti n.Orlici 2:1 (-24,

SY - Usti n.Orlici 2:1 (-24, 12 a 9). No Melis na prasky! V prvnim setu jsme tekli o 6b a v koncovce stihaci jizda a měli jsme setbol - neuhrali jsme ho - však to ctete v zavorce.

SY - Plzen 2:0 (23, 18)

SY - Plzen 2:0 (23, 18) - cekali jsme kandidaty na postup, ale normalne se z nas podelali. Dobre Terka, hezky Nikous (servis fajne) a Mirek si veri, takhle nemuzeme s nikym prohrat. Malicko chybicky od rozhodcich, ale kdo by nam tady fandil. Myslim, ze to budeme muset nejak vydrzet. Uz me Melis krotil. Zase jsem pri tom rozcilovani se s rozhodci zapomnel na zada.

Dekuji Jirimu Svihelovi za

Dekuji Jirimu Svihelovi za starost o moje zada, ale Melis chodi jako hospodsky ve filmu Vesnicko ma strediskova. Mám od zeny nejake lektvary proti bolesti. Jenom jsem si neprecetl, jak se indikuji. Zkusim si je sypat na zada. Je tam dole takovej zlabek, tak si to snad prebere...

Jsme v Jirkove ve skole s

Jsme v Jirkove ve skole s trema telarnama a v jedne budou hrat juniorky, tak si asi dovedete predstavit, kde ti nasi "samurajove" budou nasazeni na stalo!

© 2007-21 Volejbalový oddíl TJ Svitavy & Luboš Branda

powered by Drupal - template FlorAll