Finále Českého poháru starších žáků - online

Odíiždíme ze SY. Na srazu jsme všichni, jen balóny chybí. Melis se vrací domů a už je máme. Ve Svitavách zůstává jenom konvice s čerstvě navařenou kávou! Melda přece nemůze myslet na všechno. To víte, ředitel má na vše svoje lidi.

Jsme v Hradci! Parkujeme pod halou za Elvisovu cenu - zdarma! Kluci jsou v rozcvičovacím procesu a rodiče okupuji automat na kávu. Po výdeji teplého nápoje jediný Elvis do okýnka stroje nahlas děkuje! Bez odpovědi.

TJ Svitavy - VK České Budějovice 2:1 (-23, 16, 10)

23:25 veliká dotahovačka a v koncovce setu si musel soupeř vzít 2 tajmy!

25:16 hrajeme tiebreak.

Vítězství15:10!!! Jako kdyby kluci hráli o zapisovatelky! A ty máme fakt paradní!

Těžká euforie. Kluci jsou nadržení na hraní jako nikdy. Máme 2 zápasy pauzu a pak jdeme na Znojmo, které šmiklo Hradec. Budeme bojovat jako lvi, tygři, jaguáři a oceloti!

Poctivá rozcvičovačka. Ogaři se chystají jako na zápas století. Bude to velice důležitý mač! Hradec poráží Ervěnice. To bude zamotané hned od začátku!

TJ Svitavy - TJ Znojmo 2:0 (20, 21)

Znojmo je bez tajmu, vedeme 15:11.

Vyhráváme 25:20!

Vítězíme 2:0 a 25:21. Drama jako prase! Hrajeme skvěle! Bojujeme! Bezvadná podpora diváku! Hradec fandil proti nám! No hyn sa ukáže!

TJ Svitavy - Slavia Hradec Králové 2:0 (19, 18)

Vedeme nad Hradcem 1:0, 25:19! Jsou bezradní! Jedem dál!

Vítězství 2:0, 25:18! Normálně válec. Moc nám pomohla zafandit Ostrava! Dobří ogaři a pozveme je na nějakej turnaj! Jdu se posilnit do bufetu.

TJ Svitavy - SKV Brno 0:2 (-14, -17)

Pouze začátek setu s esama Zoikiho a jinak jsme se zase úplně posrali.14:25! Bída. Měníme nahrávače - přichází Dan!

17:25. Dařilo se na bloku Martinovi a Jakub zaznamenal eso! Byla to škola jak hrát rychlejší volejbal. Jo, s Melisem jsme před zápasem řekli, že musíme dát víc bodů než předešlí soupeři Brna. Nejvíce dalo Znojmo - 29. A my 31! To byl cíl.

TJ Svitavy - ČZU Praha 0:2 (-15, -12)

15:25 hrajeme jako opaření. Zkusím očkování tarantulí!

Jednoznačná prohra. Praha v nejsilnější sestavě jen podávala a v této činnosti nechybovala. Ve druhém setu to pro nás to byla vražda. Zlobili jsme se mezi sebou na sebe. Nedokázali jsme unést, když se soupeři daří. Přitom na síti to bylo vyrovnané. Každý z hráčů hrál asi o 30% hůře než dokázal předvést v předchozích zápasech. Zítra musíme vyhrát oba zápasy i kdyby čert na koze jel!

Jedeme domů. Jsem naprdnutej jako brigadýr a nejdu domů, ale dám si plzeň U zvonku. Musím to nějak zkousnout. Tohle jsem ještě kluky nenaučil, nejlepší výkon přece vždycky musím podat ve chvílích, kdy prohrávám! Nesmiřuji se s tlakem od soupeře, ať je dobrej jakoliv. Dneska to bylo v posledním zápase opravdu naopak. I malé zvíře bojuje s velkým do poslední chvíle a dává do toho úplně všechno!

neděle:

TJ Svitavy - VK Ervěnice 2:0 (22, 12)

1:0 (25:22) dramatická koncovka. Prohrávali jsme uprostřed setu, ale Palloušova plachta ničí každýho! Nedali jsme 4 servisy!

Tribuny skandují Trauťas! Vedeme 13:4! Vše servis!

25:12! Melta jako prase! Parní válec bez brzd z Gerlachova štítu! Děkovačka z tribuny, rybičky pro diváky. No paráda! Kdo tady není, ochudl o parádní okamžiky Ďáblů!

Poslední zápas hrajeme s Jihlavou! Tento tým zatím vše prohrál! Proto nás může čekat 3. místo ve skupině A!

Vzkaz od shc: Hlavně nepodcenit!!! Nesmí mít v hlavách pocit, že to půjde samo, že se soupeř porazí sám. Věřím tvým koučovským kreacím. Vybičovat koncentraci na maximum a když to půjde tak klidně smést soupeře do Labe.

Elvis12 kontruje: Na to se spolehni! Praha porazila Brno a teď bude hrát tiebreak s Hradcem.

TJ Svitavy - ŠSK Demlova Jihlava 2:0 (16, 18)

15:10 vedeme, ale můžeme hrát ještě lépe!

Dan střídá na nahrávce Zoikiho, i když Zoiki podával jako Pán Bůh! 23:15.

25:16 vítězíme. Raritou se stává podání Pallouše na setbol a vyhecování Melise, aby si skočil. Trefil kandelábr za hřištem ve výšce 4 metrů. Myslím, že být to venku, tak přestřelí s přehledem fotbalové hřiště!

25:18! Docela solidní záběry! Zase exceluje Pallouš vyhecovaný Elvisem skočil asi 8 metrů rybu přes lavičku a čuňou se zastavil o ledabyle pohozenou kladinu, co tady v hale před 60-ti lety zapomněla Věra Čáslavská!

Chystá se vyhlášení! Hráči různých družstev debatují mezi sebou. Šel jsem si dát šťopičku po výborném výsledku svěřenců. Však zasloužím. Nebudu se odměňovat moc. Stihl jsem pozvat na přípravné zápasy Ostravu do Hošťálkové. Jsou to dobří ogaři a trenér Said je taky v pohodě. Rádi je uvidíme a pošpílujeme společně. Za odměnu navařím dobré papu na zakončení turnaje.

Poděkování

Chtěla bych Vám všem kluci poděkovat za perfektní zpestření víkendu. Stálo to za to. Jsem absolutně bez hlasu, jen takové drobné zkřehotání, ale nelituji ničeho. Ještě jednou dík. Mazlice  

© 2007-21 Volejbalový oddíl TJ Svitavy & Luboš Branda

powered by Drupal - template FlorAll