Finále ČP žáků z Hradce Králové ONLINE

Nejprestižnější dlohodobá žákovská soutěž má svůj vrchol ji tradičně v Hradci Králové a to od pátku do neděle (16.3.-18.3.). My po pěti odehraných urnajích držíme solidní 14. místo a rádi bychom jej alespoň trochu vylepšili. Opět se vám pokusíme vše zprostředkovat on-line přenosem po každém utkání. V této chvíli známe časy utkání základní skupiny (viz níže). O dalších zápasech dle vývoje budeme samozřejmě informovat.

Svitavský tým reprezentují: Jan a Matěj Šudomovi, Vojta Slezák, Honza Kočvara, Matěj Hnát, Martin Bureš, Josef Meluzín, Jakub Klika, Tonda Klohna, Adam Prudil a David Jarůšek.

Buďte s námi...

pátek 16. březba v 16:45 Svitavy - Zlín

sobota 17. březba v 9:30  Svitavy - Beskydy a v 13:15 Svitavy - Blue Volley Ostrava

 

 

Svitavy - ČZU Praha 0:2

Mizerný výkon na konci turnaje znamená 12. místo ve finále a 13. Celkově.

Svitavy - Beskyd 1:2

Zápas jsme si prohráli bohužel sami zbytečnými chybami. V zápase o 11. místo nás čeká ČZU Praha. Celkově budeme třináctí...

Svitavy - České Budějovice 2:0

Celkem hladké vítězství znamená postup do semifinále druhé osmičky. Zítra od 9 hodin opět vyzvedne Frýdek-Místek (Beskydy)

Svitavy - Blue Volley Ostrava 2:1

Po průměrném výkonu druhé vítězství. Ve čtvrtfinálové nás čekají České Budějovice. Pokud chceme super, bude nutné výrazně přidat...

Svitavy - Beskyd 0:2

Po včerejším světlem dní přišla temná noc na přihrávce především u obou smečařů a k tomu nedůrazný útok. Chlapci vyslání na vycházku v zasněženém Hradci.

Svitavy - Zlín 2:1

Velmi dobrý začátek turnaje. Především spokojenost s herním projevem... výborně Mates Sudoma na nahrávce...

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll