Starší žáci jsou mistři dvou regionů

 Finále přeboru krajů královohradeckého a pardubického je minulostí. Výsledek? Svitavy A celkový vítěz, B-tým na sedmém místě celkově a čtvrtý v našem regionu. Turnaj vydařený, ale náročný.

6 statečných urvalo důležité body

Na poslední domácí zápas sezóny se nás sešlo jenom 6, a to pouze s jednou blokařkou. Ale my jsme holky šikovné a netradičních sestav se nebojíme. Oba zápasy byly sice jako na houpačce a doslova a do písmene jednou nahoře, jednou dole. Ale naštěstí ty, které byly víc nahoře než dole, jsme byly my! Takže krásných 5 bodů do tabulky.

Barbora Smělá

Barča Smělá v oddíle na "hlavní poměr" trénuje mladší žákyně a na vedlejší poměr hraje libero v ženském béčku.

Co nového u Jedniček?

Začátek března nás zastihl ve vysokém tempu. Soutěže se střídají jak na běžícím páse.

Cenné 4 body do tabulky!

Druhou březnovou sobotu jsme na domácí půdě, v našem předposledním domácím zápase, přivítaly ženy USK Pardubice. Stejně jako týden předtím České Třebové i družstvu Pardubic jsme měly po podzimním souboji co vracet.

Finále ČP kadetů bez medaile

V sobotu byl v Rychnově nad Kněžnou závěrečným turnajem zakončen Český pohár kadetů. Hráno na dvou místech a to  ve velmi příjemném prostředí sportovní haly Romana Šebrleho a  tělocvičně nedaleké SPŠ.

Vojta Švihel

Ve druhém díle našich rozhovorů s hráči se vám pokusíme představit, protože ho určitě nikdo nezná, Vojtu Švihela. Vojta, jakožto člen jedné z nejvíc volejbalově založené rodiny ve Svitavách, dělá čest svému jménu a momentálně trénuje se skupinou kadetů a juniorů pod taktovkou Járy Ovada a Petra Maruše.

Po delší době bez bodu.

První březnovou neděli jsme se vydaly poprat o body na palubovku Lanškrouna, bohužel se nepovedlo. Holt není každý den posvícení. Nutno dodat, že polovina osazenstva nebyla ve 100 % zdravotní kondici, takže tu máme jedno pochroumané rameno, 2x rozbitý prst na ruce, jeden bloknutý krk a jednu migrénu.

Barevný minivolejbal v Letohradě

Letohrad je relativně nový klub v pořádání turnajů Barevného minivolejbalu. V minulé sezóně pořádali pouze kategorii červeného a modrého. To si letos zopakovali 6. ledna 2019, ale navíc se odhodlali i do náročnějších kategorií žlutého a oranžového minivolejbalu.

Pokračujeme s Evčou Šimkovou

Eva Šimková hraje aktuálně za ženy A. Dále pomáhá s trénováním u mládeže. A protože je věkem ještě juniorka, stíhá občas zaskočit i na hostování v lize juniorek. Evča byla vždy ochotná jet hrát, případně pomoci s trénováním, když bylo potřeba.

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll