Mladší žáci sedmí na Mistrovství ČR

Horní řada zleva: Marek Meluzín - trenér, 8 Adam Prudil, 4 Matěj Hnát, 18 Jakub Klika, 12 Vojtěch Slezák, 13 Josef Meluzín, Petr Siekiera - trenér, dolní řada zleva: 10 Samuel Mifek, 16 Josef Kolář, 2 Jan Krejčí, 11 David Jarůšek, 9 Jan Šudoma, 17 Matěj Šudoma

MČR mladších žáků ve Svitavách: 22.-23.4. 2017

Elita mladších žáků z celé republiky se představí ve Svitavách!

Seminář barevného minivolejbalu - úterý 2. května v hale Na Střelnici

V úterý 2. května pořádáme ve spolupráci s AŠSK a ČVS seminář barevného minivolejbalu. Akce je určená pro trenéry nejmladších volejbalistů v přípravkách a pro učitele prvního stupně ZŠ. Více informací a přihláška je na webu AŠSK, pozor, termín přihlášek ja 24. dubna.

ŽRALOCI ÚTOČÍ - ČÁST PÁTÁ - PORCOVÁNÍ KOŘISTI

V neděli 2.dubna absolvovali naši Žraloci poslední kolo letošního ročníku Krajského přeboru v přehazované. Do České Třebové jsme jeli potvrdit naše postavení v průběžné tabulce.

A podařilo se!!!

Překvápko na tréninku!

Včera měly děvčata z prostřední přípravky slíbené překvapení na konci tréninku. Postarala se o ně paní Makovská, která jako odměnu za získaný titul vyrobila vlastnoručně výborný dort. A nebyl to jen tak obyčejný dort! Od skutečného volejbalového míče byl k nerozeznání. Makovským moc moc děkujeme!!!

A Vám nabízíme alespoň nahlédnout, když už nezbylo... :-)

Juniorky vybojovaly v Českém poháru krásné 8. místo

Hradec Králové se stal hostitelem posledního kola ČP pro všechny tři osmičky této dlouhodobé nemistrovské soutěže. My jsme v březnovém kole vybojovali postup mezi nejlepší osmičku družstev, do Hradce jsme vyrazili s úmyslem poprat se s extraligovými družstvy (případně týmy, které o extraligu bojovaly v barážích) o slušný výsledek.

Junioři ukončili ligovou sezonu na 4.místě

Tak, a je to tady. V sobotu 25.3. jsme, jakožto svitavští junioři, odehráli poslední zápas sezóny. Jednalo se o zápas proti Hronovu, ve kterém jsme v obou dvou zápasech zvítězili 3:0.

Kvalifikace MČR - starší žáci

Po dlouhé odmlce přicházíme s dalším soustem kvalitního volejbalu.

Hostíme kvalifikaci na mistrovství ČR starších žáků. Po velmi povedeném Českém poháru, kde pouze první čtyřka měla zajištěnou automatickou účast, musíme zabojovat o právo být v závěrečném turnaji MČR.

Soupeři: Dansport Praha, Beskydy, Hradec Králové a Kladno.

Nečeká nás nic jednoduchého. Všechny jsem sledoval a nikoho nesmíme podcenit!

Systém: postupují první 3 týmy

Rozpis utkání:

Titul PŘEBORNÍKA pro Jedničky

V neděli se odehrálo v Lanškrouně a České Třebové poslední kolo Krajského přeboru v přehazované. Našim šesti týmům se podařilo v předposledním kole zajistit si účast ve dvou výkonnostně lepších skupinách, takže jsme vypravili autobus ze Svitav do Lanškrouna (kde se obě skupiny hrály), aby všech šest týmů jelo pohromadě i s fanoušky.

Starší žáci: Doba stříbrná pokračuje (díl pátý)

Od sezóny 2011/2012 beze změny a jako přes kopírák. Svitavy na druhém místě. Počtvrté za sebou za Českou Třebovou. Poslední turnaj sezóny tentokrát v Pardubicích.

Mladší žáci nakonec druzí v pardubickém kraji

Mezi-krajský přebor mladších žáků byl uzavřen turnajem TOP4 v Rychnově nad Kněžnou. Zde jsme se postupně utkali s Lanškrounem, domácím týmem a Novým Městem nad Metují. Lanškroun v soutěži ještě neztratil ani set. Byl blízko s námi, ale vedení 22:19 v  v prvním setu  respektive 23:21  v druhém nedotahujeme do vítězného konce. Soupeři chyběl klíčový smečař, přesto jsme ukázali opět o něco zlepšenou výkonnost.

ŽRALOCI ÚTOČÍ - ČÁST ČTVRTÁ - DOMÁCÍ PŘÍSTAV

V neděli 19. března hráli naši Žraloci další kolo krajského přeboru v přehazované,
tentokrát v domácí hale Na střelnici. Všechna družstva potvrdila svá postavení v celkovém pořadí a zaslouží pochvalu.

Sestavy:
SY A-Filip Šimek,Andy Bräuner,Michal Duriančík,
SY B-Tomáš Künzel,Martin Smékal,Josef Beneš,
SY C-Dan Karpeles,Filip Jansa,Jára Kovář,
SY D-Dan Partyš,David Barborka,Kuba Kolísek.

22. ročník městské ligy

 • termíny:
  • pondělí 10. dubna - uzávěrka přihlášek (mailem na petr@sezemsky.cz)
  • úterý 18. dubna - 1. kolo (hala)
  • úterý 25. dubna - 2. kolo (hala)
  • středa 3. května - 3. kolo (antuka)
  • středa 10. května - 4. kolo (antuka)
  • středa 17. května - 5. kolo (antuka)
  • středa 24. května - 6. kolo (antuka)
  • středa 31. května - 7. kolo (antuka)
  • středa 7. června - 8. kolo (antuka)

Finále ČP žáků - LIVESCORE - Svitavy v elitní skupině

Tak finále ČP je tady a Svitavy v elitní TOP 8. Poslední turnaj poháru se hraje ve dvou čtyřčlených skupinách. Dle výsledku poté všichni již rozděleni do pavouka a play off na jeden zápas. Cíl vytýčený před sezónou splněn postupem do této skupiny. Chceme ale potrápit favority. Buďte s námi následující 3 dny.

Postupujeme z prvního místa mezi nejlepší!

Český pohár juniorek finišuje. Předposlední kolo se odehrálo tento víkend v Děčíně, Českých Budějovicích a také velmi nezvykle pro jednu skupinu na dvou místech a to ve Svitavách a Lanškrouně.

Pardubická mise - pouze bod je zklamáním

Tentokrát výjimečně v neděli, a to 19.2., jsme odjeli do Pardubic, našeho krajského města, abychom se utkali s tamním týmem juniorů v rámci první ligy.

Trojkový volejbal dívek

V neděli se hrál trojkový volejbal dívek. Soutěž začíná v září, končí v červnu a přes zimu se hraje sporadicky. Svitavy mají do soutěže přihlášeno pět týmů. Tři starší přípravka a dvě mladší přípravka.

Lídr opět nad naše síly !

V sobotu jsme sehrály utkání proti dosud neporaženému týmu, Frýdku-Místku.

Sestava: Dědková Lucka, Fiedlerová Anička, Hendrichová Ráďa, Hendrichová Verča, Kovářová Verča, Kratochvílová Týna, Loukotová Anička, Motálková Terka, Šimková Evča, Šrůtková Marky, Vondrová Verča.

1. zápas: Svitavy – Frýdek-Místek 1:3 (-14, 26, -22, -16),

ČP starší žáci - 5.kolo - ON LINE

Dovolím si předběhnout head coache a udělat reklamu víkendovému extra důležitému klání starších žáků. Doufám, že budeme slavit nějakou tu placku jako naše biatlonová repre. Pokud to nebude minimálně stříbro, tak to bude zklamání, protože bojujeme o první osmičku, do té postupují jen dva první týmy.. I když! Máme problém se sestavou: vypadl David Maruš, Vojta Švihel se vrací po velkých zdravotních komplikacích..

S Opavou opět "pouze" 5 bodů !

V sobotu jsme se vydaly do daleké Opavy, kde jsem i přes roli favorita očekávala velký boj.

Sestava: Fiedlerová Anička, Hendrichová Ráďa, Hendrichová Verča, Kovářová Verča, Loukotová Anička, Motálková Terka, Šimková Evča, Vondrová Verča

1. Zápas: Opava - Svitavy 2:3 (21, -20, -21, 28, -11)
2. Zápas: Opava - Svitavy 1:3 (-13, -20, 15, -21)

V hlavě jsem měla utkání z domácího prostředí, kdy jsme první dva sety absolutně nezvládly a vypadalo to, že ani ne po hodině bude první zápas u konce, ale zvládly jsme parádní obrat a nepustily soupeře dopředu.

Přípravka mladší: Výborná neděle v přehazce

Tuto neděli se odehrálo předposlední kolo KP přehazované dívek. Hrálo se ve třech výkonnostních skupinách a holky si tentokrát vedly náramně! Žádný tým z celkových šesti neodehraje poslední kolo v nejslabší skupině!

Co víc, Áčko poradilo s největšími konkurenty o zlatou z Dolního Újezda přímo v jejich domácím prostředí a průběžně vede soutěž čítající 33 družstev.

Tréninkový zápas KCM - Jaruni

Vrámci 6. srazu Krajského centra mládeže (KCM) Pardubického kraje se v pátek 10. února hrálo v tělocvičně ZŠ Riegrova tréninkové utkání KCM - Jaruni. Zkušení borci ošlehaní těžkými boji v městské lize nedali mladým nadějím (ročníky 2002 a mladší) žádnou šanci. Zápas, který byl vypsán na pět setů, vyhráli Jaruni 5:0 po setech 25:20, 25:23, 25:17, 27:25 a 15:10.

Boj o třetí příčku 4:2 pro Svitavy

V sobotu jsme sehrály utkání o třetí příčku v tabulce se soupeřkami ze Zlína a tím jsme ukončily první kolo nadstavbové části.

Sestava: Fiedlerová Anička, Hendrichová Ráďa, Hendrichová Verča, Kociánová Kačka, Kovářová Verča, Kratochvílová Týna, Loukotová Anička, Šimková Evča, Vondrová Verča

TJ Svitavy – VSC Zlín 3:0 (18, 17, 19)
TJ Svitavy – VSC Zlín 2:3 (11, 15, -18, -22, -10)

Do zápasu jsme vstoupily dobře. Chtěly jsme soupeřky zaskočit a to se nám podařilo. I když nám jejich kvalitní servis dělal problémy na přihrávce, nedopustily jsme v průběhu prvního zápasu, aby se soupeř nadechl a zatlačil nás do kouta.

ŽRALOCI ÚTOČÍ - ČÁST TŘETÍ - OSM STATEČNÝCH

V neděli 5. února vyrazila osmička Žraloků na další kolo krajského přeboru v přehazované do Litomyšle. Vzhledem k nemocem jsme museli omluvit naše družstvo D, ale ještě hůře dopadla chřipka na týmy České Třebové, kde doma zůstaly dva týmy ze tří.

Našich osm statečných potvrdilo prozatimní letošní nadvládu v soutěži, všechny tři týmy si udržely medailové pozice a borce za neděli moc chválíme.

Sestavy

Zpráva ze žákovských kategorií chlapců

Mladší žáci pokračovali na domáci palubovce 21. ledna již 6. kolem krajského přeboru. Postupně jsme se utkali z Českou Třebovou II, Dřevěnicí a naším Béčkem v dohrávce o 4 dny později.

V souboji juniorů zvítězil třebovský kohout

A opět se Vám vracíme se zpravodajstvím ohledně sezóny našich prvoligových juniorů. Ti, vlastně bych měl říkat spíše my, jelikož k nim také patřím, se v sobotu 4.2. utkali s týmem z České Třebové, našich odvěkých rivalů z vedlejšího města, které se nám nepodařilo porazit snad od přehazované.

Lídr nad naše síly

V sobotu jsme se vydali na další kolo nadstavby do Frýdku Místku. Vzhledem k nemocem a jiným okolnostem to chvilku vypadalo, že pojedeme v šesti, nakonec se však holky "zvetily" a osm hráček bylo připraveno urvat něco na palubovce soupeře, který v dosavadním průběhu soutěže neztratil ani bod.

TJ Sokol Frýdek Místek - TJ Svitavy 3:1 (15,-23,15,16), 3:1 (12,-19,16,18)

ČP žáku ŽIVĚ z Hradce Králové

Finálová část Českého poháru je tady... Sobota 28. a neděle 29. ledna v Hradci Králové. My po třech turnajích na pátém místě na Moravě, což znamená vstup ve skupině 9. až 16. místo. První dva postupují do TOP 8, poslední padají do třetí osmy... Boje to budou více než vyrovnané.

Barevný minivolejbal - Česká Třebová

Hned následující neděli po svitavském turnaji se konal další, tentokrát v České Třebové. Využili jsme ideálního spojení vlakem a celá výprava čítající 56 dětí a 8 trenérů měla sraz v 7:40 na vlakovém nádraží.

Poprvé z venku ani bod a špatný výkon

K dalšímu dvojutkání venku jsme zajížděli do Benátek, které byly v tabulce předposlední. Krásná hala nám ale štěstí nepřinesla, opět se ukázalo, že se slabším soupeřem máme dlouhodobě problémy a nejsme schopni ho přehrát.

VK Benátky nad Jizerou – TJ Svitavy 3:1 (19,17,-20,22)

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll