MOVEMBER 2017

Jak již jistě mnozí z vás zaregistrovali, začali se od začátku listopadu po hřištích potulovat zvláštní individua, nápadně podobná svitavským volejbalovým trenérům, ale něco vám na nich nesedělo.

Liga juniorek v Pardubicích

V pátek 17.11. jsme dohrávali 4. kolo ligy juniorek v Pardubicích. V přípravném turnaji jsme soupeřky hladce přehráli, ve svátek studentů nám to však vůbec nevyšlo podle představ. Jednalo se o přímý souboj o 3. místo v tabulce.

T.J. Sokol Pardubice - TJ Svitavy 3:0 (22,25,20), 3:2 (23,-20,14,-16,11)

Opět tiebreak a 2 body k tomu.

V sobotu 18. 11. 2017 nás čekal další domácí zápas tentokrát se soupeřkami z Chocně. Opět se nás shromáždilo 8, tedy naprosto dostačující počet.

St. žáci: A-tým s plným počtem bodů, B-tým s nulou

Další kolo krajského přeboru starších žáků se uskutečnilo na půdě České Třebové II. Celý turnaj se odehrál na dvou kurtech ve velmi rychlém tempu, kdy se naše oba týmy střetly s Geodézií Česká Třebová a již zmíněným Sokolem ČT II.

KP přehazované - sedm týmů v kvalifikaci

V neděli začala sezóna přehazované i dívkám, přihlášeno je 28 týmů. Naše kvalifikační kolo bylo po návrhu Dolního Újezdu předehráno mimo prodloužený víkend. Na Felberce na pěti kurtech tak bojovalo o rozřazení do tří výkonnostních skupin 10 družstev.

Panteři poprvé na lovu

V neděli 12. listopadu byl kvalifikačními turnaji zahájen nový ročník krajského přeboru v přehazované chlapců. Soutěže se letos účastní 14 týmů, z toho pět svitavských. Naše družstva byla nalosováno do skupiny v České Třebové, kde turnaj doplnily ještě 2 domácí týmy.

Tentokrát chyběl zápal do hry.

V sobotu 11.11. jsme se po týdenní pauze vydaly na zápas do Letovic, jejichž týmů patří jedna z předních příček tabulky. Vyrazilo nás celkem 8, takže letos nás (díky bohu) zatím problémy s nedostatkem hráček neprovázejí. K prvnímu zápasu jsme nastoupily v následující sestavě: Renča (náhra), Terka Motálková (účko), Evča a Kíša (blok), Lucka a Kika (smeč) a Baruška (libero).

Debakl v Lanškrouně

Před třetím kolem krajského přeboru mladších žáků hovořily papírové předpoklady tak, že se s Lanškrounem popereme o vítězství a ostatní soupeři nám nebudou dělat potíže. To byl ovšem zásadní omyl. Týmy za poslední dobu urazily velký kus cesty a my jsme se ve výkonnostním posunu zastavili.

KP přípravek v hale Na Střelnici

Čtvrtým turnajem pokračoval dívčí KP přípravek tuto neděli. V hale Na Střelnici jsme hostili výkonnostní skupiny B a G. Dále nás v soutěži zastupovaly ještě týmy ve Chvaleticích, České Třebové a v Poličce.

Barevný minivolejbal začal tradičně v Poličce

Spartak Polička otevírá každým rokem minivolebalovou sezónu turnajem pro prvňáky a mladší. Nejinak tomu bylo i letos, hrálo se v sobotu 4. listopadu v poličské sokolovně.

skupina A
1. Lanškroun B
2. Polička A
3. Dolní Újezd B

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll