Další dvě utkání doma a výkony jako den a noc

Další dvojutkání doma v sobotu 15. 10. 2016 se soupeřem, který byl po 4. kole na druhém místě tabulky, čili těžký soupeř a navíc velká neznámá (pouze něco málo z jejich videa).

TJ Svitavy - VK Benátky nad Jizerou 3:0 (17,14,20)

Starší žáci: B-tým sbíral zkušenosti

K dalšímu kolu kraje odjel pouze druhý tým (Áčko mělo tentokrát volno). Pro některé to byla první zkouška s touto kategorií. Neodjížděli jsme s vysokými ambicemi. Cílem se bylo učit a zlepšovat. Odehráli jsme celkem čtyři utkání s bilancí 0:2 v náš neprospěch, ale popořadě...

Velice důležitý bodový zisk na domácí půdě!

V sobotu jsme doma přivítaly soupeřky ze Znojma. Podle předchozích výsledků to vypadalo, že budeme favorité, což se nám podařilo splnit a připsat si 6 velice důležitých bodů i v omezené a zraněné sestavě!!

Ještě slovo k ČP žáků

Tak máme za sebou první kolo. Na úvod nutno pochválit organizátory. Sice to celé bylo logisticky trochu komplikovanější (v našem případě ráno testy v Kojetíně, skupina v Němčicích, poté opět zpět na první osmu do Kojetína a bydlení v Kroměříži). Na druhou stranu vše jelo jako na drátkách, příjemné prostředí a příjemní lidé.

Pozvánka na sobotu do haly

Domácí utkání sehrají souběžně od 10 hodin ligové juniorky i ženy, přijďte povzbudit naše holky v boji se Znojmem a Benátkami nad Jizerou. Druhá utkání obou týmů začnou po domluvě v návaznosti na ukončení prvního zápasu.

Sokol nám uletěl

Do druhého kalendářního měsíce letošní sezóny juniorské první ligy jsme vstoupili prvním domácím utkáním proti celku z Pardubic, které se odehrálo 1. října, v sobotu. Na zápase jsme se sešli v sestavě Štěpán Hlaváček (S, kap.), Honza Kladivo (B), Peťa Leinweber (L), Siekierovic dvojčata Lukyn (N) s Fildou (B, S), Jirka Simon (B,U), Adam Tomášek (S,U) a bratři Švihelovi, Vojta (S) se Šimonem (B).

Neúspěch na venkovní půdě

V sobotu jsme se vydaly do nedalekého Brna sehrát svůj zápas proti týmu Junior Brno. Musím se přiznat, že holky opravdu testují mé nervy. Sotva v půlce cesty zvoní telefon z druhého auta, že si jedna z holek doma zapomněla tenisky a druhá kraťasy. No nevadí, spodní prádlo máme každá a v podpatcích na zápas nejezdíme.

První dvojutkání venku a první výhra omlazeného kolektivu v soutěži.

V sobotu 8. 10. 2016 jsme zajížděli k prvnímu dvojutkání u soupeře, kterým byl Benešov. Soupeře ani halu jsme neznali a tak byla trocha obav, jak budeme tentokrát úspěšní.

Poslední podzimní kolo - Svitavy A stále bez prohry

Na poslední podzimní kolo (neděle 9. října) se už pokazilo počasí, tak se muselo hrát v tělocvičnách. My jsme pořádali skupinu B za účasti týmů Svitav C, D a E v tělocvičně ZŠ Riegrova. Týmy A a B hrály skupinu A ve Vysokém Mýtě.

Skupina A - Choceň
1. Svitavy A (Jan Krejčí, Josef Kolář, Josef Meluzín, Adam Prudil, Vojtěch Slezák)
2. Česká Třebová A
3. Lanškroun A

Český pohár starších žáků z Hané ON-LINE

Velmi prestižní celorepubliková soutěž v kategorii starších žáků letos startuje pro moravskou část republiky poprvé v Kojetíně a Němčicích nad Hanou.

KP přípravky - dívky

Krajský přebor dívek v trojkovém volejbalu má za sebou již čtyři kola, v soutěži máme pět družstev. V minulém kole jsme hostili skupinu C, ve které jsme měli hned dvojité zastoupení - družstva B a C. Céčku domácí prostředí evidentně "sedlo", když celou skupinu vyhrálo a zajistilo si tak postup do druhé výkonnostní skupiny.

Svitavy C a E postupují do skupiny B

V neděli 2. října jsme pořádali přebor chlapeckých přípravek na našem hřišti za Národním domem. Hrály se u nás skupiny A a C. Ve skupině A stále dominuje náš nejlepší tým, který tento turnaj opět odehrál bez ztráty setu. Za pozornost rovněž stojí výsledky ve skupině C, ze které oba naše týmy postoupily pro další kolo do skupiny B a pro naše benjamínky z týmu Svitavy E bude příští kolo opravdovým křestem ohněm.

První dvojutkání v nové sezoně se dvěma body a s nadějným výkonem pro dlouhou sezonu

V sobotu 1.10.2016 začala nová sezona pro ženy „A“ hrající II. ligu. Na domácí palubovce čekal tým z Nymburku. V prázdninovém dění nezůstalo nic při starém. Rozlosováním jsme se dostali do české skupiny a navíc vzhledem k počtu hráček se družstvo rozdělilo na dvě, jedno hrající krajský přebor a druhé II. ligu, kde přednost dostala „mladá krev“ a věkový průměr je 23 let.

Plný bodový zisk při premiéře na domácí půdě !!

V sobotu nás čekala premiéra na domácí půdě. Protože ve stejný den probíhaly zápasy 2.ligy žen A, které podlehly Nymburku ve velké bitvě dvakrát 2:3 a 1.liga juniorů, kteří si to s Pardubicemi rozdali 3:2 a 0:3, začínaly jsme své první utkání až v 11:30.

KP přípravek - po druhém kole A-tým v čele bez prohry

V neděli 25. září jsme opět museli řešit logistický rébus s organizací dopravy. Skupina A (SY A, SY B a SY D) se hrála v České Třebové - jelo se na pohodu vlakem pod vedením Davida Pišína a Michala Pally. Skupina B se konala v Chocni a vedení družstva Svitavy C se ujal Tonda Pelíšek a skupina C se odehrála v Letohradě a tým Svitavy E měl na starost Luděk Šimek.

Junioři zahájili ligu tradičně v Liberci a tradičně na deset setů

Dalším družstvem z mužského části oddílu, který zahájil letošní sezónu, byl tým prvoligových juniorů. Tak jsme se v sobotu 17. 9. vydali k prvnímu letošnímu dvojutkání do města Liberce. Tohoto soupeře jsme znali již z minulého ročníku, takže jsme věděli, co od nich můžeme očekávat.

 

V SOBOTU V HALE!!!

V sobotu vypukne zahájení ligových soutěží v domácím prostředí hned třem týmům. Prvoligoví junioři zahajují v 10 s Pardubicemi, prvoligové juniorky pak v 11 s Vyškovem. o úvodní hvizd se postarají již v 9 hodin naše ženy A, které vyzvou svého soupeře z druholigové kvalifikace, Nymburk.

Jste srdečně zváni, vstup volný!!!

Turnájek ve svátek

Na sv. Václava se na kurtech sešla děvčátka z přípravky, aby si zkusila (vesměs poprvé) zahrát zápasy v trojkové přehazované. Sezóna v této soutěži začíná až ke konci listopadu, tak byl turnájek pouze v rámci přípravky zpestřením v čekání na první ostré zápasy. A ačkoliv byla akce dobrovolná, zápolit se dostavilo 21 závodnic!

Sobotní premiéra: chyby, ticho, zmar, osvícení a nakonec krásná výhra !

V sobotu jsme se vydaly na první zápas letošní sezóny za nováčkem soutěže, do Kroměříže. Pro mnohé z nás to byla premiéra, ať už v 1. lize juniorek nebo na trenérském postu. Situace se trošku zkomplikovala tím, že v pátek ze školy přijela nemocná nahrávačka Anička Loukotová a tím se mi lehce zkomplikoval výběr základní sestavy do prvního utkání.

Žáci o víkendu: Totálně zataženo až polojasno

Tento víkend byl z pohledu chlapecké složky asi nejnabitější pro celou následující sezónu, kdy během dvou dnů hráli své soutěže kadeti (poprvé v extralize), starší žáci, mladší žáci a přípravky. Vše se podařilo logisticky vymyslet včetně přesunu některých hráčů, abychom vše pokryli. Nakonec na výbornou až na B-tým starších žáků, které zklátila viróza. Ale popořadě...

První kolo přípravek - dva postupy, žádný sestup

Po lanškrounské kvalifikaci minulou neděli proběhlo v neděli 18. září první řádné kolo. Skupina A se hrála v Poličce (SY A, SY D), skupina B ve Vysokém Mýtě (SY B) a skupina C v České Třebové (SY C, SY E). Celkem logistický oříšek dopravit všechna družstva na správná místa, proto děkujeme všem trenérům a rodičům, kteří se na akci podíleli (Marek Meluzín, Michal Palla, Radomír Laštovička, David Švihel, David Pišín).

O svitavský Škopeček

O víkendu se ve Svitavách konal první ročník turnaje juniorek „O svitavský Škopeček“. Hlavním partnerem turnaje byl Pivovárek Na Kopečku. Turnaje se zúčastnila kvalitní prvoligová družstva Trutnova, Kralup nad Vltavou, České Třebové, Pardubic, domácích Svitav a 3 družstva reprezentačního výběru „Lvíčat“ U15, pro které byl turnaj završením reprezentačního soustředění konaného ve dnech 13. - 17. 9.

Ve Frýdku-Místku i starší žákyně

Víkend  2. – 4. září 2016 strávily ve Frýdku-Místku  nejen naši žáci, ale i starší žákyně ve složení Radka Hendrychová, Zdenička Kladivová, Majda Krejčí, Klára Melicherová, Tonča Meluzínová, Zuzka Mizerová, Šárka Šimková a Majda Vostřelová. Do dějiště Kučerova memoriálu dorazila naše výprava ve večerních (nočních) hodinách.

O svitavský Škopeček - POZVÁNKA NA SOBOTU DO HALY

V sobotu bude finišovat příprava družstva ligových juniorek, které před sebou mají poslední přípravný turnaj před zahájením nové sezóny. Do haly Na Střelnici přijedou týmy prvoligových juniorek, jenž dále doplní družstva sestavená z hráček reprezentačního výběru dívek U15.

Program začíná v devět hodin.

Celá akce proběhne za podpory Pivovárku Na Kopečku. Děkujeme!!!

 

Kvalifikace KP přípravek v Lanškrouně

V letošním přeboru přípravek (ročník 2004 a mladší, volejbal 3 na 3 na zmenšené hřiště 12 x 6 metrů) máme opět 5 týmů. Rozložení týmů je ale odlišné než v předchozím ročníku a také ambice jednotlivých týmů jsou různé.

V kvalifikaci mladších žáků na prvních dvou místech

Prvním kolem krajského přeboru mladších žáků byla tradičně kvalifikace, kdy jednu ze skupin pořádal náš oddíl.

KP přípravek zahájen

Dnešním dnem byl zahájem Krajský přebor přípravek v trojkovém volejbale. Soutěže se v rámci Pardubického kraje účastní 36 týmů (Chvaletice, Choceň, Dolní Újezd, Lanškroun, Litomyšl, Moravská Třebová, Vysoké Mýto, Polička, Letohrad, Česká Třebová, Žichlínek a Svitavy).

Starší žáci: Vezeme 1. místo z Frýdku-Místku

Dvoudenního klání se účastnilo celkem 6 družstev a to Nového Jičína, Frýdlantu nad Ostravicí, ŠSK Ostravy, Svitav a domácích Beskyd A a B.

Přípravka mladší: Poslední tři dny prázdnin patřily volejbalu!

Ve dnech 29. - 31. srpna bylo hned od rána na antukových kurtech v sousedství koupaliště živo. Úplný konec prázdnin zde trávilo 18 dívek a dva chlapci a to pod dozorem nových trenérů Švihelových a třech asistentek (Barča Smělá, Aničky Fiedlerová a Loukotová).

Memoriál manželů Vymětalových - obhajoba Olomouci vyšla!

Poslední prázdninová sobota je den, kdy se do Svitav sjíždí žákyně ze všech koutů ČR. Již po šesté se hala Na Střelnici stala dějištěm Memoriálu manželů Vymětalových, který tradičně naplnil kapacitu ještě před prázdninami, takže se na některé zájemce nedostalo. Krásný letní den si děvčata moc neužila, protože se končilo až před 19. hodinou. Kromě haly se hrálo i v tělocvičně ZŠ Riegrova.

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll