2. kolo KP přípravek: nikdo z našich týmů nesestoupil, všichni zůstávají ve stejných skupinách

Druhé kolo KP přípravek zavedlo naše týmy do třech různých měst. V tělocvičně ZŠ Riegrova jsme pořádali skupinu A (SY A, SY C), v tělocvičně Na Skále v České Třebové se hrála skupina B (SY B) a na antukových kurtech ve Vysokém Mýtě skupina C (SY D).

Začali i mladší žáci

V sobotu zahájili sezónu mladší žáci prvním, kvalifikačním, kolem krajského přeboru v Litomyšli. Děkujeme tatínkům Bräunerovi a Kefurtovi za pomoc s dopravou.

Příprava starších žáků ve Frýdku-Místku

První přípravu po soustředění jsme odehráli hned 2 dny po příjezdu již tradičně na víkendovém turnaji ve Frýdku-Místku. Šli jsme poprvé do haly a na začátku to taky dle toho vypadalo. Na turnaji nás čekali soupeři z Blue Volley Ostrava, Valašského Meziříčí, Frýdlantu, Lanškrouna, Opavy a Beskyd.

POZVÁNKA: O svitavský Škopeček a liga juniorů v hale!

Sobota bude ve Svitavách volejbalově bohatá! V hale můžeme vidět hned dvě akce najednou. K prvnímu mistrovskému utkání se postaví junioři, kteří v domácím utkání 1. ligy vyzvou tým z Drásova.

Kvalifikační kolo KP přípravek

Do krajského přeboru chlapeckých přípravek se pro tuto sezónu přihlásilo 18 týmů. V neděli 10. září 2017 se konalo kvalifikační kolo, které rozdělilo týmy do tří výkonnostních skupin. Jedna kvalfikační skupiny se hrála ve Svitavách za účasti čtyř našich dužstev.

Obrazem z druhého kempíku Jedniček

Poslední prázdninový týden si Jedničky zpestřily třídenním kempíkem na kurtech.

VELKÝ NÁVRAT VYSLOUŽILÝCH aneb premiéra se povedla!!!

A JE TO TU!!! Po několika letech se opět našla a sešla parta lidí, kteří se odvážili obnovit ve Svitavách mužskou složku a začít sezónu v KP2! Tento krok si všichni dopředu promysleli a uznali, že je to možné. Vrcholné přípravy probíhaly v průběhu července a také v první polovině srpna.

Hošťálková 2017, den poslední

Úklid. Úklid úklid a úklid. To byla hlavní náplň posledního dne letošního soustředění. Začněme ale od začátku. Budíček co nejdřív, snídaně a začátek uklízení pokojů. Po snídani, v devět hodin, začal poslední společný trénink, posilovací.

Hošťálková 2017, den předposlední

V úterý už bylo vidět jistá znamení odjezdu. Především v tom, že se začalo uklízet, aby toho zítra nebylo tolik na práci. Před tím nás ale ještě čekal tréninkový den.

Hošťálková 2017, den 10.

Tak, a poslední tři dny jsou tady. Únava už je znatelná, především na trénincích. Nicméně, ani únava nás nezastavila od toho, abychom se v devět hodin ráno vrhli na kurty.

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll