Ještěrky kempovaly na kurtech

Od pondělí do čtvrtka na kurtech probíhalo minisoustředění Ještěrek, které tak poslední prázdninový týden pilovaly svůj volejbalový kumšt namísto opakování učiva z loňského ročníku. Dnes (v pátek) mají volno, aby nabraly síly na zítřejší turnaj, který náš oddíl pořádá v hale Na Střelnici.

Během těchto dní se všech 14 Ještěrek zapojilo do tréninku. 100% účast všech děvčat na všech trénincích zhatila jedna nemoc, dva reparáty, rozbité auto a ? (omluvenka bez udání důvodu). Ve čtvrtek se k nám připojily i Gazelky Sára a Hary.

Na trávě už v pondělí stály čtyři stany, ve kterých děvčata nocovala. První noc s nimi mrzla Marcelka Smělá, druhou noc se oteplilo, ale Jirka měl zase starost o vytopení, protože k ránu sprchlo.

Na kurty se v úterý dostavili rodiče, aby si vyslechli informace od nových trenérů k nadcházejícímu programu děvčat a k sezóně 2012/2013. Následně jsme poseděli u táboráku a sdělovali si, jak jsou Ještěrky šikovné a jak na sobě už od července makají. 100% docházku (!) na trénincích o prázdninách měla Markéta Šrůtková, jedinkrát chyběla Tereza Motálková a pochvalu si zaslouží i s dvěmi absencemi také Lucka Dědková, Petra Ďuriančíková a Verča Vondrová. I většina ostatních děvčat však k tréninkům přistupovala zodpovědně a scházela se v počtu 8-10 hráček, což je úctyhodný výkon, za který je potřeba poděkovat i rodičům, kteří svůj program jistě museli přizpůsobit.

Ve středu dopoledne byl odehrán turnaj dvojic, který byl velice vyrovnaný, o pořadí na 1. a 3. místě rozhodoval až poměr míčů. Výsledky turnaje:

1. Markéta Kroulíková, Markéta Šrůtková (4 výhry, skóre míčů 111:83),

2. Peťa Ďuriančíková, Katka Kociánová (4 výhry, skóre míčů 104:94),

3. Tereza Motálková, Aneta Veselá (3 výhry, skóre míčů 108:98),

4. Kristýna Kryštůfková, Barča Mašlánová (3 výhry, skóre míčů 114:110),

5. Lucka Dědková, Pája Polášková, Magda Vorbová,

6. Majda Špačková, Verča Vondrová.

Ve čtvrtek se pak ladila sehrávka.

Už zítra čeká holky ostrý test. Tak jim držme pěsti, ať se jim daří a ať předvedou vše, co umí!

Pavlína

 

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll