Starší žákyně

Mistrovství ČR žákyň - 1. část, skupina D

Na čarodějnice a 1. máj hostí Svitavy skupinu D první části MČR starších žákyň.

V článku přibudou odkazy na livestream kanály, kde budeme živě vysílat průběh jednotlivých utkání.
Odkazy ještě zveřejníme i na facebooku.

Ukončení sezóny Jedniček - 27 rodinných týmů v akci!!!

Zpětně se vracíme k červnovému zakončení sezóny starších žákyň B a mladších žákyň. Již potřetí jsme hráli turnájek rodinných družstev. V plánovaný termín nám akci zhatilo počasí, na rychlo jsme domluvili jeden z mála možných termínů, kdy byl prostor na kurtech, a to ve středu 24.6.

Report z kempu Volejbalové akademie

Individuální ocenění míří i do Svitav!!! Již 30. kemp Volejbalové akademie odstartoval ve čtvrtek v Luhačovicích, tentokrát na téma útok a nahrávka v nestandardních podmínkách.

Zakončení sezóny

V úterý 23. června proběhl poslední trénink žákyň a dívčích přípravek v sezóně 2014/2015. Po trénincích čekaly na hráčky připravené bezlepkové parasy a čerstvý chléb, které přišly vhod i rodinným členům a samozřejmě trenérům.

Úspěch na Olympiádě dětí a mládeže

Minulý týden se konaly v Plzni Hry VII. letní olympiády dětí a mládeže. Pořadatelé vypsali tentokrát 18 sportovních disciplín, mezi kterými chyběl tradiční olympijský šestkový volejbal, ale své zastoupení zde měl alespoň beachvolejbal. Turnaje se účastní výběry jednotlivých krajů, hráči a závodníci jsou omezeni datem narození, nejstarší mohli být narozeni v roce 2000.

Třikrát proti repre!

První červnový víkend se již tradičně sjíždějí žákyně na turnaj do nedalekého Lanškrouna. Letos zde skupina kolem Libora Tomišky pořádala (na výbornou!) již 29. ročník. Na šesti antukových kurtech zde bojovalo 20 družstev, hráčky zde byly ze všech koutů ČR.

Začínáme v Dolní Čermné

Dnes končí lenošení Jestěrkám a Torpédům. Příprava se tentokrát zahajuje v areálu zdravi a sportu nedaleko Lanškrouna. V osm ráno odjezd z vlakoveho nádraží nakonec v menším než přihlášeném počtu, ale i tak slušných 13 kousků. Posílí nás ještě skupinka asistentek (Vendy, Barča a Lucka), máme nahlaseny návštěvy rodičů. A čeká nas pobyt ve znamení tance JIVE, který nám zpestří rozcvičky a který je pro holky překvapením.

Docházka - září 2013

Docházka za měsíc září je ke stažení zde.

Ještěrky a Torpéda v Dolním Bušínově

A je to za námi. Holky jsou už dávno doma, nebo už zase doma nejsou a jsou někde na prázdninách. Trenéři uzavřeli akci Bozeňov na páteční velmi vydařené schůzi, mě ještě čeká vyúčtování na TJ. Shrnutí pro čtenáře webu formou momentek je zde.

Začínáme cyklokempem!

JSME DOMA!!! Už zítra vyrazí skupina čítající 27 osob směr Dolní Bušínov (Bozeňov). Rekreační středisko blízko Zábřehu na Moravě nás bude hostit do neděle.

© 2007-21 Volejbalový oddíl TJ Svitavy & Luboš Branda

powered by Drupal - template FlorAll