Začínáme v Dolní Čermné

Dnes končí lenošení Jestěrkám a Torpédům. Příprava se tentokrát zahajuje v areálu zdravi a sportu nedaleko Lanškrouna. V osm ráno odjezd z vlakoveho nádraží nakonec v menším než přihlášeném počtu, ale i tak slušných 13 kousků. Posílí nás ještě skupinka asistentek (Vendy, Barča a Lucka), máme nahlaseny návštěvy rodičů. A čeká nas pobyt ve znamení tance JIVE, který nám zpestří rozcvičky a který je pro holky překvapením.

Ale nepředbíhejme, vlakem a (díky vyluce na trati Českých drah) také autobusem jsme se dopravili do stanice Verměřovice. Pěšky pak necelých pět km docela uteklo (bágly se vezly autem). Po cestě nechyběla ani zastávka na zmrzlinu. Ubytování v chatkách proběhlo bez problémů. Holky zhltly oběd a hned mazaly do vody (není tu sice bazén, ale je zde luxusní hasičská vodní nadrž (metr hluboká, průměr cca 15 m). Teď se odpočívá. Odpoledne první lekce tance a pak písek.

Pár momentek z výletu:

 

 

 

 

 

 

 

Návrat

Pobyt utekl jako voda, ve čtyři hodiny dorazila výprava do Svitav.

5. blok

Na písku. Už se prakticky jen hraje. Točíme holky v různých formacích. Během tréninku část absolvuje s Barčou hrátky zaměřené na obratnost. Po dostatečném vyžití všech holek důkladné protažení a hurá na večeři. Dnešní menu holkám vyloženě sedlo. K obědu kuřecí řízek a bramborová kaše, k večeři těstovinový salát s masíčkem. Včerejší frfnilky si vyloudily i přídavek.
Poslední večer a poslední disciplína v celotáborovce.

4.blok

Ranní výběh opět s nezbytnym nadšením :-)
Snídaně, chvíle volna a od devíti na plac se švihadly. Rozpinkání zařídil turnajek v nudlích, kde se zrodilo hned několik překvapivých výsledků ve prospěch mladších hráček. Pak se přihrávalo a přihrávalo. Trénink je kouskován pitným režimem, na závěr má holky na povel Barča (zpevnění svalstva břišního a zádového, protažení).
Dnes je fakt vedro....

3. blok

zahajujeme s menším zpožděním, paní trenérka zapomněla na svačinu. ..
Jive v párech zpočátku trochu vázl, nicméně některé páry se propracovaly k solidnímu výkonu.
Na písku dvě hodinky, kdy se prostridavaly Torpéda a Ješterky, které měly turnaj dvojic. Skupiny se vyměnily také na stanovišti u Barči, kde se cvičilo na zpevnění těla.
Večeře odhalila, že brokolice moc nefrčí. K nelibosti dívek však musela být alespoň část zapečených brambor se šunkou a právě vrcholící zkonzumována. Překvapila Melina - talíř vymydlený.

2.blok

Ráno raníčko hned po budíčku krátký výběh, délka tratě dle věku a výkonnosti. Snídaně standartní, pečivo, šunka, marmoška, lupínky.. Na antuce od devíti švihadla, přihrávka a pak turnajky odděleně pro Torpéda a Ješterky. Protažení a bazének.
Včera návštěva Dědkovi a Pepa Šrůtek, dnes dojeli Kocianovi.

Večer

SSpolečný program, který vyplnily dvě hry z "celotaborovky", absolvovala už i s celosadrou Lucka. 14 soutěžících se utkalo nejprve v disciplíně sací (přemístění pinpongoveho míčku pomoci brčka) a dále ve východní (čínské hůlky a nabíràní těstovin). Do vecerky volno.

1.blok

Seznámeni s režimem a programem pobytu proběhlo v úvodu první tréninkové jednotky. Následně už zněly rytmy taneční hudby a volejbalistky se začaly učit (drtivá většina) základní krok. A že to nejsou žádná béčka, zvladly jsme i "první podtočení" :-)
Na písku se prostřídàvaly, kurt jsme ještě stihli uklidit a pote se spustil bez varování slejvák. V šest večeře.

© 2007-21 Volejbalový oddíl TJ Svitavy & Luboš Branda

powered by Drupal - template FlorAll