Jedničky v polovině března

Tři volejbalové víkendové dny má za sebou tréninková skupina starší přípravky. V sobotu 16.3. proběhlo předposlední kolo mladších žákyň, v neděli 17.3. hrálo 5 družstev trojky a v sobotu 23.3. jsme se obehrávali v Kojetíně na Poháru trojic. Tentokrát se dařilo na všech frontách. A to nejen výsledkově, máme fotky ze všech akcí :-)

Jirka se v sobotu radoval, naše mladší žákyně C sice prohrály 0:3 s Českou Třebovou B, ale hlásil hned do telefonu, že po boji a vyrovnaných setech a že to byl konečně volejbal :-) Na zlepšenou formu "doplatila" Polička B, kterou holky porazily 2:1. Ve skupině tak obsadily 2. místo. Na celkové pořadí v KP to vliv mít nebude, ale každý dílčí úspěch potěší.

Mladší žákyně B po minulém smolném sestupu na poměr míčů hrály v C skupině již s jasným cílem postoupit zpět do B skupiny. Nejprve porazily Litomyšl a následně i Chvaletice 3:0. Poslední turnaj tak odehrajeme ve skupině B na žádost Dolního Újezdu netradičně v neděli.

Ve trojkovém jsme pro zbytek sezóny pustili jeden tým mladší přípravce, kde řeší mnohem větší přetlak hráček. V neděli tak naše týmy slavily 3x vítěztví ve skupinách A, B a D, dvakrát jsme byli 4., přičemž z toho jeden sestup. Vcelku pěkné výsledky. Za zmínku stojí, že tým A v soutěži, která probíhá od září, poprvé prohrál, ale vzhledem k zaváhání přemožitelek to nemělo vliv na vítězství ve skupině.

Pohár trojic tentokrát na velkou pochvalu pro holky, oba týmy složené z páťaček slavily postup do lepší skupiny.

Děkujeme za pomoc s doprovodem a organizací u všech družstev!

Fotodokumentace:

KP ml.žákyň - SY B

KP ml. žákyň SY "C" v České Třebové

KP trojek - "A" v Dolním Újezdu

KP trojek v Litomyšli - tým "D" a těžko říct proč na hlavu postavený tým "C"

KP trojek na Felberce

Pohár trojic v Kojetíně

 

 

 

 

 

 

© 2007-21 Volejbalový oddíl TJ Svitavy & Luboš Branda

powered by Drupal - template FlorAll